PoradyRodzinaTesty

Opublikowane 2017-06-12
1 Komentarz

Osoba spod jakiego znaku będzie dobrym partnerem?

Kiedy zaczynasz nowy związek, masz wiele pytań i wątpliwości. Często zastanawiasz się czy osoba spod danego znaku zodiaku ma dobry charakter i czy jesteście pod tym względem odpowiednio dopasowani. Jednym z najczęściej wyszukiwanych zapytań w przeglądarkach internetowych jest “dopasowanie znaków zodiaku", a większość wyszukujących chce wiedzieć, czy dalsza znajomość z osobą spod danego znaku ma przyszłość. Każdy z nas ma swój charakter, który często pokrywa się z opisami znaków zodiaku. Chcesz wiedzieć jak kochają osoby spod danego znaku? Przeczytaj nasz artykuł!

1. Baran

1. Baran

Osoby spod znaku Barana bywają trudne w związkach. Ciężko ich zadowolić i nie znoszą rutyny. Szybko się nudzą, zwłaszcza gdy zwiążą się z osobą w typie domownika. Dla nich odpoczynkiem nie jest dzień spędzony w domu przed telewizorem, zaraz zaplanują nawet krótką wycieczkę. To wolni ludzie, jeśli spróbujesz ich osaczyć i zapędzić w kąt, bez wątpienia wycofają się i uciekną. Barany mają także dobrą stronę. Są lojalne i oddane osobie, którą pokochają. Ich wybrankami nie stają się osoby przypadkowe, muszą ją najpierw dobrze poznać, by móc stworzyć z nimi plany na przyszłość. Osoby spod znaku Barana, tworzą związki na mocnych podstawach, dzięki czemu ich relacje są stabilne i potrafią przetrwać nawet największe burze.

Przejdź na następną stronę po więcej.

1. Baran 1

2. Byk

Jeśli tym wybranym przez ciebie przystojnym mężczyzną jest Byk, bądź uważna. Ten znak zodiaku charakteryzuje się silną wolą i siłą. Byk jest nadopiekuńczy i bywa bardzo zazdrosny. Więc, jeśli chcesz wyjść z nim, a później ze swoimi przyjaciółmi lepiej zostaw Byka w spokoju. To nie ten typ. Jednakże, Byk w związku jest lojalny i bardzo poświęca się partnerowi. Trzeba również zwrócić uwagę, że Byk szybko przyzwyczaja się i wchodzi w rutynę.

2. Byk

3. Bliźnięta

Jeśli szukasz skomplikowanego znaku zodiaku, trafiłeś w dziesiątkę. Nazwa Bliźnięta doskonale odzwierciedla dwubiegunowość tego znaku. Osoby urodzone pod tym znakiem są bardzo zmienne, raz mówią “tak”, by na następny dzień zmienić zdanie. Takie zachowanie ma swoje złe i dobre strony. Bliźnięta to osoby niezwykle inteligentne i twórcze. Jeśli chcesz być w związku z Bliźniakiem, trzeba określić kto w związku ma kontrolę i decyzyjny głos, inaczej to nie wypali.

Przejdź na następną stronę.

3. Bliźnięta

4. Rak

Osoby spod znaku Raka mają wiele zalet, które czynią je dobrymi ludźmi. Są wierne i oddane swojemu partnerowi. Niestety również mają swoją ciemną stronę. Raki są szczere i należą do jednych z najbardziej upartych osób, co ma swoją cenę. Oni nie zrozumieją i nie zaakceptuje “nie” jako odpowiedzi. Nie znoszą też kiedy ktoś im zaprzecza. Czy warto ryzykować?

4. Rak

5. Lew

Jak sama nazwa wskazuje, lew jest królem, gdziekolwiek się znajdzie. Jeśli chodzi o osobowość Lew odznacza się najlepszą ze wszystkich. Osoby spod znaku Lwa są namiętne, romantyczne, w tej samej chwili potrafią być dumne i zalotne. Gdy Lew wybierze partnera staje się nim na całe życie i oddaje mu całe swoje serce. Nic w tym dziwnego, że wiele osób szuka na swego partnera osób spod znaku Lwa.

Przejdź na następną stronę.

