Niewiarygodne

Opublikowane 2021-12-06
0 Komentarz

8-latka umawia się z 13-latkiem! Zamieścił jej zdjęcia w bieliźnie na Instagramie?

W ostatnich latach wraz z rozwojem platform mediów społecznościowych takich jak TikTok czy Instagram i wzrostem ich popularności, dzieci są narażone na rzeczy, których być może, normalnie nie widziałyby w swoim codziennym życiu. W rezultacie tego, niektóre z nich próbują zachowywać się tak, jakby były starsze, niż są w rzeczywistości. Duże poruszenie wywołała ostatnio dziecięca para wpływowych influencerów z Ukrainy. Ich relacja rozeszła się po sieci sporym echem także poza ich ojczystym krajem. A wszystko dlatego, że 8-latka i 13-latek ogłosili, że się spotykają i zamieścili w swoich mediach społecznościowych kilka dość niestosownych zdjęć. Kim właściwie są te dzieci? Czy ich rodzice zachęcają do takiego zachowania? I dlaczego były polityk twierdzi, że w sprawę powinna zaangażować się policja? Czytajcie dalej, aby dowiedzieć się więcej o tej nadzwyczaj młodziutkiej parze influencerów.

Wzrost popularności dziecięcych influencerów

W ostatnich latach nastąpił duży wzrost popularności rodzinnego vlogowania i dziecięcych influencerów. Niezależnie od tego, czy jest to coś, co dzieci chcą robić po obejrzeniu swoich ulubionych gwiazd sieci lub innych wpływowych osób, czy też rodzice zmuszają je do tego z jakiegoś powodu, jest to temat, który mocno dzieli ludzi.Podczas gdy niektórzy twierdzą, że dla dzieci jest to po prostu zabawa, inni twierdzą, że rodzice zmuszają do tego swoje pociechy, ponieważ wiedzą, że wiąże się to z dużymi pieniędzmi.
Cóż, ta druga opcja nie byłaby niczym dziwnym, skoro dziecięcy YouTuberzy, tacy jak RyansWorld, mając zaledwie kilka lat zbudowali internetowe kariery, które zaowocowały intratnymi umowami z markami, posiadaniem własnego show na Nickelodeon i zgromadzeniem wartości netto w wysokości aż 32 milionów dolarów! Ostatnio pojawiło się wiele kontrowersji związanych z piosenkarką Pink i dziecięcą YouTuberką Piper Rockelle, którą znana piosenkarka oskarżyła o zachowanie nieodpowiednie dla jej wieku i publikowanie nieodpowiednich treści na Instagramie. Cóż, temat młodych dziecięcych influencerów wzbudza kontrowersje i nie inaczej jest z bohaterami dzisiejszego artykułu

Kim jest Milana Makhanets?

Podczas gdy w przypadku wpływowych dzieci, takich jak Piper Rockelle, internauci oskarżają rodziców o wykorzystywanie dzieci, na Ukrainie pojawiła się kolejna młoda gwiazda, która sama w sobie wywołała poruszenie. Dziewczynka o której mowa, nazywa się Milana Makhanets i ma zaledwie 8 lat. Internetowa sława Milany została w dużej mierze zbudowana przez jej matkę. 8-latka jest obecnie osobą, którą zna wiele ukraińskich i rosyjskich dzieci i nastolatków. Stało się to m.in dzięki zyskaniu popularności na Likee, która jest singapurską aplikacją do udostępniania wideo, jako odpowiednik TikToka i jest popularna wśród dzieci w tych krajach. Dziewczynka zgromadziła tam ponad
70 tysięcy obserwujących. Z kolei instagramowe konto 8-latki, które prowadzi jej mama, obserwuje ponad 568 tysięcy osób. Jak donoszą ukraińskie media, Milana pracuje również jako modelka i często bierze udział w pokazach mody dziecięcej oraz reklamuje dziecięcą odzież. Jej matka publikuje posty na Instagramie od czasu, gdy dziewczynka miała zaledwie 4 lata.

Kim jest Pasha Pai?

Rozmowa o Milanie oraz jej internetowej karierze rozgorzała i stała się naprawdę gorąca, gdy sprawy zaczęły dotyczyć również 13-letniego chłopca o imieniu Pavel „Pasha” Pai. Według postów medialnych na jego temat, to młody bloger i influencer mediów społecznościowych z Ukrainy, ale podobno obecnie mieszka w Moskwie. Ma ponad 108 tysięcy obserwujących na Instagramie i ponad 11 tysięcy na swoim profilu TikTok. A to, co najbardziej zszokowało internautów względem Pashy, to fakt, że jest on w związku z Milaną. Jednak według użytkowników mediów społecznościowych wcale nie sam ten fakt jest najgorszy. Czytajcie dalej, aby dowiedzieć się, co jeszcze się wydarzyło.

Milana & Pasha - Czy to żart?

Jakiś czas temu, zanim wiadomość o relacji tej dwójki eksplodowała w sieci, Milana pojawiła się na swoim Instagramie i w usuniętym już wpisie ujawniła, że jest teraz w związku oraz ogłosiła, że spotyka się z Pashą. Co więcej według doniesień niektórych lokalnych mediów pomimo faktu, że 8 latka i 13-latek w tym roku oficjalnie ujawnili się jako para, ich związek trwał już od jakiegoś czasu. Ta informacja nie została jednak potwierdzona przez żadne z nich. A gdyby związek w tak młodym wieku nie był wystarczająco szokujący, niektórzy próbowali go bronić, twierdząc, że to nic złego, bo mogą to być po prostu dzieci, które się wygłupiają lub bawią w romantyczną relację. Jednak gdy w sieci znalazło się kilka zdjęć, które zostały już usunięte, wywołały one spore poruszenie. Fotografie zdawały się pokazywać, że może za tym kryć się coś więcej niż tylko dzieciaki, które żartują lub coś, co zaplanowali ich rodzice, aby więcej ludzi mówiło o młodych gwiazdach mediów społecznościowych.

