O co kamanPoradyRodzina

Opublikowane 2018-01-05
0 Komentarz

8 znaków, które świadczą o tym, że związek będzie szczęśliwy!

Założę się, że wielu naszych czytelników znalazło się w podobnej sytuacji: znaleźliście idealnego partnera i natychmiast poczuliście, że jest to osoba z którą pragniecie spędzić całe życie. Oboje świetnie się dogadujecie, możecie rozmawiać godzinami i spędzać ze sobą każdą wolną chwilę. Ale czy to aby na pewno wystarczy? Nie zawsze nadawanie na tych samych falach jest gwarancją udanego związku. Eksperci twierdzą, że istnieje wiele czynników, które mogą wpływać na związek dwojga osób. Poniżej przedstawiamy 8 znaków, które świadczą o tym, że Twój związek będzie szczęśliwy!

8 znaków, które świadczą o tym, że związek będzie szczęśliwy! 1

1. Te same cele w życiu
Wspólne hobby i silne uczucia nie są jedynymi rzeczami, które są podstawą udanego związku oraz zdrowej relacji pomiędzy partnerami. Najważniejsze to oczekiwać od życia tego samego. Jeśli Twój partner ma jasno sprecyzowany plan na najbliższe dziesięć lat i pokrywa się to z Twoimi założeniami, to nic nie stoi na przeszkodzie do wspólnego szczęścia! Przejdź na następną stronę

8 znaków, które świadczą o tym, że związek będzie szczęśliwy! 2

2. Otwartość i rozmowa
Chociaż niemożliwe jest, aby zabiegać cały czas o względy drugiego człowieka, to jednak powinniśmy często ze sobą otwarcie rozmawiać. Mówienie wprost o swoich problemach czy wyobrażeniach zdecydowanie ułatwi porozumiewanie się w związku. Pamiętaj, że najsilniejsze są związki oparte na szczerości, otwartości oraz umiejętności prowadzenia dialogu.

8 znaków, które świadczą o tym, że związek będzie szczęśliwy! 3

3. Pieniądze
Niestety, ten punkt dotyczy coraz większej ilości par, które są ze sobą dłużej niż półtora roku. Eksperci są zaniepokojeni faktem, że większość par kończy w separacji z powodu problemów finansowych. Również podczas rozwodu małżonkowie najczęściej kłócą się o pieniądze. Oczywiście finanse są bardzo ważne, jednak nie należy przesadzać i stawiać spraw materialnych na pierwszym miejscu. Kliknij dalej i przejdź na następną stronę, aby zapoznać się z dalszą częścią artykułu!

8 znaków, które świadczą o tym, że związek będzie szczęśliwy! 4

4. Wzajemne wsparcie
Pamiętaj, że osoba która Cię kocha i z którą tworzysz związek jest Twoim najlepszym przyjacielem. Druga połówka powinna Cię wspierać oraz popierać wszystkie mądre decyzje. Jeśli Twój partner jest osobą, która rozumie Twoje problemy, to świadczy to o tym, że w waszym związku nie pojawią się żadne problemy związane z brakiem porozumienia.

8 znaków, które świadczą o tym, że związek będzie szczęśliwy! 5

5. Akceptacja
Aby zmienić związek w coś o wiele mocniejszego i odpornego na wszelkie złośliwości świata, musicie zaakceptować wszystkie swoje wady. Jeśli to uczynicie, to będziecie o krok bliżej do szczęśliwego związku. Bez względu na to, jak bardzo kochacie się nawzajem, musicie walczyć o waszą miłość każdego dnia. Uczucie o które się nie dba wypala się… Przejdź na następną stronę

8 znaków, które świadczą o tym, że związek będzie szczęśliwy! 6

6. Postęp i nauka
Wiele osób twierdzi, że znajdując odpowiedniego partnera człowiek może się przekonać jak szczęśliwy może być. Jest w tym wiele prawdy, ponieważ tylko ta jedyna osoba, może uczynić nas lepszym człowiekiem. Będąc w związku powinniśmy się uczyć od naszej drugiej połówki pewnych zachowań oraz postarać się wnieść do związku czegoś nowego.

8 znaków, które świadczą o tym, że związek będzie szczęśliwy! 7

7. Fałszywe zachowania
Jak już wcześniej wspomnieliśmy, otwartość i szczerość jest kluczem do zdrowej relacji pomiędzy partnerami. Ważne jest, aby już na początku znajomości nie udawać kogoś, kim się nie jest. Oznacza to, że od początku powinniśmy być sobą i “zdjąć maskę”, którą nakładamy na twarz w towarzystwie innych osób. Tylko wtedy możliwe jest, aby poznać drugą osobę w stu procentach i całkowicie jej zaufać.

8 znaków, które świadczą o tym, że związek będzie szczęśliwy! 8

8. Cisza
Każdy człowiek potrzebuje czasami pobyć w samotności. Partnerzy, którzy nie potrafią tego uszanować nie są godni uwagi. Jeśli potrzebujesz pomilczeć, a Twój partner pragnie być obok i również nic nie mówić, możecie spędzić ze sobą czas w milczeniu. Czasami i cisza jest potrzebna, aby móc się lepiej porozumieć. Celem wspólnego milczenia jest to, aby czuć się komfortowo i bezpiecznie będąc blisko drugiej osoby. Najważniejsze jest to, aby cisza nie była krępująca.

Źródło; Starstock / Unsplash
Jeśli podobał Ci się ten artykuł, udostępnij go na Facebooku!

8 znaków, które świadczą o tym, że związek będzie szczęśliwy! 9
0
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy
7 rzeczy, które mężczyźni kochają w kobietach!