Wzruszające

Opublikowane 2018-01-23
0 Komentarz

7 zwrotów o wiele potężniejszych niż “Kocham Cię”...

Czasami ludzie zastanawiają się czy słowa są w stanie pokazać co tak naprawdę czujemy do drugiej osoby. Niekiedy zdarzają się sytuacje, o których nie należy wspominać czy też mówić głośno, aby nie sprawić swojej drugiej połówce przykrości. Oczywiście lepsza jest najgorsza prawda, niż kłamstwo, jednak ludzie powinni zwracać uwagę na to co mówią. Będąc z kimś w związku najczęściej wypowiadamy magiczne “Kocham Cię”. Czy jednak są słowa, które mogą pogłębić relacje w związku i sprawić, że druga osoba zaufa nam jeszcze bardziej?

1. "Szanuję cię"

1. "Szanuję cię"

Szacunek względem drugiej osoby jest bardzo ważnym elementem. Oznacza to, że akceptujesz wady drugiego człowieka, czujesz się dobrze w jego towarzystwie i troszczysz się o jego dobro. Ludzie którzy się szanują nie mają problemów z wiernością czy szczerą rozmową, ponieważ zawsze wiedzą, że mogą bez problemu porozumieć się ze swoją drugą połówką.
Przejdź na następną stronę

1. "Szanuję cię" 1

2. “Należę do Ciebie”

Oczywiście, że będąc w związku należymy w pewnym sensie do drugiej osoby, jednak wciąż nie jesteśmy jej własnością. W końcu związek wymaga poświęcenia i zaangażowania obu stron. Bycie z kimś na dłuższą metę nie oznacza, że wszystko podporządkowujesz tej osobie. Jednak usłyszeć z ust najbliższej osoby, że należy się tylko do niej jest bardzo przyjemnym uczuciem.

2. “Należę do Ciebie”

3. “Jestem tutaj”

Zakochanie się jest skomplikowanym procesem. Ludzie ciężko pracują, aby być w stanie zaufać drugiej osobie, szczególnie jeśli kiedyś zawiodła nasze zaufanie. Jeśli jednak mimo wszystko zdecydujemy się zostać u boku tej osoby, to powinniśmy wiedzieć, że obecność drugiego człowieka jest bardzo ważna. Kiedy ktoś ma problem, warto powiedzieć mu, że jest się obok i pomoże w każdej sytuacji.
Kliknij dalej i przejdź na następną stronę

3. “Jestem tutaj”

4. “Przepraszam”

Osoby, które potrafią szczerze przepraszać są bardzo mądre i mają poukładane w głowie. Przyznanie się do błędu jest bardzo trudne i wymaga od człowieka pewnych przemyśleń. Prośba o przebaczenie, gdy wymaga tego sytuacja jest równoznaczna z posiadaniem dobrego serca w czasach zawyżonego ego. Należy pamiętać, że w pewnych sytuacjach samo słowo przepraszam to za mało.

4. “Przepraszam”

5. “Dziękuję”

Bardzo często ludzie mają problem z wypowiedzeniem tego słowa. Warto sobie jednak uświadomić, że wszystko co robią dla nas inni ludzie wymaga poświęcenia ich cennego czasu oraz wysiłku, za które podziękowania jak najbardziej się należą. Jeśli ktoś uważa, że coś mu się należy i wykorzystuje dobro drugiego człowieka, to jest to osoba nie warta poświęcenia. Słowo “dziękuję” należy się każdemu.
Przejdź na następną stronę

5. “Dziękuję”

6. “Ufam Ci”

To prawda, że czasami nie zgadzamy się z decyzjami naszego partnera, jednak decydując się na związek warto obdarzyć zaufaniem drugiego człowieka. Szczególnie jeśli planujemy spędzić z tym kimś resztę życia. Zaufanie jest jednym z podstawowych filarów w związku, a okazując zaufanie drugiej osobie może być sposobem na wzmocnienie więzi.

6. “Ufam Ci”

7. “Czekam na Ciebie”

Bardzo ważne jest, aby jasno mówić o swoich uczuciach i emocjach jakie nam towarzyszą. Każdy związek powinien opierać się na zaufaniu, miłości oraz wzajemnym szacunku, a ponadto na pragnieniu spędzania każdej wolnej chwili z tą jedyną osobą. Czasami wystarczy powiedzieć swojemu partnerowi coś miłego i od razu dzień staje się piękniejszy.
Źródło: StarStock
Jeśli podobał Ci się ten artykuł, udostępnij go na Facebooku!

7. “Czekam na Ciebie”
6
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

Zmarł na 90 minut, a po przebudzeniu ogłosił, że Niebo istnieje…