NiewiarygodnePorady

Opublikowane 2018-01-23
0 Komentarz

7 rzeczy, które mężczyźni kochają w kobietach!

W wielu przypadkach trudno jest zrozumieć płeć przeciwną, ponieważ w wielu aspektach kobiety zdecydowanie różnią się od mężczyzn. Oczywiście nie chodzi nam tylko o aspekty biologiczne, ale także o inne cechy, które niewątpliwie odróżniają od siebie te dwie płcie. Nauka wykazała, że są pewne cechy u kobiet, którym mężczyźni nie mogą się oprzeć. Chodzi tu głównie o uczciwość, poczucie humoru, styl ubierania oraz inteligencję. Co jeszcze mężczyźni uwielbiają w kobietach?

1. Ubierasz jego ubrania

Mogą udawać, że narzekają, gdy kradniesz ich bluzę lub koszulę, ale tak naprawdę to uwielbiają. Dzięki temu wiedzą, że kobieta lubi przez cały czas delektować się zapachem swojego partnera. Nikt nie zna dokładnie powodu tego, dlaczego kobiety tak lubią nosić męskie ubrania, jednak podejrzewamy, że może to być związane z ciągłym pragnieniem bliskości.
Przejdź na następną stronę

2. Okulary

Dziewczyna w okularach wygląda pięknie z kilku powodów: właściwie dobrana para “drugich oczu” sprawia, że kobieta jest bardziej tajemnicza i może mieć sekret, który jest niewidzialny gołym okiem. Dlaczego mężczyźni wolą kobiety, które noszą okulary, a nie soczewki kontaktowe? Właśnie z powodu tego, że w okularach kobieta wygląda o wiele lepiej!

3. Dziewczyna z akcentem

Niektóre osoby mówią w dość specyficzny sposób. Najczęściej jest to związane z ich korzeniami, które wywodzą się z różnych części świata. Kobiety, które mówią z akcentem są o wiele bardziej pociągające! Jak się jednak okazuje, nie tylko akcent działa na płeć przeciwną. Czasami wystarczy, że dziewczyna ma oryginalny i uwodzicielski ton, za którymi mężczyźni szaleją!
Kliknij dalej i przejdź na następną stronę

4. Ćwiczenia

Wiele kobiet próbuje chodzić na siłownie w pełnym makijażu oraz ćwiczyć tak, aby nie zobaczyć na swojej twarzy choćby kropli potu. Niestety, myślenie w ten sposób jest okropnym błędem ponieważ mężczyzna, który widzi tego typu dziewczynę zaczyna się zastanawiać po co ona tu w ogóle przyszła. Czasami nie wystarczy ubrać obcisłych legginsów i udawać “aktywnej kobiety” ponieważ można się wystawić na pośmiewisko.

3. Dziewczyna z akcentem

5. Czapka lub kapelusz

Wszystko co założysz na swoją głowę, może przyciągnąć uwagę płci przeciwnej. Oczywiście ważne jest, aby wybrać stylowy dodatek, który pozwoli Ci zmienić coś w codziennym wyglądzie. Niezależnie od tego czy wybierzesz kapelusz, czapkę czy chustkę, mężczyzna zwróci uwagę na zmianę. W sklepach dostępne są różnego typu akcesoria, które pomogą urozmaicić wygląd.
Przejdź na następną stronę

6. Makijaż

Makijaż to jedna z najpotężniejszych broni kobiety, którą skutecznie wykorzystują, aby nadać swojej twarzy niepowtarzalnego wyglądu i pozbyć się niedoskonałości. Większość kobiet przyznaje, że każdego dnia poświęca co najmniej 30 minut, aby doprowadzić swoją twarz do perfekcji. Niestety, wielu mężczyzn uważa, że jest to zupełnie niepotrzebne, a wręcz denerwujące.

7. Autorytet i pasja

To co mężczyźni uwielbiają w kobietach to ich determinacja w dążeniu do celu oraz autorytety, którym są bezgranicznie wierne. Siła i zaangażowanie są tym, co od zawsze podoba się mężczyznom. Dlatego też, wybierając partnerkę na całe życie starają się szukać kobiet, które są pewne swoich decyzji, mają jasno określony cel na życie i nie boją się wyzwań.
Źródło: Giphy / Starstock
Jeśli podobał Ci się ten artykuł, udostępnij go na Facebooku!

6. Makijaż
4
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

6 najbardziej złych kobiet, według znaków zodiaku!