NiewiarygodnePorady

Opublikowane 2017-06-06
64 Komentarz

Które znaki zodiaku najlepiej całują?

Pocałunki różnią się od siebie: rodzajem, techniką czy długością trwania. Jeśli ktoś pocałuje cię w czoło nie potraktujesz go jak namiętnego kochanka. Szybki całus w policzek na powitanie będzie oznaczał zwykłe “cześć”, a pocałunek w usta może być początkiem flirtu. Po rodzaju pocałunku dużo można wywnioskować, a znaki zodiaku niewątpliwe mają wpływ na sposób całowania.

Baran

Baran

Baran nie ma problemu z wykonaniem pierwszego kroku. Potrafi zaskakiwać pocałunkami. Pomimo tego, że wydaje się nieśmiały całuje namiętnie i z pasją. Jego całusy są zawsze delikatne i oryginalne. Baran zawsze doskonale wyczuwa nastrój swojej partnerki. Osoby spod tego znaku przeważnie najpierw działają, a potem myślą. Kiedy pocałuje Cię Baran będziesz wiedziała, że to on.

Kliknij "Następna strona", aby dowiedzieć się więcej

Baran 1

Byk

Ich pocałunki na początku są powolne i miękkie, a następnie robią się długie i namiętne. Byki traktują swoje pocałunki bardzo poważnie. Przechodzą od miękkich, delikatnych pocałunków do "zajmowania" ust ukochanego na dłuższy czas. Buziak prawdziwego Byka pozostaje na ustach przez wiele tygodni. Byki starają się o względy partnera i pocałunkami próbują podkreślić jak bardzo jest on dla nich ważny.

Byk

Bliźnięta

Bliźnięta często przez natłok myśli nie mogą skoncentrować się nad tym co robią. Jeśli chodzi o pocałunki jest podobnie. Są one szybkie, chaotyczne, czasem przerywane czarującym komentarzem. Bliźnięta są mistrzami w tworzeniu doskonałej atmosfery, ale całują w pośpiechu. Im bardziej ożywioną rozmowę prowadzisz ze swoim partnerem, tym bardziej masz ochotę go całować.

Kliknij "Następna strona", aby dowiedzieć się więcej

Bliźnięta

Rak

Okazując swoją miłość i pragnienie Rak będzie chciał Cię nieustannie całować. Pocałunki, jakimi obdarowują Raki, na długo zapadają w pamięć. Są one niezwykle wyrafinowane i delikatne. Raki są niezwykle sentymentalnymi znakami zodiaku i nie potrafią całować inaczej niż z miłością i pasją.

Rak

Lew

Lwy tak uwielbiają melodramat, jak żaden inny znak zodiaku. Lwy są bardzo wrażliwe i delikatne. Kiedy prawdziwy Lew całuje, ziemia zaczyna ruszać się pod stopami. Osoby spod tego znaku często całują tak, jakby grały główną rolę w “Titanicu” albo “Dirty Dancing”. Uwielbiają również być w świetle reflektorów i nie mają problemów z namiętnymi pocałunkami w miejscach publicznych.

Kliknij "Następna strona", aby dowiedzieć się więcej

Lew

Panna

Cechy takie jak sumienność czy dbanie o detale sprawiają, że Panny znakomicie całują. Jednak Panny są bardzo nieśmiałe i minie sporo czasu, zanim zdecydują się na pocałunek. Warto jednak poczekać. Lubią również fizyczną bliskość w trakcie pocałunku. Panny uwielbiają się przytulać i całować. Ich delikatne pocałunki odzwierciedlają to, co naprawdę czują.

Panna

Waga

Wagi są niezwykle romantyczne, marzą o miłosnych liścikach i kolacjach przy świecach. Dzięki naturalnej czułości są mistrzyniami głębokich i namiętnych pocałunków, które tak bardzo podobają się mężczyznom. Osoby urodzone pod znakiem Wagi całują namiętnie i z uczuciem. Waga potrafi swoimi pocałunkami zauroczyć na bardzo długo.

Kliknij "Następna strona", aby dowiedzieć się więcej

Waga

Skorpion

Skorpiony są namiętne i całują z niezwykłą pasją. Po ich pocałunkach partner może się poczuć tak, jakby wypił miłosny eliksir. Pocałunki Skorpionów mogą uzależnić jak słodki narkotyk. Skorpiony mają w sobie mnóstwo energii, co przekłada się na pasję podczas całowania. Pocałunki prawdziwego Skorpiona długo pozostają na ustach i są żywe we wspomnieniach.

Skorpion

Strzelec

Strzelce uwielbiają spontaniczność, przygodę i eksperymenty. To samo dotyczy ich pocałunków, będą testować wszystkie możliwe typy pocałunków od delikatnych po głębokie i długie. Strzelec jest prawdziwym mistrzem pocałunków, potrafi całować w niezwykle wyrafinowany sposób. Niezależnie od tego jak to robią, Strzelce całują tylko tych których kochają.

