NiewiarygodneGwiazdy

Opublikowane 2021-10-14
0 Komentarz

Gwiazdy, które perfekcyjnie zagrały inne legendarne gwiazdy w filmach!

Jamie Costa perfekcyjnie naśladuje Robina Williamsa, a cały świat jest pod wrażeniem. Co o nim wiemy? To aktor, który stworzył kilka tego typu krótykich produkcji, wcielając się m.in. w takie postaci jak Wolverine, Han Solo czy Obi-Wan Kenobi. Co ciekawe, Jamie odtworzył już raz kilku bohaterów zagranych przez Williamsa tuż po śmierci aktora w 2014 roku. Jendak tym razem, dosłownie cały świat oszałał na punkcie jego najnowszego filmiku zatytułowanego "ROBIN Test Footage Scene".

Aktor wrzucił na swój kanał na Youtube krótki filmik, w którym wciela się w młodego Robina Williamsa za czasów kręcenia serialu "Mork i Mindy". W komenarzach nie brakuje sugestii, że Jamie wręcz perfekcyjnie odegrał rolę Robina, w sposób bezbłędny naśladując głos aktora i jego maniery. Pojawiły się też sugestie, że to własnie on powinien wcielić się w Williamsa, jeśli kiedyś jego historia doczeka się filmu biograficznego.

Kliknijcie "Następna strona" i zobaczcie też innych aktorów, którzy wyglądali dokładnie tak, jak postaci, które grali!

Historia pełna jest postaci, które zmieniły bieg wydarzeń, lub które naznaczyły na lepsze lub gorsze pewien okres, albo po prostu wpłynęły na grupę ludzi. Osoby te są uważane za istotne i dlatego zasługują na opowieści, które w historii kina przedstawiali na dużym ekranie różni reżyserzy. Dziś przypomnumy Wam o tych aktorach i aktorkach, którzy grali role postaci z prawdziwego życia w mistrzowski lub przynajmniej najbardziej udany sposób.

Gwiazdy, które perfekcyjnie zagrały inne legendarne gwiazdy w filmach! 1

b] 1. Denzel Washington - Malcolm X
[/ b] Wcielenie się aktora w bojownika o prawa obywatelskie w filmie z 1992 roku jest jedną z jego najbardziej pamiętnych ról.

2. Salma Hayek - Frida Kahlo
Niesamowita kreacja aktorki, która była też współproducentką obrazu. Salma na zawsze zostanie zapamiętana za interpretację słynnej i utalentowanej meksykańskiej malarki

3. Emma Stone - Billie Jean King
Zanim została Cruellą z bajki Disneya, ta drobna blondynka musiała przybrać prawie 7 kg masy mięśniowej, aby zagrać legendarną tenisistkę.

4. Daniel Day-Lewis - Abraham Lincoln
Zniewalający i mistrzowski występ Day-Lewisa jako 16. prezydenta Stanów Zjednoczonych przyniósł mu kolejnego Oscara za rolę pierwszoplanową.

5. Will Smith - Muhammad Ali
Utalentowany i charyzmatyczny aktor wyjątkowo zagrał słynnego boksera w 2001 roku. Dziś nei można sobie wyobrazić nikogo innego w tej roli...

6. Ben Kingsley - Mohandas Gandhi
Bez wątpienia jest to jedna z najważniejszych ról Kingsleya i wpełni zaśłuzony Oscar dla aktora.

7. Sean Penn - Harvey Milk
Jedna z najbardziej skomplikowanych ról utalentowanego aktora, ale zagrana w najlepszy sposób.

8. Natalie Portman - Jackie Kennedy
Piękna i utalentowana amerykańska aktorka w profesjonalny i cudowny sposób zagrała pierwszą damę Stanów Zjednoczonych.

9. Meryl Streep - Margaret Thatcher
Fenomenalny występ w filmie „Żelazna Dama” przyniół aktorce Oscara.

10. Helen Mirren - Królowa Elżbieta II
Po serialu The Crown wielu kojarzy rózne aktorki w roli królowej Anglii, ale wczesniej monarchini został w sposób wzorowy ucieleśniony przez Helen Mirren.

11. Charlize Theron - Aileen Wuornos
Piękna aktorka przytyła, zgoliła brwi i dała się oszpecić, ale zachwyceni jej przemianą i rolą Akademicy przyznali jej Oscara.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, polub i udostępnij go na Facebooku!
Zobacz również nasz Instagram, Tik Tok oraz kanał na Youtubie, jeśli chcesz zobaczyć więcej interesujących treści.

0
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy
Praca pokojówki - obrzydliwi goście i śmieci to najmniejszy problem ich zawodu!