NiewiarygodneO co kamanGwiazdy

Opublikowane 2018-01-17
0 Komentarz

7 osób, które myślą, że wyglądają jak gwiazdy!

Bardzo często zdarzają się sytuacje, że niektóre osoby wyobrażają sobie siebie, jako swoich idoli celebrytów. Oczywiście nie ma w tym nic złego, jednak czasami ludzie zapominają, że wcale nie przypominają sławnej osoby z okładki popularnego magazynu. W dzisiejszym artykule pragniemy zaprezentować 7 osób, które starają się naśladować swojego idola. Czy im to wyszło? Sprawdź i przekonaj się sam!

1. Channing Tatum

Aktor znany m.in. z filmów takich jak “Magic Mike”, “Step Up:Taniec zmysłów” oraz “I że Cię nie opuszczę” niejednokrotnie prezentował swoje wdzięki na łamach wielu czasopism oraz portali internetowych. Na zdjęciu poniżej widać chłopca, który za wszelką cenę pragnie się upodobnić do przystojnego aktora i próbuje naśladować jego uwodzicielki gest.
Przejdź na następną stronę

1. Channing Tatum 1

2. Nicki Minaj

Dziewczyna na zdjęciu również wydawała się bardzo pewna swoich wdzięków oraz podobieństwa do piosenkarki. Oprócz tego, dziewczyna dodała pod zdjęciem komentarz, że za każdym razem gdy jest widziana na mieście, ludzie pytają się jej czy jest spokrewniona z Nicki Minaj. Jakby tego było mało, dziewczyna celowo pochyliła głowę tak, aby była jak najbardziej podobna do Nicki.

3. Drake

Młody chłopak przedstawiony na zdjęciu to użytkownik Twittera @shmick96. Chłopak dodał to zdjęcie i umieścił pod nim komentarz o treści “Ludzie mówią, że wyglądam jak Drake, haha, nie wiem”. Najbardziej prawdopodobne jest to, że chłopak ma świetne poczucie humoru, które zdecydowanie rozbawiło internautów. Tego typu porównania są typowe dla tego artysty.
Kliknij dalej i przejdź na następną stronę

2. Nicki Minaj

4. Rihanna

Jedyną rzeczą jakiej jesteśmy pewni patrząc na to zdjęcie, to miłość tego chłopaka do swojej “Rihanny”. Patrząc na to zdjęcie możemy z łatwością stwierdzić, że młoda dziewczyna ani trochę nie jest podobna do sławnej piosenkarki. Najprawdopodobniej zaszła tu ogromna pomyłka, która spowodowała, że dziewczyna przez pewien czas żyła w błędzie.

5. Kylie Jenner

“Wszyscy w kościele mówią, że jestem taka jak Kylee Jander”. Kim kolwiek jest Kylee Jander, chyba nikt z was nie ma wątpliwości, że kobieta po lewej nawet odrobinę nie jest podobna do celebrytki, której nawet imienia i nazwiska nie potrafi zapisać. Kylie Jenner, bo o tę panią chodzi autorce postu, chyba ma problem z ocenianiem rzeczywistości.
Przejdź na następną stronę

3. Drake

6. Beyonce

Przedostatnia bohaterka naszej listy ma bardzo wysoką samoocenę, która jest wyraźnie reprezentowana na jednym z kont na Twitterze. Autorka tego zdjęcia twierdzi, że jest podobna do Beyonce. Młoda kobieta uważa, że ludzie bardzo często mówią jej, że wygląda jak gwiazda muzyki pop. Nie wiemy czy ludzie, którymi się otacza mają skłonności do żartowania, ale przyznajcie sami, że dziewczyna ani trochę nie jest podobna do Beyonce.

4. Rihanna

7. Kate del Castillo

Ostatnia bohaterka naszego artykułu upiera się, że jest podobna do meksykańskiej aktorki Kate del Castillo. Nawet bacznie analizując to zdjęcie mamy ogromne wątpliwości w którym miejscu kobietą są do siebie podobne. Najprawdopodobniej autorka zdjęcia pragnęła podwyższyć sobie samoocenę i dlatego napisała, że jest podobna do aktorki.
Źródło: Twitter / Giphy
Jeśli podobał Ci się ten artykuł, udostępnij go na Facebooku!

0
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

Weszli do rezydencji Michaela Jacksona i znaleźli wiele dziwnych rzeczy…