0 Komentarz

Aktorka z Polski została porwana przez kosmitów i zakochała się w jednym z nich!

Okres pandemii w 2020 roku był trudnym okresem dla wielu z nas. Ludzie byli niesamowicie zestresowani z różnych powodów, a niektórzy po prostu znudzeni samotnością lub tym, że nie mieli nic do roboty. Jedną z takich osób była mieszkająca w Londynie aktorka Abbie Bela, która żartowała w Internecie, że chce, aby obcy ją porwał, ponieważ mężczyźni na Ziemi nie zrobili na niej wrażenia. I oto jej życzenie się spełniło i wkrótce zakochała się w swoim porywaczu. Ale co dokładnie się stało? Jak wyglądało ich spotkanie? Dlaczego wielu ludziom trudno w tą historię? Czytaj dalej do końca, aby dowiedzieć się wszystkiego o pani Bela i jej pozaziemskim chłopaku.

Jak zaczął się międzygalaktyczny romans?

Romans nie z tego świata podobno zaczął się niedługo po tym, jak 30-latka opublikowała wideo w swoim TikToku, żartując, że chce aby porwał ją kosmita, ponieważ „znudziła się pandemią". W filmie powiedziała, że zostawia nawet otwarte okno, aby ułatwić mu pracę. Niedługo potem kobieta zaczęła śnić o „białym świetle”. A następnie, 31 maja, ponieważ takiej randki z pewnością nikt by nie zapomniał, Abbie wyznała, że ​​usłyszała we śnie głos nakazujący jej: „Poczekaj w zwykłym miejscu”. Kobieta nigdy wcześniej nie miała takich wizji, ale jak ujawniła, wiedziała dokładnie, co oznaczały te słowa. Jak to się dalej potoczyło? Sprawdź na kolejnej stronie.

Porwanie przez kosmitów

Tak jak powiedział jej głos, następnego wieczoru kobieta usiadła przy otwartym oknie i czekała. Jak wspominała, około kwadrans po północy, kiedy zaczęła zasypiać, w jej polu widzenia pojawił się latający spodek. I zanim zdążyła ogarnąć to swoim umysłem, nie była już w swojej sypialni, ponieważ „jasnozielony promień przeniósł ją do UFO”. Wielu ludzi byłoby zaniepokojonych takim obrotem wydarzeń, ale Abbie twierdziła, że ​​w przeszłości miała wiele niezwykłych spotkań w swoich snach, więc to jej nie zdziwiło. Wkrótce znalazła się na pokładzie latającego obiektu, twarzą w twarz z pięcioma kosmitami.

Jak wyglądali kosmici?

Kobieta powiedziała, że ​​istoty pozaziemskie były wysokie i smukłe, ale niestety nie była w stanie rozpoznać ich prawdziwych form. Jednak z tego, co udało się dostrzec, miały lekko zielony odcień i duże czarne oczy o ludzkich cechach, takich jak brwi. Będąc na pokładzie latającego statku kosmicznego, pomimo wielu dziwnych spotkań w swoim życiu, przez chwilę Bela trochę się martwiła, że ​​utknęła tam na stałe. Ale po chwili zdała sobie sprawę, że to co się działo miało swoje wytłumaczenie w miłości. A co wyjawiła o swoim chłopaku, który jest dosłownie nie z tego świata? Dowiedz się na następnej stronie.

Miłość od pierwszego wejrzenia

Spośród pięciu kosmitów, których spotkała Abbie, jeden wyróżniał się najbardziej. W jednym ze swoich filmów wyjaśniła, że ​​oboje połączyli się, a on wyraził swoje uczucia do niej. Chociaż nigdy nie poznała nazwiska swojego międzygwiezdnego zalotnika, dodała, że ​​to uczucie było bardzo wzajemne, a jednocześnie niełatwe. Problem numer jeden polegał na tym, że dla tej obcej rasy umawianie się z ludźmi było tematem tabu, jednak, jak ujawniła Bela, jej chłopak był skłonny złamać zasady. Innym powodem było to, że kobieta nie była pewna, czy chce opuścić planetę Ziemię i nigdy nie oglądać się za siebie. Pomimo faktu, że istoty powiedziały jej, że musi zgodzić się na pójście z nimi, nigdy nie powiedziała “tak”, ze strachu, że zabiorą ją na zawsze.

Nie to samo co ludzie na Ziemi!

