NiewiarygodneRodzinaNewsy

Opublikowane 2021-10-15
0 Komentarz

Nagrała 200 filmów jak bije syna! Materiał trafił do sieci i wywołał skandal.

Młoda matka z Indii dopuszczała się okrucieństwa wobec swojego niespełna 2-letniego synka. Akty przemocy nagrywała na telefonie komórkowym, a proceder wyszedł na jaw ponieważ filmiki trafiły do sieci. Rozprzestrzeniły się w mediach społecznościowych i miliony internautów mogło na własne oczy zobaczyć cierpienie niewinnego chłopca, którego ciało nosiło ślady wielokrotnego bicia i znęcania się. Wielu użytkowników zaalarmowało policję i pod koniec sierpnia tego roku funkcjonariusze weszli na mieszkanie oprawczyni, zidentyfikowanej jako Thulasi i zakuli jej ręce w kajdanki. W toku śledztwa dokonano kolejnych przerażających odkryć. Ujawniono, że kobieta stworzyła niemal 200 wstrząsających nagrań, a powody takiego zachowania zszokowały opinię publiczną. Dlaczego mały chłopiec stał się ofiarą własnej matki? Czy rodzina Thulasi nie zdawała sobie sprawy z jej aktów agresji? Czytaj dalej i poznaj poruszającą historię.

Matka z Indii znęcała się nad dzieckiem

Do incydentów przemocy dochodziło w domu w stanie Andhra Pradesh w południowo-wschodnich Indiach. Policji udało się ustalić, że 22-letnia Thulasi celowo włączała kamerę, aby nagrać cierpiącego synka. Podczas kręcenia często zerkała na monitor aby upewnić się, że wszystko co robi zostało uwiecznione. Na filmikach można było zobaczyć m.in. głębokie rany i blizny na ciele chłopca, świadczące o tym, że kobieta od dłuższego czasu dopuszczała się okrutnych zachowań. To krzywdzenia syna używała nawet rzeczy codziennego użytku, takich jak kapcie, którymi wymierzała razy. A gdzie w tym czasie był ojciec dziecka? Dlaczego nikt nic nie zauważył? Czytaj dalej…

Matka z Indii znęcała się nad dzieckiem

Kobieta nagrała 200 filmików jak bije syna

Thulasi nakręciła około 200 takich filmów, a wszystko w tajemnicy przed rodziną. Mąż, 37-letni Vadivazhagan, zeznał policji, że już w lutym tego roku dostrzegł rany na ciele syna. 2-latek miał obrażenia jamy ustnej i kolan, a jego stan wymagał wizyty u lekarza. Vadivashagan nawet nie podejrzewał, że mogła za tym stać jego własna żona. Zaznaczył, że tworzą związek od 2016 roku, kiedy postanowili się pobrać i od tamtego czasu urodziła im się dwójka dzieci, mających teraz cztery i dwa lata. Mieszkali razem w małej wiosce Manalapadii w Tamil Nadu, ale ich relacje w ostatnim czasie nie układały się dobrze.

Kobieta nagrała 200 filmików jak bije syna

Problemy małżeńskie

W domu często dochodziło do awantur i konfliktów, których świadkiem był kilkunastomiesięczny syn. Doszło nawet do tego, że miesiąc przed pojawieniem się w sieci brutalnych nagrań, Vadivazhagan rozstał się z żoną, która wraz z dzieckiem przeniosła się do domu własnej matki. Mężczyzna pod koniec sierpnia dokonał też przerażającego odkrycia. W telefonie małżonki zobaczył filmiki video, na których widać ataki na ich 2-letniego syna Pradeepa. Oprawczynią była Thulasi, która bezlitośnie biła dziecko.Widząc to, mężczyzna postanowił złożyć skargę na policję. W jej treści wspomniał nie tylko o przerażających nagraniach, ale też o regularnych konfliktach, do jakich dochodziło między nim a małżonką.

Problemy małżeńskie

Aresztowanie matki znęcającej się nad dzieckiem

Nagrań w telefonie Thulasi było niemal 200, a kilka z nich ujrzało światło dzienne stając się viralem w mediach społecznościowych. Źródła nie podają jak trafiły do sieci, ale faktem jest, że w krótkim czasie zostały obejrzane przez miliony internautów i wywołały ogromne poruszenie. Policji, również za sprawą skargi złożonej przez męża, szybko udało się zidentyfikować kobietę z filmików i pod koniec sierpnia została aresztowana w domu rodziców. Podczas przesłuchań wyjaśniła dlaczego tak bezlitośnie traktowała własnego syna.

