Niewiarygodne

Opublikowane 2021-12-20
0 Komentarz

Tata opuścił rodzinę zaraz po narodzinach córki. Lata później się z nią ożenił!

Większość ludzi może powiedzieć, że relacje rodzinne nie zawsze są łatwe. Nie wszyscy się ze sobą dogadują, mogą pojawić się zranione uczucia, kłamstwa, a nawet zazdrość. Zdarzają się jednak takie przypadki, kiedy sprawy naprawdę wymykają się spod kontroli. Jeden z takich przypadków dotyczył mężczyzny z Nebraski, który został uwięziony po tym, jak ujawniono, że wziął ślub ze swoją córką i miał z nią stosunki seksualne. Jak w ogóle do tego doszło? Czy para miała do powiedzenia cokolwiek na swoją obronę? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego o tej szokującej historii.

Samantha Kershner porzucona przez ojca

21-letnia Samantha Kershner mieszkała w Nebrasce z matką i przyrodnią siostrą. Przez wiele lat swojego życia nie znała ojca, ponieważ po jej narodzinach, mężczyzna zostawił jej matkę z noworodkiem, by móc rozpocząć nowe życie ze swoją nową partnerką. Kiedy jednak Samantha miała 17 lat, poprosiła matkę, aby ta pomogła jej skontaktować się z mężczyzną, który dał jej życie, ponieważ do tego momentu nigdy nie miała okazji go poznać i chciała wiedzieć, jakim jest człowiekiem. Jak donoszą niektóre media, jej matka początkowo wahała się i była sceptycznie do tego pomysłu nastawiona, ponieważ przez całe życie jej córki, ojciec nie podejmował żadnych starań, aby utrzymać z nią jakikolwiek kontakt... ale w końcu kobieta uległa i i zaaranżowała spotkanie tych dwojga. Jak się miało jednak okazać, wkrótce matka Samanthy miała pożałować swojej decyzji…

Samantha Kershner porzucona przez ojca

Niespodziewany rozwój zdarzeń

Zaraz po tym jak Travis Fieldgrove poznał swoją córkę, oboje zaczęli normalną relację na poziomie ojciec-dziecko i nic nie wskazywało na to, że sprawy za jakiś czas zmienią się tak drastycznie… Jednak po pewnym czasie, kiedy Samantha skończyła 20 lat, relacja między nią a jej ojcem nabrała seksualnego charakteru. Nie był to jednak przypadek 40-letniego mężczyzny, który zmuszał własną córkę do stosunków, lecz według doniesień policji, zwrot w tej historii polega na tym, że Samantha była tak samo chętna do związku jak jej tata!

Niespodziewany rozwój zdarzeń

Ich związek stał się intymny

Para nigdy nie sprecyzowała, kiedy dokładnie ich związek zmienił się w coś więcej niż zwykła relacja ojca i córki, jednak zgodnie z późniejszymi raportami policyjnymi, kiedy oboje przyznali, że uprawiali seks, najwyraźniej miało to miejsce po raz pierwszy 10 września 2018 roku. Niedługo później, dokładnie 1 października tego samego roku pobrali się w hrabstwie Adams i zostali mężem i żoną. I podczas gdy niektórzy mogą się zastanawiać, jak na to zezwolono i dlaczego żaden z urzędników nie podniósł brwi ze zdziwienia, w tej kwestii jest jedno, bardzo logiczne wyjaśnienie. Cóż, wymagania administracji dotyczące licencjonowania małżeństw w tym hrabstwie wskazują, że obie strony ubiegające się o akt małżeństwa muszą podać imiona i nazwiska obojga rodziców przed zatwierdzeniem ślubu, ale biorąc pod uwagę, że Fieldgrove nie był wymieniony w akcie urodzenia córki, nie napotkali oni żadnego problemu w związku z zawarciem małżeństwa. Co więcej, właśnie z tego powodu Travis naprawdę nie wierzył w to, że jest biologicznym ojcem Samanty. Ich szczęście i życiowy spokój nie trwały długo… Jak o ich relacji dowiedziała się policja?

Ich związek stał się intymny

Zgłoszenia na policję

Choć początkowo nikt niczego nie podejrzewał, to relacją tych dwojga zainteresowała się była pana Fieldgrove’a oraz przyjaciele Kershner. Gdy zorientowali się co się dzieje, szybko zaalarmowali władze o kazirodczym związku ojca z córką. Policyjni śledczy wkrótce zaczęli przyglądać się tym zarzutom oraz badać sprawę i dość szybko odkryli, że para chwaliła się swoim wspólnym życiem na Facebooku. Oboje zostali aresztowani w styczniu 2019 roku i wkrótce miało wyjść na jaw więcej szczegółów dotyczących tej całej zaistniałej sytuacji.