Kliknij "Następna strona", aby dowiedzieć się więcej

Strzelec

Koziorożec

Dbają o partnera i zawsze robią wszystko aby go zadowolić. Pocałunki Koziorożca sprawiają że ich partner czuje się kochany. Bywają nieco nieśmiałe, jednak kiedy nabiorą pewności całują doskonale. Koziorożec potrafi wyczuć nastrój i potrzeby swojej partnerki. Jego pocałunki są niezwykle czułe i przesycone delikatnością.

Koziorożec

Wodnik

Wodniki są miłe i serdeczne dla wszystkich. Obdarzają całusami wszystkich przyjaciół i znajomych. Ze swoim ukochanym całują się tak jakby nic wokół nie istniało. Wodniki całują ukochanego/ukochaną w sposób swobodny i wyluzowany. Dopóki Wodniki dogadują się z partnerem/ partnerką ich pocałunki są niezwykle wyluzowane.

Wodnik

Ryby

Ryby są romantyczne, tajemnicze i skryte. Bardzo lubią się całować i robią to z wielka pasją, ale nie każdy o tym wie. Tylko ukochanemu wyjawią, co kryje się w ich sercu. Ich pocałunki są szalone i namiętne. Zanim jednak do nich dojdzie Ryby muszą w pełni zaufać partnerowi, aby porwała je pasja całowania. Kiedy Ryba zaczyna całować czułościom nie ma końca.
Źródło : Starstock

Podoba Ci się nasz artykuł? Polub nas na Facebooku.

Ryby
206
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

Znaki zodiaku sklasyfikowane od najwyższego do najniższego prawdopodobieństwa zostania milionerami!
Patrycja Kosteczka
Patrycja Kosteczka 05.07.2017, 05:15
Ja jestem skorpionem ;)
Kaja Dunikowska
Kaja Dunikowska 05.07.2017, 05:15
Paulina wychodzi ze całujemy najlepiej ! PANNA RZADZI <3
Anna Kiełpińska
Anna Kiełpińska 04.07.2017, 05:15
Ubawił mnie ten artykuł.
Klaudia Wójtowicz
Klaudia Wójtowicz 04.07.2017, 05:15
Skorpion jaki w lozku taki w pocalunku, cała prawda
Ewa Suterska Kaczmarek
Ewa Suterska Kaczmarek 04.07.2017, 05:15
Dziękuję
Ania BrzezińskaSzałankiewicz
Ania BrzezińskaSzałankiewicz 04.07.2017, 05:15
Jestem lwem i skorpion caluje mnie na codzien,a tak apropo to nie widzialam,mojego znaku...jakis sciemniony chlam
Nikola Krajkowska
Nikola Krajkowska 04.07.2017, 05:15
Poszukaj lepiej słownika ortograficznego :)
Zuzanna Adamek
Zuzanna Adamek 04.07.2017, 05:15
Głupie. Nak naprawdę to od nas zależy jak będzie wyglądało nasze życie. Dla mnie głupie...
Monika Kurbanowska
Monika Kurbanowska 03.07.2017, 05:15
U mnie się zgadza jestem rybka
Agnieszka Sobczyk
Agnieszka Sobczyk 03.07.2017, 05:15
Ja najlepiej całuję
Wanda Trawniczek
Wanda Trawniczek 03.07.2017, 05:15
koziorożec ...ha ha ha
Wanda Dzikowska
Wanda Dzikowska 02.07.2017, 05:15
Czyli dobrze całuję bo jestem strzelcem ha ha.
Joanna Oparka
Joanna Oparka 02.07.2017, 05:15
Tylko ja jestem wodnikiem?
Agata Stachowiak
Agata Stachowiak 02.07.2017, 05:15
Sandra jaki znak zodiaku?
Weronika Szymańska
Weronika Szymańska 01.07.2017, 05:14
Ja mam znak zodiaku skorpion ;-;
Oliwia Kołodziej
Oliwia Kołodziej 01.07.2017, 05:14
To ten ja skorpion
Kasia Pańka-Badowska
Kasia Pańka-Badowska 01.07.2017, 05:14
Nie !!!! Bo skorpion to jaaaa
Kasia Anna Zaworska
Kasia Anna Zaworska 01.07.2017, 05:14
Strzelec wszystko prawda
Aneta Homoncik
Aneta Homoncik 01.07.2017, 05:14
Haha jestem skorpionem ♏
Barbara Raj
Barbara Raj 01.07.2017, 05:14
Skorpionion pozdrawia skorpiony
Ewa Suterska Kaczmarek
Ewa Suterska Kaczmarek 04.07.2017, 05:15
Dziękuję