NiewiarygodneWzruszająceGwiazdy

Opublikowane 2021-10-22
0 Komentarz

Co się stanie, gdy umrze królowa Elżbieta II?!

Elżbieta II jest królową Wielkiej Brytanii i innych krajów Wspólnoty Narodów i jedną z najdłużej panujących na świecie. Urodziła się w Londynie jako pierwsze dziecko księcia i księżnej Yorku, później króla Jerzego VI i królowej Elżbiety, a kształciła się prywatnie w domu. Elżbieta II rządzi Wielką Brytanią od 68 lat. W historii był czas, kiedy zabroniono mówić o potencjalnej śmierci królowej! To była zbrodnia karana nawet śmiercią, ale teraz, kiedy sprawy stają się coraz bardziej poważne, a wiek monarchini coraz wyższy, otoczenie babki księcia Williama przygotowuje ludzi na ten przykry dzień. Ale czy wiecie, co dokładnie się stanie, gdy umrze królowa Elżbieta II?

Książę Karol

Książę Karol

Chociaż oczekiwania są rożne i wielu w kontynuacji monarchii upatruje księcia Williama i jego małżonkę, to bezsprzecznie kiedy królowa Elżbieta II odejdzie, książę Karol zostanie nowym władcą! Zostanie Królem! Kiedy zmarł król Jerzy VI, Elżbieta II miała zaledwie 26 lat i od razu została królową! Przez prawie rok czekała na porządną koronację! I chociaż wielu myśli i chlałoby, żeby królem był książę William, to prawda jest taka, że ​​dopóki żyje książę Karol, to on przejmie wszystko.

Kliknij NASTĘPNA strona, aby dowiedzieć się, co się stanie po śmierci królowej Elżbiety II!

Sekretny kod

Fanów serialu The Crown na pewno nie zaskoczy fakt, że zawsze istniały kody ogłaszające śmierć monarchy. Kodem śmierci Jerzego VI był „Hyde Park Corner”, a kodem matki królowej Elżbiety II „Operacja Tay Bridge”. Kod śmierci królowej Elżbiety II długo był tajemnicą, ponieważ chciano zapobiec rozprzestrzenianiu się plotek, ale wygląda na to, że został ujawniony! Mówią, że kodem śmierci królowej jest „London Bridge”, więc jeśli nastąpi ogłoszenie śmierci monarchini zostanie powiedziane „London Bridge jest nieczynny”.

Sekretny kod

Jeśli królowa nie umrze w Londynie?

Protokół śmierci królowej nie jest czymś, co planuje się w jeden dzień i z tego powodu, jeśli monarchini umrze gdziekolwiek poza Londynem, sprawy będą nieco skomplikowane, jednak jej otoczenie jest przygotowane na najgorsze i takie ewentualności. Jeśli królowa straci życie gdziekolwiek za granicą, królewski odrzutowiec wraz z trumną jest gotów zabrać ją z powrotem tam, gdzie jej miejsce. Jeśli umrze w Szkocji, gdzie spędza kilka miesięcy w roku, jej ciało zostanie przewiezione pociągiem do Pałacu Buckingham, a ludzie będą mogli rzucać kwiatami.

Kliknij NASTĘPNA strona, aby dowiedzieć się, co się stanie po śmierci królowej Elżbiety II!

Jeśli królowa nie umrze w Londynie?

Ogłoszenie śmierci królowej

Ogłoszenie śmierci monarchini to bardzo złożony proces, inny niż w przypadku jakiegokolwiek innego członka jej rodziny. Ponieważ jest KRÓLOWĄ, wiele krajów musi zostać poinformowanych, że Jej Wysokość nie żyje. Dokładnie 15 krajów i 36 narodów, których głową państwa jest Elżbieta II. Po tym, jak wszystkie kraje otrzymają wiadomości o jej odejściu, nastąpi czas, kiedy wiadomość stanie się viralowa po wykonaniu pewnych kroków. Wszystko to robi Sir Christopher Geidt, prywatny sekretarz królowej. Sir Christopher Geidt zadzwoni do premiera i od tego momentu wiadomość będzie przekazywana dalej.

Ogłoszenie pałacu Buckingham

Jak już wspomnieliśmy wiadomość o odejściu monarchini nie od razu trafi na nagłówki gazet! W rzeczywistości nic nie jest uważane za oficjalne, dopóki nie pojawi się obwieszczenie przypięte do bramy Pałacu Buckingham, mówiące, że królowa zmarła. Wiadomość będzie miała formę pisemnej notatki przypiętej na bramie pałacu przez lokaja odpowiednio ubranego w stój żałobny. Dopiero po tym kroku nastąpią zmiany w świecie wirtualnym i przesłanie wiadomości dalej. Wtedy też zmieni się strona internetowa pałacu w czarną stronę z ogłoszeniem.

Kliknij NASTĘPNA strona, aby dowiedzieć się, co się stanie po śmierci królowej Elżbiety II!

Ogłoszenie śmierci królowej

Sieci medialne doskonale wiedzą co mówić

Śmierć królowej jest czymś czego na pewno nie należy lekceważyć, więc cały proces doniesień prasowych jest przygotowywany i ćwiczony. Tak jak wszystkie raporty, które będą publikowane, obejmujące odejście monarchini. Na podstawie tego, co zostało ujawnione, wszystkie kanały telewizyjne i stacje radiowe wiedzą dokładnie, co będą mówić i publikować i jak wyrażać swój smutek, ponieważ wszystko jest dobrze przećwiczone. Jeden producent telewizyjny powiedział rafinerii29, że ma „instrukcję grubą na kilka cali”, która zawiera wytyczne, jakich muszą przestrzegać.

Ogłoszenie pałacu Buckingham

10-dniowy pogrzeb

Coś, co jest wiadome i oczywiste, to fakt, że ludzie będą opłakiwać śmierć monarchini i żałobę jak nigdy dotąd. Smutek, który spadnie na ludzi, będzie większy niż cokolwiek innego, i może trwać dość długo, a powodem tego jest miłość, jaką sympatycy Windsorów mają do królowej. Ale jak już wspomnieliśmy, wszystko jest przygotowane. Dzień jej śmierci to „D-day”. D-day+1 to dzień, w którym książę Karol zostanie nazwany królem, a D-day+9 to dzień, w którym odbędzie się pogrzeb.

Sieci medialne doskonale wiedzą co mówić

Ciało królowej

Podobnie jak w przypadku przodków Elżbiety II, ciało królowej zostanie wystawione na widok publiczny. Jej ciało będzie leżało w Westminster Hall przez cztery dni, a przez 23 godziny będzie dostępne dla ludzi, którzy będą chcieli jej złożyć hołd. Co więcej ponieważ królowa jest jedną z najbardziej lubianych monarchów i jest zakochana w swoich pieskach corgi, istnieje możliwość, że w drodze na pogrzeb procesję poprowadzą jej ukochane pieski.

10-dniowy pogrzeb

Nowy król

Nowy król przez te wszystkie cztery dni, kiedy ciało królowej będzie wystawiane w Westminster Hall, nie zostanie w Londynie. W rzeczywistości jest to czas, który spędzi na pokazywaniu się i odwiedzeniu miejsc podwładnych. Zatem będzie zwiedzał Szkocję, północną Irlandię i Walię.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, polub i udostępnij go na Facebooku!
Zobacz również nasz Instagram, Tik Tok oraz kanał na Youtubie, jeśli chcesz zobaczyć więcej interesujących treści.

Żródło: Starstock.newscom.com/Instagram.com

Ciało królowej
0
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

Co królowa Elżbieta II nosi w torebce?