NiewiarygodneWzruszające

Opublikowane 2018-01-09
0 Komentarz

Tragiczny wypadek przy prędkości 136 km/h i jego niezwykły finał…

Hunter i jego dziewczyna Arika doznali okropnego wypadku drogowego, który powinien się zakończyć tragicznie. Kiedy służby ratunkowe przybyły na miejsce zdarzenia, aby pomóc poszkodowanym nikt nie wierzył, że ktokolwiek przeżył. Z pojazdu młodego chłopaka pozostał tylko kawałek zmiażdżonego metalu, który kiedyś służył do poruszania się.

Tragiczny wypadek przy prędkości 136 km/h i jego niezwykły finał… 1

To co przydarzyło się młodej parze powinno było skończyć się tragedią. W jednym z postów na Facebooku Arika zamieściła wpis, że “powinni zostać przecięci na pół”. Całe szczęście, ktoś czuwał nad dziewczyną i jej chłopakiem. Kiedy przy ogromnej prędkości kierowca zauważył, że za chwilę stanie się coś okropnego, miał tylko 3 sekundy, aby uniknąć śmierci.
Przejdź na następną stronę i poznaj dalszą część historii

Tragiczny wypadek przy prędkości 136 km/h i jego niezwykły finał… 2

Przy prędkości 136 km/h ciężarówka zjechała z autostrady i uderzyła w słup. Chłopak miał sekundy, aby poradzić sobie z sytuacją, że za moment zginął albo przeżyją uderzenie. Hunter wciąż obwinia się, że do wypadku doszło z jego winy. Po wypadku dziewczyna stwierdziła, że to cud że oboje przeżyli wypadek. Dzięki ogromnemu refleksowi chłopaka udało im się uniknąć śmierci.

Tragiczny wypadek przy prędkości 136 km/h i jego niezwykły finał… 3

Arika w swojej opowieści wspomina, że jej chłopak tuż po wypadku zaopiekował się nią i niejednokrotnie upewniał się czy żyje i czy z nią wszystko w porządku. Dziewczyna stwierdziła również, że to Bóg ich uratował i pokierował w taki sposób, aby udało się uniknąć tragedii. Arika wciąż nie wierzy, że zostali tylko lekko ranni.
Kliknij dalej i zapoznaj się z dalszą częścią artykułu!

Tragiczny wypadek przy prędkości 136 km/h i jego niezwykły finał… 4

Dziewczyna kontynuuje swoją opowieść i mówi, że wszystko co się wydarzyło, było kierowane ręką Boga. To właśnie Bogu młodzi zawdzięczają siłę, która pomogła Hunterowi obrócić kierownice w dokładnie określonym momencie. Dziewczyna opowiada, że kiedy ocknęła się zaraz po uderzeniu, popatrzyła na fotel kierowcy i ujrzała nie poruszające się ciało i twarz pełną krwi…

Tragiczny wypadek przy prędkości 136 km/h i jego niezwykły finał… 5

Kiedy Arika wyjrzała przez szybę, zobaczyła siwego mężczyznę z brodą, który powiedział tylko, że karetka już jedzie. Dziewczyna wysiadła z pojazdu, a zaraz za nią wysiadł Hunter. Arika była spokojna wiedząc, że jej chłopakowi nic się nie stało, jednak zastanowił ją mężczyzna, który nagle zniknął. Czy były to halucynacje? A może dziewczynie tylko się wydawało, że widziała postać mężczyzny?
Przejdź na następną stronę!

Tragiczny wypadek przy prędkości 136 km/h i jego niezwykły finał… 6

“Ten człowiek… którego widziałam przez krótką chwilę pomógł nam!” W taki sposób Arika komentuje całe wydarzenie. Po przyjeździe pogotowia ratunkowego okazało się, że para ma niegroźne wstrząśnienie mózgu, kilka siniaków i parę ran. Po 48 godzinnej obserwacji, Hunter i Arika zostali wypisani do domu. Wciąż nie mogli uwierzyć, że przeżyli tak poważny wypadek. Po przybyciu na miejsce wypadku, okazało się, że była tam otwarta Biblia na stronie z zaznaczoną frazą “Nie bój się, wierz tylko”.

Tragiczny wypadek przy prędkości 136 km/h i jego niezwykły finał… 7

Po tym wydarzeniu byli już pewni, że to dzięki Bogu przeżyli ten koszmarny wypadek. Jak widać, młodzi dostali kolejną szansę na życie, której nie zmarnowali. Dziewczyna przyznała, że ten wypadek zmienił wiele w ich życiu. Dzięki temu jeszcze bardziej wierzą w istnienie Boga oraz starają się regularnie dziękować stwórcy za ocalenie ich życia. Jak widać, takie wydarzenia potwierdzają, że Bóg jest w stanie zrobić wszystko, aby uratować nas samych przed tragedią.
Źródło: Facebook
Jeśli podobał Ci się ten artykuł, udostępnij na Facebooku!

Tragiczny wypadek przy prędkości 136 km/h i jego niezwykły finał… 8
0
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

7 zwrotów o wiele potężniejszych niż “Kocham Cię”...