O co kaman

Opublikowane 2018-01-16
0 Komentarz

Najbardziej irytująca osobowość chłopaka według znaku zodiaku!

Często mówi się, że nie można mieć idealnego chłopaka, głównie dlatego, że po prostu nie istnieją. Jeśli uważasz, że Twój partner jest idealny dla Ciebie, pomyśl jeszcze raz, ponieważ istnieje cień szansy, że w jego charakterze jest coś, co Cię bardzo denerwuje. Chodzi tu głównie o pewne nawyki, które są najbardziej irytujące. Oczywiście są mężczyźni idealni, jednak każdy człowiek ma cechy charakteru, które niekoniecznie mogą się podobać płci przeciwnej. Sprawdź, jakie są najbardziej irytujące cechy charakteru według znaków zodiaku!

Skorpion

Skorpion

Mężczyźni urodzeni pod znakiem Skorpiona myślą, że zawsze mają rację. Bardzo często próbują Ci wmówić, że się mylisz albo, że czegoś nie wiesz. Problem polega na tym, że za każdym razem, gdy chcesz przeprowadzić poważną rozmowę, panowie ignorują Twoje argumenty uważając, że są bardzo zabawne. Oprócz tego, zodiakalne Skorpiony nie potrafią przyznać się do błędu.
Przejdź na następną stronę

Skorpion 1

Waga

Panowie spod tego znaku nienawidzą brać udziału w konfliktach, dlatego też najchętniej ignorują tego typu problemy. Jest to bardzo irytująca cecha, ponieważ utrzymanie związku z mężczyzną, którego nic nie obchodzi może być trudne. Oczywiście w końcu nadejdzie taki dzień, kiedy będzie trzeba usiąść ze swoim parterem i poważnie porozmawiać, jednak nie warto robić sobie nadziei.

Waga

Panna

Ten znak zodiaku pragnie być zawsze niezależny, przez co trudno mu w czymkolwiek pomóc. Mężczyźni urodzeni pod znakiem Panny lubią mieć kontrolę nad własnym życiem i robić wszystko na własną rękę, a jeśli potrzebują pomocy to i tak nigdy nie powiedzą wprost. Dla partnerki zodiakalnej Panny może być to bardzo frustrujące.
Kliknij dalej i przejdź na następną stronę!

Panna

Koziorożec

Jeśli Twój chłopak urodzony jest pod znakiem zodiaku Koziorożca, to będzie miał problem z okazywaniem wszelakich emocji. Panowie spod tego znaku zodiaku uwielbiają udowadniać, że tylko oni mają rację. Oprócz tego, zodiakalny Koziorożec nie potrafi powiedzieć swojej partnerce, co tak naprawdę do niej czuje. Ponadto, potrzebują sporo czasu, aby poradzić sobie ze swoimi uczuciami.

Koziorożec

Strzelec

Będąc z zodiakalnym Strzelcem w związku możemy mieć czasem problem z dogadaniem się. Mężczyźni spod tego znaku lubią wolność i swobodę w działaniu. Dlatego też, może się zdarzyć, że z byle powodu zapragną zakończyć znajomość. Partnerki Strzelców powinny być na to gotowe i zamiast tkwić w toksycznym związku, lepiej uwolnić się czym prędzej.
Przejdź na następną stronę

Strzelec

Lew

Nadmierna pewność siebie jest ich największą wadą, ponieważ mają tendencję do poniżania innych osób. Niestety, jest to jedna z najbardziej denerwujących cech w osobowości zodiakalnego Lwa. Tym bardziej, jeśli jesteś osobą o dobrym sercu, nie powinnaś związać się z człowiekiem tego typu. Spójrz prawdzie w oczy, Lwy nigdy się nie zmieniają.

Lew

Rak

Osoby należące do tego znaku zodiaku są w większości nastawione pesymistycznie do życia. Potrafią dostrzegać tylko złe strony i nigdy nie cieszą się z małych rzeczy. Dlatego też, tego typu osoby powinny się związać z kimś, kto pokaże im jak wygląda życie okiem optymisty. Jedną z największych zalet Raka jest to, że nie umie kłamać.
Kliknij dalej i przejdź na następną stronę!

Rak

Bliźnięta

Bliźnięta mają trudność z podejmowaniem decyzji, które mogą zaważyć na ich przyszłości. Jednak w większości to nie jest ich wina. Mężczyźni urodzeni pod znakiem Bliźniąt bardzo często mają trudne dzieciństwo, które odbija się w ich dorosłym życiu. Niestety, problem z utrzymywaniem emocji na wodzy sprawia, że często kłócą się nie mając racji.

Bliźnięta

Byk

Mężczyźni urodzeni pod znakiem Byka są wyjątkowo uparci. Jeśli Twój partner jest zodiakalnym Bykiem prawdopodobnie wiesz o czym mowa. Drobne rzeczy takie jak wybór pizzy czy hamburgera sprawia im ogromny problem. Dlaczego? Zasadniczo dlatego, że oni sami nie wiedzą czego chcą. Zdarzają się przypadki, kiedy panowie odpuszczają i pozostawiają decyzje swoim partnerkom, jednak są to pojdyncze przykłady.
Przejdź na kolejną stronę!

Byk

Baran

Zły nastrój to główna cecha zodiakalnych Baranów. Jeśli Twój chłopak jest do tego dość porywczy, może okazać się, że będziecie mieli problem, aby się porozumieć. Na początku związku możesz to zignorować, jednak po pewnym czasie okaże się to bardzo męczące. Huśtawka nastroju mężczyzny może być bardzo denerwująca i na pewno nie sprzyja pozytywnie kontaktom w związku.

Baran

Ryby

Głównym problemem zodiakalnych Ryb jest to, że po prostu nie mogą zaakceptować żadnej krytyki ze strony kobiet. Jeśli powiesz swojemu mężczyźnie, żeby na przykład włożył inną koszulę, ponieważ w tej wygląda fatalnie, to w 99% Twój partner się na Ciebie obrazi. Ryby są osobami, które uwielbiają się obrażać za byle co, dlatego też warto uważać co się do nich mówi.

Ryby

Wodnik

Problem z Wodnikiem polega na tym, że mężczyźni spod tego znaku w ogóle nie przyjmują krytyki. Są oni tak jakby pozbawieni emocji, które mogłyby w jakikolwiek sposób na nich wpłynąć. Oczywiście nie oznacza to, że nie potrafią kochać. Mężczyźni spod tego znaku mają ogromny problem z zaufaniem drugiej osobie, co może być wyjątkowo denerwujące.
Source: StarStock
A Twój partner, jaki ma znak zodiaku? Jeśli podobał Ci się ten artykuł, udostępnij go na Facebooku!

Wodnik
2
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

7 rzeczy, które mężczyźni kochają w kobietach!