NiewiarygodneRodzina

Opublikowane 2018-01-19
0 Komentarz

Zmarł na 90 minut, a po przebudzeniu ogłosił, że Niebo istnieje…

Każdy z nas ma świadomość tego, że kiedyś nadejdzie taki dzień, że będziemy musieli pożegnać się z rodziną i odejść z tego świata. Będzie musieli porzucić codzienne obowiązki, zapomnieć o pracy i odejść może do lepszego świata. Oczywiście nikt z nas nie chce umierać i żegnać się ze swoim dotychczasowym życiem. Śmierć jest tym, czego człowiek boi się najbardziej i czego pragnąłby uniknąć.

Zmarł na 90 minut, a po przebudzeniu ogłosił, że Niebo istnieje… 1

Niestety, nikt z nas nie jest w stanie uniknąć śmierci pomimo tego, że żyjemy w XXI wieku. Przez setki lat ludzie zastanawiali się, czy naprawdę po drugiej stronie jest coś innego. Co dzieje się z duszą człowieka, gdy odchodzimy z tego świata? Na te pytania bardzo ciężko uzyskać odpowiedź, która byłaby satysfakcjonująca. A co jeśli Niebo naprawdę istnieje?
Przejdź na następną stronę

Zmarł na 90 minut, a po przebudzeniu ogłosił, że Niebo istnieje… 2

Każdy wie co dzieje się z ciałem zmarłego zaraz po śmierci. Ciało trafia do prosektorium, skąd zostaje zabrane do domu pogrzebowego, gdzie zostaje przygotowane do pochówku. Czasami krewni zmarłego proszą, aby ciało zostało skremowane, jednak wciąż nie wiadomo co dzieję się z duszą. Naukowcy udowodnili, że w chwili śmierci ciało człowieka staje się lżejsze o 21 gramów. Ta utrata masy może być związana z rozdzieleniem ciała i duszy.

Zmarł na 90 minut, a po przebudzeniu ogłosił, że Niebo istnieje… 3

Religie na całym świecie niejednokrotnie poruszają kwestie tego, co dzieje się z naszą duszą po śmierci. W religii chrześcijańskiej, dusza człowieka przenosi się do Królestwa Niebieskiego, o ile dana osoba była dobrym człowiekiem i godnym chrześcijaninem. Czy jest to prawdą? Religia nakazuje nam w to wierzyć, dlatego też nie powinniśmy mieć żadnych wątpliwości.
Kliknij dalej i przejdź na następną stronę

Zmarł na 90 minut, a po przebudzeniu ogłosił, że Niebo istnieje… 4

Ateiści oraz osoby niewierzące uważają, że po śmierci dusza człowieka umiera wraz z ciałem. Jeśli jest to prawdą, to musimy w pełni wykorzystać życie, aby przed śmiercią stwierdzić, że wykorzystaliśmy je w stu procentach. Człowiek nigdy nie wie kiedy odejdzie z tego świata, dlatego też każdy z nas powinien żyć tak, jakby jutra miało nie być.

Zmarł na 90 minut, a po przebudzeniu ogłosił, że Niebo istnieje… 5

Osoby wierzące pragną, aby Niebo i zmarchwystanie były czymś możliwym. Jak się jednak okazuje, są na świecie osoby, które doświadczyły zmartwychwstania. Ewangelicki pastor doznał poważnego uszkodzenia ciała podczas zderzenia z ciężarówką. Mężczyzna w wyniku obrażeń wylądował na wózku inwalidzkim i był z tego powodu załamany. niejednokrotnie myślał o odebraniu sobie życia…
Przejdź na następną stronę

Zmarł na 90 minut, a po przebudzeniu ogłosił, że Niebo istnieje… 6

Ten wypadek, który uczynił pastora nieszczęśliwym człowiekiem okazał się tylko początkiem problemów. Kilka miesięcy później, mężczyzna zmarł. Wszyscy w szpitalu byli pogrążeni w ogromnym smutku, ponieważ pastor był cudownym człowiekiem i osobą o złotym sercu. Przez ponad 90 minut ciało pastora leżało bez wyraźnego pulsu. Było już pewne, że człowiek zmarł.

Zmarł na 90 minut, a po przebudzeniu ogłosił, że Niebo istnieje… 7

W pewnym momencie zdarzyło się coś niesamowitego. Mężczyzna wrócił do życia, a po przebudzeniu miał ciekawą historię do opowiedzenia. Słowa pastora zaskoczyły każdego. Okazuje się, że pastor po śmierci znalazł się w bardzo tajemniczym miejscu. Zobaczył on światło i nagle poczuł się bardzo spokojny. Czy pastor trafił do Nieba?
Kliknij dalej i przejdź na następną stronę, aby poznać ciąg dalszy tej fascynującej historii

Zmarł na 90 minut, a po przebudzeniu ogłosił, że Niebo istnieje… 8

Pastor kontynuował swoją opowieść o tajemniczym miejscu, które odwiedził. Mężczyzna mówił, że w tle słyszał grającą niebiańską muzykę, a zapach jaki tam czuł był wyjątkowy i nie do opisania. Kiedy dotarł do Bram Nieba, jego serce stanęło i zobaczył coś wyjątkowego. U podnóża schodów zobaczył konstrukcję przypominającą wrota.

Zmarł na 90 minut, a po przebudzeniu ogłosił, że Niebo istnieje… 9

Pastor nie był sam. Obok niego czekało około 20 osób z uśmiechem na twarzy. Wśród tych osób pastor zobaczył swojego dziadka, który zmarł kilkanaście lat temu! Osoby, które tam spotkał przywitały go serdecznym uśmiechem i w tym momencie pastor obudził się i powrócił do szpitalnego łóżka. Lekarze powiedzieli, że to co się stało było prawdziwym cudem, którego nikt się nie spodziewał. Po tej sytuacji życie mężczyzny uległo zmianie.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, polub i udostępnij go na Facebooku!
Zobacz również nasz Instagram, Tik Tok oraz kanał na Youtubie, jeśli chcesz zobaczyć więcej interesujących treści.

Źródło: StarStock

Zmarł na 90 minut, a po przebudzeniu ogłosił, że Niebo istnieje… 10
5
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

7 zwrotów o wiele potężniejszych niż “Kocham Cię”...