Porady

Opublikowane 2018-01-18
0 Komentarz

7 aspektów, które sprawiają, że kobieta jest o wiele mniej atrakcyjna!

Zanim zaczniesz czytać artykuł, musisz wiedzieć, że jego treść jest całkowicie związana z osobowością kobiety oraz jej cechami charakteru. Nie ma tu żadnej wzmianki o wyglądzie fizycznym oraz innych aspektach kobiecej urody. W tym artykule postanowiliśmy się skupić na cechach charakteru oraz osobowości, która czasami sprawia, że kobieta jest postrzegana w dość specyficzny sposób. Czy wiesz jakie zachowania sprawiają, że kobieta jest o wiele mniej atrakcyjna?

1. Plotkara

1. Plotkara

Może się to wydawać zabawne, jednak wiele kobiet uwielbia plotkować! Panie spotykają się wieczorami przy kieliszku wina i potrafią spędzić kilka godzin na rozmowie o życiu innej osoby. Tematy, które są najczęściej poruszane to oczywiście skandal, życie współpracowników, ubiór innych koleżanek, zachowanie mężą, chłopaka lub narzeczonego oraz sytuacja w rodzinie. Wielu mężczyzn uważa takie zachowanie za bardzo niedojrzałe i niestosowne.
Przejdź na następną stronę

1. Plotkara 1

2. Błahe tematy

Oczywiście nie oznacza to, że wszyscy ludzie są uczonymi i powinni się wypowiadać tylko na tematy związane z ich wykształceniem. Prawda jest taka, że od czasu do czasu ludzie, a szczególnie kobiety lubią wypowiedzieć się na tematy o których nie mają bladego pojęcia. Wypowiadanie się na tego typu błahe tematy wymaga niestety umiejętności tzw. “wodolejstwa”.

2. Błahe tematy

3. Brak celów i ambicji

Od człowieka, który jest w pewnym wieku wymaga się, aby miał dokładnie sprecyzowane cele i plan na życie. Niestety, niektóre kobiety nie mają sprecyzowanych planów, ani kierunku w którym chca podążać. Nikt nie lubi słuchać kiedy ktoś mówi nam o swoich planach, których nigdy nie zamierza zrealizować. W pewnym wieku trzeba wyjść z piaskownicy i dorosnąć.
Kliknij dalej i zapoznaj się z dalszą częścią artykułu!

3. Brak celów i ambicji

4. Brak własnej opinii

Wierzcie lub nie, ale ciągłe zgadzanie się z innym człowiekiem może być bardzo denerwujące. Jeśli boisz się wyrażać swojej własnej opinii, to postaraj się chociaż nie zgadzać na wszystko co oferują inni ludzie. Kobieta, która daje sobą manipulować jest brana za kogoś kim można pomiatać i zmuszać do wszystkiego. Jeśli nie chcesz być brana za osobę, która boi się całego świata, musisz zdobyć odwagę i powiedzieć co myślisz.

4. Brak własnej opinii

5. Kobieta w niebezpieczeństwie

Wiele bajek z dzieciństwa stworzyło wyidealizowany obraz mężczyzny ratującego wybrankę swojego serca z każdej dramatycznej sytuacji. W rzeczywistości, ludzie nie za bardzo interesują się tym, co akurat dzieje się u innych. Przez lata ludzie nauczyli się żyć tylko i wyłącznie swoimi problemami, co skutkuje brakiem zainteresowania losem drugiego. Dlatego też, jeśli chcemy przyciągnąć uwagę mężczyzny powinniśmy to robić w inny sposób.
Przejdź na następną stronę

5. Kobieta w niebezpieczeństwie

6. Kobieta niezależna

Na szczęście w XXI wieku coraz więcej kobiet bierze sprawy w swoje ręce i pragnie być całkowicie niezależna od innych, a w szczególności od mężczyzn. Panie coraz częściej rozpoczynają kariery zawodowe i pragną osiągnąć w życiu sukces. Oczywiście nie ma w tym nic złego, gdyby nie to, że wciąż mężczyźni uważają to za wadę swojej wybranki. W ich oczach kobieta, która odniosła sukces jest potencjalnym zagrożeniem.

6. Kobieta niezależna

7. Materialistka

Kobieta, która staje się materialistką, staje się również męskim koszmarem. Tego typu kobiety kochają tylko ewentualną zasobność portfela swojego mężczyzny i nic po za tym. Oczywiście wszyscy chcemy mieć w życiu miło i przyjemnie, jednak tego typu zachowania są wyjątkowo podłe i już na wstępie skazują związek na klęskę. Kobiety, które wybierają partnerów po zasobności portfela są zdecydowanie mało atrakcyjne.
Źródło: StarStock
Jeśli podobał Ci się ten artykuł, udostępnij go na Facebooku!

7. Materialistka
6
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

7 zwrotów o wiele potężniejszych niż “Kocham Cię”...