5. Lew

6. Panna

Jeżeli twój wybranek jest spod znaku Panny, oznacza to, że jest perfekcjonistą, który dostrzeże każdy najmniejszy szczegół we wszystkim z czym ma do czynienia. Panna pokocha kogoś, kto jest w stanie spełnić wszystkie jej życzenia i zaspokoić jej potrzeby. Nie widzi nic złego w pozostaniu singlem, lecz jej najważniejszym pragnieniem jest znalezienie prawdziwej miłości.

6. Panna

7. Waga

Strzeż się osób spod znaku Wagi. Równowaga to najważniejsza rzecz w ich życiu i dlatego należy mieć się na uwadze, aby jej nie zachwiać. Właśnie, dlatego należy wystrzegać się związków z Wagą. Osoby te mogą mocno ją naruszyć. Są bowiem niebezpieczne i nieodpowiedzialne, najpierw mówią, a potem się zastanawiają. To samo tyczy się miłości. Waga nie będzie osobą, która powie “kocham cię” bez stuprocentowej pewności, że Ty również odwzajemnisz jej wyznanie.

Przejdź na następną stronę po więcej.

7. Waga

8. Skorpion

Kim jest Skorpion? Charakter Skorpiona nie jest do końca jasny. Skorpion to człowiek zagadka. Lubi tajemniczość, zagadki i poczucie zagrożenia. Oczywiście to bardzo inteligentne osoby. Dla nich partnerem jest osoba na podobnym poziomie intelektualnym, która jest dobrym partnerem i ma identyczne cele w życiu.

8. Skorpion

9. Strzelec

Już sama nazwa wskazuje, że to doskonały znak zodiaku (prócz Lwa). Wszystko zależy od tego czego szukasz w danej osobie. Mężczyzna strzelec jest specyficzny, ponieważ mówi jedno a robi zupełnie coś innego i jest w drodze w zupełnie innym celu. Jest bardzo zmienny, a jego dusza jest wolna, pełna energii i żądna przygód. Jeśli chcesz z nim być, nigdy nie próbuj go oswajać. To nie wypali.

Przejdź na następną stronę po więcej.

9. Strzelec

10. Koziorożec

Koziorożec to znak zodiaku na który należy uważać. Mając do czynienia z Koziorożcem, musisz wiedzieć czego chcesz i w jakich relacjach chcesz z nim pozostać. Osoby spod znaku Koziorożca lubią kontrolować, manipulować, a nawet mogą uciekać się do szantażu. Nie robią tego dla żartu, lecz lubią mieć wszystko pod kontrolą, nawet swojego partnera. To bardzo silne i inteligentne osoby z poczuciem humoru. Lepiej nie wchodzić z nimi w bliskie relacje.

10. Koziorożec

11. Wodnik

Jeśli szukasz partnera Twoich marzeń, Wodnik jest tym kogo szukasz. Wodnik jest kulturalny i przyjazny. Doskonale wie jak traktować swojego partnera. Jest także uczciwy i wierny. Jednakże, Wodnik nie należy do osób, które chciałby spędzić swoje życie w domowych pieleszach. Uwielbia przygody i wycieczki, chce wyciągnąć z życia jak najwięcej. W partnerze poszukuje podobnych cech charakteru i jeśli je znajdzie poślubi go bez zastanowienia.

11. Wodnik

12. Ryby

Osoby spod znaku Ryb mają romans we krwi. To osoby bardzo wrażliwe o czystym sercu. Czują co dzieje się w Twoim sercu i starają się spełnić Twoje oczekiwania, aby Cię zadowolić. To jeden z najbardziej pożądanych znaków zodiaku. Dobry związek powstanie w połączeniu Ryb z Bykiem, Koziorożcem, Skorpionem i Rakiem. Natomiast Ryby powinny unikać Panny, Lwa, Wodnika i Barana.
Źródło: Linkdeln / Starstock

Podoba Ci się nasz artykuł? Polub nasz profil na Facebooku.

12. Ryby
9
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

Jak według znaków zodiaku mężczyźni okazują, że chcą być więcej niż tylko przyjaciółmi?
Zuzia Kaźmierska
Zuzia Kaźmierska 06.07.2017, 05:15
Mamy 2017 rok, a ludzie dalej wymyślają i wierzą w dopasowanie po znaku zodiaku XD