Zgłoszenia na policję

Badania DNA

Jak wspomnieliśmy wcześniej, mężczyzna nie wierzył, że faktycznie jest ojcem Samanty, ponieważ jego nazwisko nie widnieje na jej akcie urodzenia. Jednak władze postanowiły rozstrzygnąć te niejasności i wkrótce przeprowadzono nakazany przez sąd test DNA. Test przyniósł wyniki, które przypieczętowały ich los, ponieważ ujawniono, że istnieje 99,9999% szans na to, że Travis jest ojcem Samanthy. Kiedy informacje te wyszły na jaw, Fieldgrove powiedział, że żałuje całego romansu i czuje się zakłopotany, że to w ogóle się stało. Ale jakie reperkusje spotkały tych dwoje? Dowiedz się na następnej stronie.

Badania DNA

Fieldgrove przed sądem

Fieldgrove tłumaczył władzom, że początkowo nie wierzył, że jest prawdziwym ojcem Kershner, ponieważ jego nazwisko nie widniało w akcie urodzenia. Później, gdy zrobiono badania DNA wyznał, że żałuje całej sprawy i czuje się zakłopotany i zażenowany, a jego adwokat powiedział, że jego klient cierpi na uraz mózgu i nie jest osobą "wysoko funkcjonującą". Po policyjnym śledztwie, duet ojciec-córka/żona stanął przed zarzutem przestępstwa jakim było kazirodztwo, do którego Travis się nie przyznał i został skazany na maksymalny stanowy wyrok 2 lat więzienia.

Fieldgrove przed sądem

Kershner spała ze swoim ojcem z zazdrości?

Na początku śledztwa Samantha zaprzeczyła policji, że jej związek z ojcem ma charakter seksualny, jednak później odwołała swoje słowa. Zamiast tego powiedziała władzom coś zupełnie innego. Według oświadczenia złożonego pod przysięgą, powodem dla którego nawiązała związek ze swoim ojcem, a następnie zaczęła z nim uprawiać seks, miała być zazdrosna rywalizacja, jaką prowadziła ze swoją przyrodnią siostrą o to, kto może uprawiać seks z mężczyzną. Podobnie jak jej ojciec, Kershner została początkowo oskarżona o kazirodztwo, ale według KHGI TV nie sprzeciwiła się zmniejszeniu zarzutów o wykroczenie i fałszywe doniesienia. Miała przy tym trochę więcej szczęścia niż jej ojciec, ponieważ uniknęła więzienia i zamiast tego została skazana na dziewięć miesięcy nadzoru kuratorskiego. Wydaje się jednak, że to nie koniec ich problemów prawnych… Dlaczego?

Zakaz widywania się

Jak donoszą lokalne media, ze względu na czas, jaki mężczyzna już odsiedział, a także dzięki porozumieniu z urzędnikami prawnymi w sprawie 12-miesięcznego nadzoru po zwolnieniu, Fieldgrove został wcześniej zwolniony z więzienia. Dodatkowo, po wyjściu zza krat otrzymał zakaz kontaktowania się z Kershner. W chwili pisania tego artykułu nie wiadomo, czy oboje przestrzegali tej zasady, nie wiadomo też co robi Travis lub Samantha, a nawet nie jest jasne czy oboje nadal są w świetle prawa małżeństwem. Według Mirror, w listopadzie zeszłego roku, 40-latek opublikował na swoim Facebooku post, w którym stwierdził, że życie jest zbyt krótkie i jest zmęczony marnowaniem swojego życia.

Kershner spała ze swoim ojcem z zazdrości?

Kolejne kłopoty prawne w drodze?

To co już przeszła ta dwójka, może nie być końcem ich problemów prawnych. Lokalna stacja telewizyjna relacjonująca ich historię ujawniła, że oboje są poszukiwani w hrabstwie Adams pod kolejnymi zarzutami kazirodztwa w związku z zawarciem małżeństwa. I tym razem Samantha może nie wywinąć się tak łatwo od odpowiedzialności karnej, ponieważ podobno jest również oskarżona o składanie fałszywych zeznań pod przysięgą. Jednakże, jeśli chodzi o te potencjalne dodatkowe zarzuty, na ten moment nie ma żadnych aktualizacji.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, polub i udostępnij go na Facebooku! Zobacz również nasz Instagram, Tik Tok oraz kanał na Youtubie, jeśli chcesz zobaczyć więcej interesujących treści.

Zakaz widywania się
0
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy
Straszne miejskie legendy - biała dama, czarna wołga i inne!