Porady

Opublikowane 2018-01-08
0 Komentarz

8 sposobów, które sprawią, że mężczyzna będzie tęsknił!

Jeśli obecnie jesteś w związku, to na pewno bardzo często zastanawiasz się o czym Twój mężczyzna myśli. Wiele kobiet pragnie czytać swoim partnerom w myślach co jest oczywiście niemożliwe. Oczywiście każdy z nas pragnie być kochany i szanowany przez naszych bliskich i z tego właśnie powodu kobiety zastanawiają się w jaki sposób można zwrócić na siebie uwagę mężczyzny. Jakie są najlepsze sposoby, aby sprawić, że mężczyzna będzie tęsknił?

1. Wyłącz telefon

1. Wyłącz telefon

W dzisiejszych czasach większość osób komunikuje się za pośrednictwem telefonów komórkowych oraz czatu. Z tego powodu, przez 24h/7 mam włączone smartfony i w taki oto sposób możemy komunikować się z ludźmi. Jeśli pragniesz, aby Twój partner za Tobą zatęsknił to po prostu wyłącz telefon. Oczywiście jest to bardzo drastyczne wyjście, jednak bardzo skuteczne i motywujące.
Przejdź na następną stronę

1. Wyłącz telefon 1

2. Niech poczeka

Wiadomo, że spóźnianie się jest bardzo niekulturalne i może być odebrane jako brak szacunku dla drugiego człowieka. Jeśli jednak Twój chłopak jest bardzo niecierpliwy, możesz nauczyć go, że powinien na kobietę poczekać. Dlatego też zamiast od razu odpisywać na SMS daj sobie czas. Niech chłopak chwilkę poczeka, nie można się narzucać.

2. Niech poczeka

3. Bądź pierwszą osobą, która się żegna

Gdy rozmawiasz ze swoim mężczyzną, staraj się być pierwszą osobą, która się żegna. W przypadku umówienia się na spotkanie, zasugeruj o wiele wcześniej, że chcesz już wracać do domu. Może się to okazać dość trudne, jednak trening czyni mistrza! Oczywiście postaraj się nie robić tego zbyt często, ponieważ wyda się to podejrzane.
Kliknij dalej i zapoznaj się z dalszą częścią artykułu!

3. Bądź pierwszą osobą, która się żegna

4. Nie publikuj wszystkiego w sieci

Zamieszczając posty na Facebooku, Instagramie czy Twitterze, dajemy możliwość ludziom do kontrolowania tego, co w danej chwili robimy. w rezultacie nasz chłopak ma możliwość do sprawdzenia co i o której robimy. Ograniczenie się z postami na portalach społecznościowych jest zdecydowanie najlepszym pomysłem, aby sprawić, że chłopak będzie tęsknił.

4. Nie publikuj wszystkiego w sieci

5. Wykorzystaj naukę!

Jak wiadomo, zmysł węchu jest jednym z najpotężniejszych sposobów wywoływania pewnych uczuć. Jest to szczególnie przydatne dla kogoś, komu zależy, aby dana osoba o nim pamiętała. Jeśli zależy Ci, aby mężczyzna nie tylko oszalał na Twoim punkcie ale także myślał o Tobie na okrągło, wybierz ładne perfumy i staraj się je często używać. Naukowe badania udowodniły, że mężczyźni uwielbiają zapach kobiecych perfum.
Przejdź na następną stronę!

5. Wykorzystaj naukę!

6. Bądź niedostępna

Aby mężczyzna mógł zatęsknić, należy udawać kobietę niedostępną. Oznacza to, że od czasu do czasu należy powiedzieć nie. Warto czasami wykorzystać jeden weekend i spędzić go ze swoimi przyjaciółmi lub z rodziną, aby chłopakowi nie wydawało się, że jest dla was całym światem. Nawet jeśli Twój chłopak będzie miał do Ciebie pretensję, to nie zwracaj na to uwagi.

6. Bądź niedostępna

7. Zazdrość

Brzmi to trochę ekstremalnie, jednak nic nie motywuje mężczyzny do działania tak jak zazdrość. Dlatego też, czasami warto wzbudzić zazdrość w swoim chłopaku, która sprawi, że nagle zacznie zwracać na Ciebie więcej uwagi oraz będzie się starał z obawy, że może Cię stracić. Oczywiście nie należy przesadzać. Wyobraź sobie jak Ty byś się czuła, gdyby Twój mężczyzna próbował wzbudzić zazdrość w Tobie.

7. Zazdrość

8. Rozśmieszaj go

Uśmiech i dobra zabawa to gwarancja tego, że druga osoba będzie tęsknić. Jeśli zależy Ci na tym, aby Twój chłopak myślał o Tobie, to staraj się być dla niego dobrym przyjacielem. Nie bój się śmiać, żartować oraz wygłupiać się w jego towarzystwie. Panowie bardzo miło wspominają takie sytuacje. Pokaż mu swoją najlepszą stronę! Zamiast udawać kogoś kim nie jesteś, bądź sobą!

Źródło: StarStock

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, polub i udostępnij go na Facebooku!
Zobacz również nasz Instagram, Tik Tok oraz kanał na Youtubie, jeśli chcesz zobaczyć więcej interesujących treści.

8. Rozśmieszaj go
4
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

7 zwrotów o wiele potężniejszych niż “Kocham Cię”...