Niewiarygodne

Opublikowane 2018-01-10
1 Komentarz

Odkryj jak całuje każdy znak zodiaku!

Istnieje wiele rodzajów pocałunków i każdy z nich oznacza coś innego. Jeśli osoba z którą się umawiasz całuje Cię w czoło, myślisz bardziej o przyjaźni, niż o romantycznym związku. Jednak nie tylko sposób całowania świadczy o zamiarach danej osoby. Liczy się również czas pocałunku oraz intencję całującego. Jeśli ktoś daje Ci szybki pocałunek w policzek, może być to coś w stylu “cześć”, jednak w przypadku dłuższego przytrzymania ust na policzku, może to oznaczać, że ktoś z Tobą flirtuje! Każdy z nas ma różne sposoby całowania, a nawet jeśli nie wiesz jakie to są w Twoim przypadku, to wystarczy sprawdzić swój znak zodiaku!

Odkryj jak całuje każdy znak zodiaku! 1

Baran: Zwykle są dobrzy w momencie podejmowania pierwszego kroku. Są to bardzo charyzmatyczne osoby, które starają się być zawsze w dobrym nastroju i nie przejmować się zbytnio problemami. Zodiakalny Baran może zaskoczyć Cię namiętnym pocałunkiem, który zapragniesz odwzajemnić. Oprócz tego, Barany są bardzo spontaniczne i nie myślą zbytnio o swoim działaniu.
Przejdź na następną stronę

Odkryj jak całuje każdy znak zodiaku! 2

Byk: Osoby tego typu są bardzo zabawne i poświęcają swój czas wszystkim innym, więc jest bardzo prawdopodobne, że zaczynają od namiętnego pocałunku. Następnie starają się, aby w swoim partnerze rozbudzić wielką namiętność, która sprawi, że druga połówka będzie tęsknić za każdym pocałunkiem. Zodiakalne Byki starają się przekazać w ten sposób wszystkie swoje emocje.

Odkryj jak całuje każdy znak zodiaku! 3

Bliźnięta: Mają tak wiele do powiedzenia, że czasami same nie mogą się skupić na tym, co jest szczególnie ważne. W kwestii całowania robią podobnie. Szybkie i słodkie pocałunki są najprawdopodobniej motywowane ich zabieganiem oraz ogólnym brakiem skupienia. Jednak plus jest taki, że Twój partner może Cię zaskakiwać namiętnymi pocałunkami.
Kliknij dalej i przejdź na następną stronę

Odkryj jak całuje każdy znak zodiaku! 4

Rak: Zodiakalne Raki żyją według swojego instynktu,który pochodzi prosto z serca. Osoby te troszczą się o swoją rodzinę oraz o najbliższych przyjaciół, a ponadto bardzo szanują swoich partnerów. Raki zaczynają od delikatnych pocałunków, a następnie starają się całować przez kilka dobrych minut. Ich pocałunki są przerywane, jednak bardzo czułe.

Odkryj jak całuje każdy znak zodiaku! 5

Lew: Spójrzmy prawdzie w oczy, żaden inny znak nie lubi dramatycznych sytuacji tak bardzo jak Lew. Zwykle całują się tak, jak w filmie “Titanic” lub “Dirty Dancing”. Są odważni, impulsywni, a ponadto dają się ponieść chwili. Uwielbiają znajdować się w centrum uwagi i nie mają problemu z okazywaniem uczuć w miejscach publicznych.
Przejdź na następną stronę

Odkryj jak całuje każdy znak zodiaku! 6

Panna: Zodiakalne Panny są urodzonymi perfekcjonistami. Bardzo często starają się dążyć do określonych sobie celów. Wszystkie te cechy sprawiają, że odnoszą sukcesy w karierze, a ponadto potrafią świetnie całować! Kiedy Panna całuje, cały świat przestaje istnieć. Kobiety uwielbiają, kiedy ich partner jest czuły, delikatny i bardzo zmysłowy.

Odkryj jak całuje każdy znak zodiaku! 7

Waga: Wagi uwielbiają płomienne romanse. ich pasją jest oglądanie starych romantycznych filmów, w których mężczyźni zabiegają o względy kobiet. Zodiakalne Wagi doceniają również pozytywną energię swojego partnera oraz lubią czuć, że ich druga połówka jest całkowicie zaangażowana w pocałunek. Krótkie i namiętne całusy są tym co lubią najbardziej.
Przejdź na następną stronę

Odkryj jak całuje każdy znak zodiaku! 8

Skorpion: Nie ma sposobu, aby tego uniknąć. Skorpiony są to osoby, które w pocałunki wkładają całe swoje serce. Całowanie dla nich to nie tylko kontakt z drugim człowiekiem. Skorpiony uważają, że podczas pocałunku między ludźmi wytwarza się pewnego rodzaju więź. Właśnie z tego powodu, zodiakalne Skorpiony całują się tylko z wybranymi partnerami.

Odkryj jak całuje każdy znak zodiaku! 9

Strzelec: Spontaniczność to zdecydowanie jedna z mocniejszych cech zodiakalnego Strzelca. Dzięki temu, ze Strzelcem można przetestować wiele technik całowania, o których nie moglibyśmy marzyć z innym partnerem. Całowanie jest zdecydowanie mocną stroną osób urodzonych pod tym znakiem zodiaku.
Kliknij dalej i przejdź na następną stronę

Odkryj jak całuje każdy znak zodiaku! 10

Koziorożec: Jeśli chodzi o sprawy sercowe, to osoby urodzone pod znakiem Koziorożca potrzebują dużo czułości i szczerej, prawdziwej miłości. Bardzo często zdarza się tak, że osoby spod tego znaku czują się bardzo niepewnie na początku związku. Dlatego też należy im okazywać odrobinę cierpliwości i poczekać, aż poczują się pewnie.

Odkryj jak całuje każdy znak zodiaku! 11

Wodnik: Osoby urodzone pod znakiem Wodnika są bardzo miłe dla wszystkich. Wiedzą czym jest szacunek do drugiego człowieka, a ponadto całują w niesamowity sposób. Ich pocałunek jest bardzo namiętny, a jednocześnie delikatny. Kobiety uwielbiają mężczyzn, którzy całują w ten sposób, ponieważ mogą poczuć się jakby były dla mężczyzny całym światem.

Ryby: Dla osób urodzonych pod znakiem Ryb, pocałunek wydaje się tak prosty jak oddychanie. Uwielbiają szalone pocałunki, a ponadto doceniają kiedy ich partnerzy również potrafią całować. Oczywiście zodiakalne Ryby dobierają partnerów zgodnie ze swoimi preferencjami, jednak czasami zdarza się, że ulokują swoje uczucia w niewłaściwej osobie.
Źródło: Giphy / StarStock
Jeśli podobał Ci się ten artykuł, udostępnij go na Facebooku!

Odkryj jak całuje każdy znak zodiaku! 13
3
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

Zodiak - po 50 latach zidentyfikowano seryjnego mordercę?!
Ewa Augustyniak
Ewa Augustyniak 15.01.2018, 06:13
Prawda jeśli chodzi o znak zodiaku strzelec