NiewiarygodneO co kaman

Opublikowane 2018-01-09
0 Komentarz

10 osób prosto z kreskówki!

Oglądając bajki czy kreskówki człowiek zastanawia się skąd wzięły się postacie przedstawione na ekranie telewizora. Wiele osób pewnie myśli, że postaci głównych bohaterów zostały w całości wymyślone przez ich twórców. Jak się jednak okazuje, twórcy postaci z kreskówek inspirują się ludźmi! Poniżej przedstawiamy kilka porównań, które ukazują jak bardzo ludzie są podobni!

10 osób prosto z kreskówki! 1

Sztuka często imituje prawdziwe życie. Jednak to czego nie widać to fakt, że życie często naśladuje sztukę w imponujący sposób. Co chcemy przez to powiedzieć? Jest wiele osób, które są dokładnymi kopiami najpopularniejszych postaci znanych z kreskówek. Na początku, pragniemy zaprezentować wam człowieka, który wygląda jak Carl w bajce “Odlot”.
Przejdź na następną stronę i sprawdź inne postacie!

10 osób prosto z kreskówki! 2

Przejdźmy teraz do postaci, którą każdy z nas prawdopodobnie pamięta. Jeden z głównych bohaterów “Scooby Doo” Shaggy, który znany jest z tego, że jest zawsze głodny również znalazł się w naszym zestawieniu. Wierny przyjaciel Scooby'ego zawsze jest głodny i boi się wszelkich potworów. Mężczyzna przedstawiony na zdjęciu wygląda jak sobowtór Shaggiego. Chłopaki mają nawet podobne koszulki.

10 osób prosto z kreskówki! 3

Kolejną postacią przedstawioną w naszym zestawieniu jest Linguini z filmu animowanego “Ratatuj”. Został on wyprodukowany przez wytwórnie Pixara przy współpracy z Waltem Disneyem i oczywiście okazał się hitem. Linguini jest nieśmiałym młodym człowiekiem, który ma swój własny świat. Patrząc na zdjęcie chłopaka po lewej możemy dostrzec uderzające podobieństwo.
Kliknij dalej i przejdź na kolejną stronę

10 osób prosto z kreskówki! 4

Tę stronę postanowiliśmy poświęcić bohaterom z popularnego filmu animowanego wyprodukowanego w 2001 roku. Pierwsza część “Shreka” trafiła na ekrany kin ponad 16 lat temu! Wciąż jednak wiele osób uwielbia oglądać przygody zielonego ogra, który wraz z osłem wyrusza w podróż pełną przygód, aby uwolnić królewnę z wieży strzeżonej przez smoka.

10 osób prosto z kreskówki! 5

Na jednym zdjęciu przedstawiono porównanie Shreka wraz z jego sobowtórem pochodzącym z realnego świata. Podobnie, na kolejnym zdjęciu możemy rozpoznać sobowtóra wiernego przyjaciela Shreka - Osła. Jak widać, Osioł żyje naprawdę i ma się całkiem nieźle. Czy widzicie uderzające podobieństwo?
Jeśli pragniesz poznać inne przykłady, przejdź na następną stronę!

10 osób prosto z kreskówki! 6

Spójrz na kolejne zdjęcie. Co widzisz? Tak! To Boo z filmu animowanego “Potwory i spółka”. Film dla najmłodszych został wyprodukowany przez wytwórnie Pixara i Walta Disneya w 2001 roku. Na poniższym zdjęciu możemy zauważyć jedną z głównych bohaterek animacji oraz jej wierną kopię. Dziewczyna po lewej ma takie same warkocze oraz ogromne oczy.

10 osób prosto z kreskówki! 7

Na pewno pamiętasz postać Sida z “Epoki lodowcowej”. Był on jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w filmie, a ponadto sprawiał, że śmialiśmy się z jego osobliwego i zabawnego sposobu bycia. Razem z Mańkiem i Diego byli bardzo zgraną drużyną, która potrafiła stawić czoła każdemu niebezpieczeństwu. Jak się jednak okazuje, Sid ma swojego klona w rzeczywistości.
Przejdź na następną stronę

10 osób prosto z kreskówki! 8

Beavis i Butt-head był to serial animowany, który był popularny przez pewien czas, jednak nie dotarł do większego grona odbiorców. Są jednak osoby, które do dziś są wielkimi fanami tego serialu. Kilka lat temu był on bardzo kontrowersyjny, jednak zadziwiające jest podobieństwo mężczyzny po lewej stronie. Nawet ich fryzury są takie same.

10 osób prosto z kreskówki! 9

Jeśli w dzieciństwie oglądaliście Simpsonów, to na pewno pamiętacie postać pana Burnsa, który był szefem Homera. Był on najbogatszym mieszkańcem Springfield, a ponadto posiadał elektrownię atomową, w której był szefem. Porównując zdjęcie małego pieska po prawej stronie możemy zauważyć ogromne podobieństwo do bohatera Simpsonów.

10 osób prosto z kreskówki! 10

Na ostatnim zdjęciu możemy zauważyć ogromne podobieństwo pomiędzy Klaunem z Simpsonów, a człowiekiem z lewej strony. Obaj panowie palą papierosa, czym dają zły przykład dla innych osób. Patrząc na zdjęcie, trzeba się dwa razy przyglądnąć, który z nich to bohater Simpsonów. Ich podobieństwo robi ogromne wrażenie!
Źródło: smosh.com / Giphy / Imgur
Jeśli podobał Ci się ten artykuł udostępnij go na Facebooku!

10 osób prosto z kreskówki! 11
4
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

Szczątki Arki Noego znalezione na lodowcu. Jakie ma to znaczenie dla ludzkości?