Niewiarygodne

Opublikowane 2018-01-17
1 Komentarz

6 najbardziej złych kobiet, według znaków zodiaku!

Czy wiesz jakie są najbardziej niebezpieczne i złe kobiety według znaków zodiaku? Oczywiście nie chodzi tu tylko o relacje w związku czy pomiędzy przyjaciółmi. Bardzo często tego typu panie mają ogromne problemy z trzymaniem na wodzy własnych emocji oraz kontrolę swojego zachowania. Jeśli potrzebujesz prostego i dokładnego przewodnika po osobowości poszczególnych znaków zodiaku to zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem!

1. Baran (21 marca - 20 kwietnia)

1. Baran (21 marca - 20 kwietnia)

Nie jest tajemnicą, że Baran jest jednym z najbardziej upartych i bezwzględnych znaków zodiaku, jednak to wcale nie przeszkadza, aby zaprzyjaźnić się z zodiakalnym Baranem! Musisz tylko upewnić się, że ta osoba jest godna Twojego zaufania. Zanim zaczniesz zdradzać Baranowi swoje tajemnice, to musisz być świadom tego, że podczas zemsty może wykorzystać je przeciwko Tobie.
Przejdź na następną stronę

2. Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Kiedy spotykamy osobę spod tego znaku, to staramy się wierzyć, że jest to człowiek o dobrym sercu. Niestety, bardzo często okazuje się być to żywa bomba zegarowa z opóźnionym zapłonem, która tylko czeka, aby wybuchnąć. Choć brzmi to mało optymistycznie, to faktycznie zodiakalne Raki potrafią pokazać co naprawdę potrafią zrobić, kiedy ktoś im podpadnie za skórę. Oczywiście ich nienawiść do drugiego człowieka jest nie zawsze uzasadniona, to jednak najczęściej bywa tak, że potrafią umiejętnie wykorzystać słabe strony swojego wroga.

2. Rak (21 czerwca - 22 lipca)

3. Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Najbardziej pozytywnym aspektem w ciemnej stronie zodiakalnego Lwa jest to, że są to osoby, które nienawidzą intryg. Z drugiej strony nie mają problemu aby dopiec osobie, która zaszła im za skórę. Ich silna osobowość sprawia, że mają bardzo egocentryczny charakter, a ponadto są przekonani, że zawsze mają rację. To wszystko sprawia, że nie lubią ulegać innym i zawsze robią to, na co mają ochotę.
Kliknij dalej i przejdź na następną stronę

3. Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

4. Panna (23 sierpnia - 21 września)

Chociaż są bardzo nieśmiałe i zamknięte w sobie, to jednak zodiakalne Panny mają w sobie coś wyjątkowego. Pomijając fakt, że są to osoby, które chodzą własnymi ścieżkami, to jednak w ich charakterze jest coś takiego co przyciąga człowieka. Czasami bywają wyjątkowo wredne i uważają, że tylko ich zdanie się liczy, jednak w większości przypadków po prostu nie lubią kiedy ktoś próbuje nimi rządzić.

4. Panna (23 sierpnia - 21 września)

5. Skorpion (23 października - 22 listopada)

Osoby urodzone pod znakiem Skorpiona mogą być wiernymi przyjaciółmi, o ile nikt im wcześniej nie podpadnie. Niestety, kiedy Skorpion staje się naszym wrogiem to lepiej mieć się na baczności, ponieważ może się to skończyć tragicznie. Są to osoby impulsywne, które czasami załatwiają swoje sprawy za pomocą agresji. Warto dodać również, że są zazdrośni i potrafią namieszać w relacjach między ludźmi.
Przejdź na następną stronę

5. Skorpion (23 października - 22 listopada)

6. Ryby (19 lutego - 20 marca)

Zodiakalne Ryby są fałszywe i warto zwrócić uwaga na ich dwulicowe zachowanie. Czasami wydają się być dobrymi ludźmi, a niekiedy potrafią kłamać w żywe oczy. Ich dwulicowy charakter jest wielkim problemem dla kogoś, kto chciałby im okazać serce. Relacja z tego typu osobą szkodzi i powoduje, że człowiek ma mętlik w głowie.

6. Ryby (19 lutego - 20 marca)

Jak widać niektóre znaki zodiaku są wyjątkowo perfidne i należy zwrócić na nie szczególną uwagę. Czasami dla własnego dobra powinniśmy się pozbyć z życia toksycznych osób, które tylko czekają na nasz błąd. Niektórzy ludzie są po prostu nie godni miłości, przyjaźni oraz jakiegokolwiek uczucia ofiarowanego przez drugiego człowieka. Jeśli pozbędziesz się z życia toksycznej osoby, to zobaczysz jaki świat jest piękny!
Źródło: Pixabay / Giphy
Jeśli podobał Ci się ten artykuł, udostępnij go na Facebooku!

10
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

7 rzeczy, które mężczyźni kochają w kobietach!
Hanna Kluj
Hanna Kluj 20.01.2018, 06:13
Dawno nie czytałam takich bzdur