Milana & Pasha - Usunięte zdjęcia

Będąc parą młodych influencerów i gwiazd mediów społecznościowych Milana i Pasha dokumentowali swój związek, a niektóre z zamieszczonych przez nich zdjęć zostały uznane za wysoce nieodpowiednie. Np. na jednej z tych fotografii rzekomo widziano 8-latkę i 13-latka całujących się, a nawet śpiących w tym samym łóżku. Jednak to, co wywołało prawdziwą burzę, to zdjęcie zamieszczone przez Pashę z Milaną w łazience, gdy mili zęby, będąc jednocześnie skrępowani razem za ręce czymś, co wyglądało jak łańcuch. Wówczas wokół młodych influencerów poziom kontrowersji sięgnął takiej skali, że niektórzy rodzice zaczęli zmuszać swoje dzieci, aby zaprzestały śledzić Milanę i Pashę w mediach społecznościowych. Zastanawiacie się, co jeszcze było na zdjęciu, które wywołało taki niesmak? Cóż, oprócz tego wszystkiego, 8-latka była w bieliźnie. Zaraz po tym jak Milana i Pasha zaczęli wzbudzać zbyt wielkie kontrowersje wśród swoich fanów, jak i w ludziach z różnych zakątków świata, wspomniane fotografie szybko zniknęły z sieci. Ale tym, co zaszokowało jeszcze bardziej niż zdjęcia, była reakcja mamy Milany. Co takiego powiedziała?

Mama Milany zabrała głos

Lokalny serwis informacyjny Eadaily poinformował, że dwoje nieletnich "poślubiło" się podczas udawanej ceremonii, do której rzekomo zachęcali ich rodzice, ponieważ wierzyli, że ta historia przyniesie duże dochody. Ujawniono również, że oboje zamieszkali razem, choć nie zostało to potwierdzone przez żadną ze stron. W świetle plotek mówiących, że wszystko to miało na celu wygenerowanie dochodu, rodzice obojga dzieci rzekomo zaprzeczyli tym twierdzeniom. Mówiąc o zdjęciach, które wiele osób uznało za mocno niestosowne, internauci zwrócili uwagę, że konto tak małego dziecka jakim jest Milana, musi być prowadzone przez osobę dorosłą. W tym przypadku, zgodnie z opisem na stronie, to mama Milany, Darya, jest osobą, która prowadzi Instagram 8-latki. Ludzie wywnioskowali więc, że kobieta sama publikuje takie zdjęcia. Jak donosi serwis Kyiv VGorode, mama 8-latki twierdziła ponoć, że nie widzi problemu w związku młodych, mówiąc: "To jest ich życie i sami je sobie ułożą". Z kolei broniąc "plotek o przeprowadzce" kobieta powiedziała również, że zostało to wyrwane z kontekstu i że Mila po prostu poszła spać do Pashy i dodała, że była to "rodzinna wizyta", ponieważ "wszyscy są przyjaciółmi".

Ojciec Milany jest zszokowany

Chociaż przez większość czasu wszyscy mówili o mamie Milany i fakcie, że kobieta popiera związek swojej 8-letniej córki i 13-letniego Pashy i rzeczy, które dwójka dzieci publikuje w mediach społecznościowych, okazuje się, że tata dziewczynki ma zupełnie inne zdanie. Jak podaje 7 News, ojciec Milany, który jest rozwiedziony z jej matką Daryą, ujawnił, że jest "zszokowany" tym romansem i faktem, że jego była żona to popiera. Mężczyzna powiedział, że teraz próbuje skontaktować się z córką i zaoferować jej swoją pomoc, ponieważ według niego „to wszystko jest, delikatnie mówiąc bardzo złe”. Co więcej w sprawę zaangażowali się zarówno były polityk jak i prawniczka będąca jednocześnie kryminologiem. Co mieli do powiedzenia?

Były polityk zabrał głos

Kiedy wiadomość o młodej parze influencerów stała się viralowa i rozeszła się po sieci, ukraiński dziennikarz i były polityk Igor Mosiychuk na swoim Facebooku skomentował ten skandal, stwierdzając, że cała sytuacja "wymaga natychmiastowej interwencji Policji Państwowej". Dodał również, że cała ta promocja na portalach społecznościowych Milany i Pashy jest bardzo zbliżona do pornografii dziecięcej i stanowi pożywkę, która przyciąga i pobudza pedofilów do działania.

Prawniczka i kryminolog dorzuciła swoje dwa grosze

Prawniczka i kryminolog, Anna Malyar również skomentowała tę sprawę w mediach społecznościowych. Zwróciła uwagę, że rodzice zachowują się niemal niedbale wobec swoich dzieci, dodając, że "matka zrobiła z ośmioletniej dziewczynki uwodzicielską kobietę dla zboczeńców".Kobieta wskazała również, że jest to niebezpieczne dla zwolenników i obserwatorów Milany, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że prawie wszyscy są młodzi i łatwo ulegają wpływom. Malyar skomentowała fakt, że wiele z dzieci będzie postrzegać Milanę jako idolkę i próbować ją naśladować, stając się łatwym łupem dla pedofilów. Na zakończenie swojego wpisu dodała, że jest to sprzeczne z normalnym rozwojem seksualnym dzieci.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, polub i udostępnij go na Facebooku! Zobacz również nasz Instagram, Tik Tok oraz kanał na Youtubie, jeśli chcesz zobaczyć więcej interesujących treści.

0
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy
Aktorka z Polski została porwana przez kosmitów i zakochała się w jednym z nich!