Porady

Opublikowane 2018-01-16
0 Komentarz

14 oznak, które świadczą, że spotykasz się z właściwym mężczyzną!

W dzisiejszych czasach bardzo trudno jest znaleźć mężczyznę idealnego, który potrafiłby szanować swoją partnerkę. Wielu panów poszukuje partnerki tylko po to, aby móc się chwalić przed kolegami oraz nie martwić się o samotną przyszłość. Często słyszy się o przypadkach manipulowania uczuciami kobiet oraz o braku jakiegokolwiek zaangażowania. Mężczyźni boją się poważnych związków oraz nie mają pojęcia w jaki sposób tworzyć stabilną relację między dwojgiem ludzi. Czy wiesz w jaki sposób rozpoznać mężczyznę idealnego? Sprawdź 14 cech, które świadczą o tym, że spotykasz się z właściwym mężczyzną!

1. Jeśli Twój mężczyzna chwali Cię przy rodzinie, znajomych oraz najbliższych kolegach to możesz być pewna, że masz ogromne szczęście! W ten sposób partner ceni Twoją inteligencję, wiedzę, talent oraz umiejętności.
2. Obserwuj jego reakcję. Jeśli Twój partner jest o Ciebie zazdrosny, gdy zaczynasz mówić o innych mężczyznach, to spowodowane jest to tym, że troszczy się o Ciebie. Miej to na uwadzę i nie rań jego uczuć!
Przejdź na następną stronę!

14 oznak, które świadczą, że spotykasz się z właściwym mężczyzną! 2

3. Innym ważnym aspektem w szczęśliwym związku jest możliwość wsparcia w ważnych, życiowych chwilach. Jeśli Twój chłopak jest zainteresowany Twoimi problemami i nie ma nic przeciwko, aby pomóc Ci je rozwiązać to jest coś poważnego.
4. Nawet zadawanie pytań ma ogromne znaczenie w związku. Wiele związków rozpada się z powodu braku zainteresowania jednej ze stron, dlatego też ciesz się kiedy Twój chłopak interesuje się Twoimi życiem.

14 oznak, które świadczą, że spotykasz się z właściwym mężczyzną! 3

5. Czasami sytuacja w życiu bardzo się komplikuje i ludzie przestają sobie radzić z wieloma problemami. W takiej właśnie sytuacji warto docenić troskę partnera i postarać się zrozumieć, że pewne rzeczy robi dla Twojego dobra.
6. Dobrze wychowany mężczyzna będzie wiedział jakimi komplementami obsypywać swoją kobietę, aby czuła się dowartościowana. Nie ma nic lepszego niż komplementy z ust swojego partnera.
Kliknij dalej i zapoznaj się z dalszą częścią artykułu!

14 oznak, które świadczą, że spotykasz się z właściwym mężczyzną! 4

7. Jeśli Twój partner nie zna znaczenia słowa “tabu” i czuje się swobodnie rozmawiając z Tobą na różne tematy, to oznacza, że darzy Cię zaufaniem. Osoba, która potrafi rozmawiać na każdy temat, nie ma problemu z nawiązywaniem właściwych relacji.
8. Nawet jeśli potrafisz sobie poradzić ze wszystkim co dzieje się w Twoim życiu, to ważne jest, aby mieć obok drugiego człowieka. Jeśli ukochana osoba jest zawsze obecna i gotowa udzielić wszelkiej niezbędnej pomocy to możemy być pewni jej uczuć!

14 oznak, które świadczą, że spotykasz się z właściwym mężczyzną! 5

9. W związku nigdy nie ma tak, aby dwie osoby ze sobą nie walczyły. Bardzo często zdarzają się sytuacje kiedy to macie odmienne zdanie. Pamiętaj, że najważniejsze jest to, aby się dogadać i szanować drugą połówkę!
10. Nawet jeśli Twój partner choć raz zrani Twoje uczucia, to możesz być pewna, że więcej tego nie zrobi. Wszyscy popełniamy błędy, jednak najważniejsze jest to, aby umieć się do nich przyznać.
Przejdź na następną stronę

14 oznak, które świadczą, że spotykasz się z właściwym mężczyzną! 6

11. Niestety, żadna para nie może spędzać zbyt dużo czasu razem. Jeśli Twój chłopak pragnie spędzić jeden wieczór z kolegami, oglądając mecz piłki nożnej to nie ma w tym nic złego! Jeśli bardzo chcesz, możesz wysłać swojemu mężczyźnie sms lub zadzwonić do niego.
12. Kiedy Twój mężczyzna zabiera Cię na romantyczny weekend w górach i nigdy nie czujesz presji, że chce coś w zamian to możesz być pewna, że to partner idealny. Człowiek, który daje i nie chce nic w zamian jest osobą o wielkim sercu.

14 oznak, które świadczą, że spotykasz się z właściwym mężczyzną! 7

13. Człowiek, który jest zazdrosny o swoją kobietę nie powinien się obrażać i odchodzić. Tego typu mężczyźni powinni walczyć o uwagę swojej kobiety w subtelny sposób.
14. Idealny mężczyzna zawsze będzie szczery. Nawet jeśli musi wyznać najgorszą prawdę, powie Ci to bez zająknięcia. Prawdziwy mężczyzna nigdy nie skłamie swojej partnerce.
Źródło: Starstock / Giphy
Jeśli podobał Ci się ten artykuł, udostępnij go na Facebooku!

14 oznak, które świadczą, że spotykasz się z właściwym mężczyzną! 8
6
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

7 zwrotów o wiele potężniejszych niż “Kocham Cię”...