Bela opuściła UFO, po zaledwie 20 minutach przebywania na pokładzie. Kiedy wróciła z nogami mocno osadzonymi na ziemi, podzieliła się swoją historią ze światem, przesyłając o tym film na swój kanał YouTube. Szybko zwracając uwagę mediów, 30-latka udzieliła wywiadu agencji informacyjnej Caters, w którym opowiedziała o różnicach między kosmitami a Ziemianami. Dodała, że ​​istoty nie z tego świata oferują „dodatkową jakość opieki”, w porównaniu z mężczyznami na Ziemi, którzy według niej „kłamią i mają podwójne standardy”. Podkreśliła również fakt, że jej kosmiczny chłopak nie chce jej tylko do seksu i nie będzie jej okłamywał, jak robi to wielu panów na Ziemi. Ale czy znowu go zobaczy? Czytaj dalej.

Kiedy zakochani znów się zobaczą?

Kobieta wciąż jest chora z miłości i chce znów zobaczyć swojego partnera, ale jest coś, co ją powstrzymuje. A chodzi dokładnie o CIA. Teraz możesz się zastanawiać, jak to? Cóż, kobieta martwi się, że gdyby ukochany przyleciał na Ziemię, zostałby schwytany przez rząd i poddany eksperymentom. Mimo to, kobieta jest coraz bardziej chętna, aby odwiedzić z nieziemskim chłopakiem galaktykę Andromedy, skąd pochodzi jego rasa. Ale dopóki ten dzień nie nadejdzie, Abbie trzyma przy oknie torbę na noc, czekając na kolejny raz, kiedy zobaczy błysk światła z nieba.

Chce znormalizować relacje międzygatunkowe

Jednak zanim będzie mogła podróżować po galaktyce ze swoim pozaziemskim partnerem, chce zmienić opinie ludzi na temat kosmitów, ponieważ twierdzi, że są oczerniani, ale nie są źli. W swoim związku Abbie planuje być jedną z pierwszych par, które „znormalizują” międzyplanetarne połączenia, ponieważ dla niej jest to kolejna faza „rozwoju człowieka”. Bela jest również świadoma tego, jak inni postrzegają jej związek. Przypomniała sobie, że ludzie mówili jej, że myli się, myśląc o seksie z kosmitą, a nawet krytykowali z powodu randkowania. Ale broniąc swojego romansu, Abbie twierdzi, że ta praktyka jest kontrowersyjna tylko dla tych, „którzy nie brali pod uwagę randek międzygatunkowych”. Choć może wydawać się to mało prawdopodobne, jakie plany ma para w następnej kolejności?

Co będzie ze związkiem w przyszłości?

Z pewnością rozłąka i brak możliwości kontaktu ze sobą, przynajmniej takiego, o którym mówiła Abbie, utrudniłoby planowanie przyszłości. Ale zgodnie z jej postem na Instagramie, para planuje się zaręczyć. Chociaż jest jeden problem - zakochani potrzebują sponsora, aby kupić pierścionek, ponieważ będąc nie z tego świata, jej kosmiczny partner nie ma żadnych ziemskich pieniędzy. Bela dużo publikuje o ich związku na swoim koncie na Instagramie, gdzie często pozuje z nadmuchaną zabawką kosmitów. Chociaż jest to powód, dla którego niektórym trudno uwierzyć w tę historię.

To wszystko jest nieprawdą?

Według strony internetowej Beli, jest ona aktorką, która urodziła się w Polsce „przy doniosłym dźwięku kruszącego się muru berlińskiego”. Ponieważ ma taki zawód, wielu uważa, że ​​wszystkie jej filmy opowiadające o uprowadzeniu przez kosmitów i zdjęcia w mediach społecznościowych, to tylko akt ze scenariusza, nad którym pracuje. Zwłaszcza, że ​​wcześniej wystąpiła w dramatycznej roli na Edinburgh Fringe Festival 2019 w “Chaika: First woman in Space”, gdzie zagrała słynną rosyjską kosmonautę Walentynę Tereshkovą. To dało kolejny powód, by sądzić, że historia miłosna z kosmitą to żart. Oczywiście są też tacy, którzy po prostu nie wierzą w kosmitów w ogóle, więc nawet z tego punktu widzenia twierdzenia Abbie są dla nich śmieszne.

Ale co ty myślisz? Czy to żart, czy nie? Daj nam znać w komentarzach, a jeśli podobał Ci się ten artykuł, nie wahaj się podzielić nim ze znajomymi i zostaw polubienie na naszej stronie na Facebooku!

0
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

Demi Lovato po kilku spotkaniach z UFO edukuje ludzi jak traktować istoty pozaziemskie!