Aresztowanie matki znęcającej się nad dzieckiem

Dlaczego matka z Indii biła własne dziecko?

Jeden z policjantów uczestniczących w zeznaniach Thulasi wyjawił mediom parę szczegółów rozmowy. Przesłuchiwana przyznała, że w jej związku małżeńskim nie działo się dobrze, a ciągłe awantury bezpośrednio przyczyniły się do jej zachowań, nagranych na filmach video. Wyraziła niechęć, jaką czuje do swojego małżonka, a nawet stwierdziła, że go nienawidzi. Konflikty domowe przyczyniały się do ataków złości, a żeby ją wyładować Thulasi krzywdziła własne dziecko. Na niewinnym chłopczyku w bolesny sposób odbiły się problemy małżeńskie dorosłych. Była jednak jeszcze jedna rzecz, jaką brutalna matka wyznała policji. Przeczytasz o niej na następnej stronie.

Dlaczego matka z Indii biła własne dziecko?

Biła syna na polecenie kochanka

Kobieta przyznała się do romansu pozamałżeńskiego. Funkcjonariuszom udało się ustalić dane kochanka. Jest to niejaki Prem Kumar. Obecnie trwają jego poszukiwania, ponieważ według zeznań Thulasi, dodatkowo zachęcał ją do agresji wobec własnego dziecka. Ponoć rozkazywał, aby znęcała się nad 2-latkiem systematycznie i nagrywała to wszystko za pomocą kamery. Na filmikach miało być wyraźnie widać co robi dziecku, dlatego rejestrując swoje zachowanie, co chwila zerkała na monitor, aby się upewnić, że kamera wszystko uchwyciła.

Biła syna na polecenie kochanka

Przerażające nagrania na telefonie

Nagrania zabezpieczone przez policję budzą przerażenie. Widać na nich jak kobieta celowo ustawia syna aby nie stał poza zasięgiem kamery, kiedy jest bity. Miały być też widoczne łzy bólu płynące po jego policzkach. Stworzone nagrania były następnie wysyłane do kochanka, który miał zmusić kobietę do przekazywania mu wszelkich zarejestrowanych aktów agresji. Policja jak razie nie zdradza żadnych szczegółów poszukiwań mężczyzny, ale za to postanowiono sprawdzić stan psychiki aresztowanej kobiety.

Przerażające nagrania na telefonie

Badania psychiatryczne na okrutnej matce

Bezwzględność z jaką Thulasi obchodzi się z synem, wywołała podejrzenia problemów natury psychicznej. W związku z tym młoda Hinduska została przewieziona do Rządowego Szpitala Kolegium Medycznego w Mundiyampakkam na specjalistyczną konsultację. Biegli psychiatrzy stwierdzili, że jest psychicznie stabilna, ale nie wyklucza się zaburzeń osobowości lub poważnej traumy, która wpłynęła ja jej zachowanie.

Badania psychiatryczne na okrutnej matce

Agresja wobec dzieci w pandemii

Thulasi po aresztowaniu i szczegółowym śledztwie trafiła przed sąd. Do wiadomości publicznej podano, że jak narazie została skierowana na dalszy pobyt za kratkami. Jej przypadek wzbudził gorącą dyskusję na temat przemocy domowej. Rzecznik Indyjskiej Rady ds. Opieki nad Dziećmi (Indian Council of Child Welfare) w mieście Chennai, w wywiadzie dla Vice World News, powiedział, że w ostatnim czasie nastąpił spory wzrost przypadków, w których rodzice stosują przemoc do wymierzania kar swoim dzieciom lub stosują wobec nich groźby. Powiązał też tego typu incydenty z trwającą pandemią, podczas której nastąpiło największe nasilenie aktów agresji wobec małoletnich.

Dlaczego rodzice wyładowują swoją złość na bezbronnych dzieciach?
Daj nam znać w komentarzach, a jeśli podobał Ci się ten artykuł, nie wahaj się podzielić nim ze znajomymi i zostaw polubienie na naszej stronie na Facebooku! I nie zapomnij śledzić nas na Instagramie, Tik Tok i Youtube, aby uzyskać więcej ciekawych historii!

Agresja wobec dzieci w pandemii
0
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy
Niewinny spędził 43 lata w więzieniu. Państwo NIE DA mu odszkodowania!