NiewiarygodnePorady

Opublikowane 2018-01-08
0 Komentarz

5 rzeczy, których nigdy nie powinno się mówić chłopakowi!

Czasami w naszym życiu dochodzi do sytuacji, których byśmy się nie spodziewali. Czasami zdarza się nam powiedzieć kilka słów za dużo, a potem tego strasznie żałujemy. Na pewno, niejednokrotnie będąc w związku zdarzyło Ci się powiedzieć coś przykrego swojemu mężczyźnie, czego bardzo ale to bardzo żałowałaś. Niemniej jednak, w życiu zdarzają się różne sytuacje i często tracimy kontrolę nad swoim życiem.

5 rzeczy, których nigdy nie powinno się mówić chłopakowi! 1

Kiedy mamy gorszy dzień, nie powinniśmy szukać “kozła ofiarnego” tylko postarać się znaleźć sposób, aby rozładować agresję. Bardzo często kobiety starają się sprawić przykrość swojemu chłopakowi i uderzają w czuły punkt, który ma sprawić, że poczują się bezwartościowi. Czego nie należy mówić swojemu mężczyźnie podczas kłótni? Na co powinniśmy uważać?
Przejdź na następną stronę i sprawdź!

5 rzeczy, których nigdy nie powinno się mówić chłopakowi! 2

1. “Co jest z Tobą nie tak?!”

Takie zdanie panowie słyszą bardzo często od swoich partnerek. Żartobliwe powiedzenie to jedno, ale kiedy w grę wchodzą emocje, bardzo ciężko się pohamować. Takim komentarzem możemy sprawić ogromną przykrość drugiej osobie. Atakowanie kogoś takimi słowami jest jak cios poniżej pasa, dlatego też powinniśmy zwracać uwagę jakie słowa kierujemy w stronę naszej drugiej połowki.

1. “Co jest z Tobą nie tak?!”

2. “Co sobie myślałeś?”

Gdy mąż wraca po całym dniu pracy do domu i próbuje się podzielić z wami wydarzeniami jakie miały miejsce w ciągu dnia, to warto go wysłuchać. Niestety, wiele kobiet nie potrafi postawić się na miejscu partnera i od razu zaczyna go atakować pytaniem w stylu “myślałeś że będzie inaczej?”. Drogie panie! Kiedy widzicie, że wasz partner ma gorszy dzień i potrzebuje się wygadać, to nie traktujcie go przedmiotowo.
Kliknij dalej i zapoznaj się z dalszą częścią artykułu!

2. “Co sobie myślałeś?”

3. “Czy to wszystko co zrobiłeś?”

W idealnym i całkowicie nierealnym świecie, nasi mężowie potrafiliby czytać w naszych umysłach. Jednak w prawdziwym życiu nie powinniśmy oczekiwać od swojej drugiej połówki, że bez problemu zgadnie co właśnie mamy na myśli. Wyobraź sobie, że Twój mąż sprzątnął całe mieszkanie, zrobił zakupy i przygotował obiad, a Ty wchodzisz z grymasem na twarzy i pytasz, czy to wszystko i dlaczego tam mało skoro miał cały dzień. Znajoma sytuacja prawda?

3. “Czy to wszystko co zrobiłeś?”

4. “Przestań mnie dotykać!”

Każdy z nas zna taką sytuację, kiedy po całym dniu w pracy wracamy do domu, a nasz mężczyzna zaczyna się dobrze bawić. Oczywiście, masz prawo czuć się zmęczona, jednak nie jest to powód dla którego powinniśmy traktować drugą połówkę z góry. Jeśli nie mamy ochoty na rozmowę, to po prostu przytulmy się i powiedzmy, że czujemy się źle i pragniemy odpocząć. Każdy mężczyzna to zrozumie, a powiedzenie “nie dotykaj mnie” jest zdecydowanie złym pomysłem.
Przejdź na następną stronę!

4. “Przestań mnie dotykać!”

5. “Jesteś żałosny”

Usłyszenie tego, że ktoś jest żałosny nie jest przyjemne dla nikogo. Dzieci mówią tak czasami, kiedy czują się złe, zranione, rozczarowane, zażenowane lub smutne. Jednak powiedzenie swojemu mężczyźnie, że jest żałosny to zdecydowanie za dużo. Nawet jeśli Twój partner powiedział Ci coś niemiłego, nie należy odnosić się do niego w ten sposób.

5. “Jesteś żałosny”

Mimo tego, że mężczyźni bardzo często zachowują się jak dzieci, nie powinniśmy ich traktować źle. Każdy człowiek zasługuje na szacunek, dlatego też czasami warto być cierpliwym i okazać trochę serca. Przecież Twój mężczyzna nie chce Ci zrobić krzywdy. Czasami tylko nie wie jak się ma zachować, jednak mimo wszystko zasługuje na szacunek i miłość.
Źródło: StarStock
Jeśli podobał Ci się ten artykuł, udostępnij go na Facebooku!

5. “Jesteś żałosny” 1
4
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

7 rzeczy, które mężczyźni kochają w kobietach!