O co kamanTestyNewsy

Opublikowane 2018-01-05
0 Komentarz

Wybrany kolor przycisku opisuje stosunek do życia konkretnej osoby!

W tym artykule przedstawiamy serię przycisków w różnych kolorach, a których musisz wybrać jeden. Wyobraź sobie, że musisz nacisnąć jeden z nich, aby zmienić coś w swoim życiu. Pragniesz zmienić coś co Cię bardzo niepokoi lub coś co przeszkadza Twojemu szczęściu. Kiedy już będziesz wiedzieć jaki kolor nacisnąć, sprawdź jak opisuje on Twój stosunek do życia!

Wybrany kolor przycisku opisuje stosunek do życia konkretnej osoby! 1

1. Czerwony
Osoby, które wybrały kolor czerwony są ludźmi z wieloma talentami i zaletami. Pragną wnieść wiele do życia innych osób, a dodatkowo starają się być dobrymi partnerami. Uwielbiają rywalizację z samym sobą oraz próbują stawiać bardzo wysoko poprzeczkę. Pragną osiągnąć w życiu jak najwięcej, jednak czasami robią to kosztem drugiego człowieka. Przejdź na następną stronę

Wybrany kolor przycisku opisuje stosunek do życia konkretnej osoby! 2

2. Szary
Wybierając kolor szary musisz się liczyć z tym, że jesteś człowiekiem poszukującym celu w życiu. Niekiedy potrzebujesz przewodnika, który podpowie Ci którą drogą należy iść, aby znaleźć szczęście. Jesteś osobą bardzo impulsywną, która kieruje się emocjami, a nie rozumem. Czasami przez swoje zachowanie możesz zranić bliską Ci osobę.

Wybrany kolor przycisku opisuje stosunek do życia konkretnej osoby! 3

3. Pomarańczowy
Dla człowieka wybierającego kolor pomarańczowy życie jest ogromnym wyzwaniem, które z perspektywy czasu może okazać się o wiele lepsze niż się kiedyś wydawało. Niepotrzebnie wyolbrzymiasz pewne problemy, które sprawiają, że Twoje życie traci sens. Pomimo przeciwności losu trzeba iść do przodu i nie przejmować się krytyką innych. Kliknij dalej i przejdź na następną stronę

Wybrany kolor przycisku opisuje stosunek do życia konkretnej osoby! 4

4. Różowy
Czujesz, że doświadczasz fenomenalnego etapu w swoim życiu. Niedawno dotarło do Ciebie, że najlepsze chwile w życiu już nie wrócą i że nie warto marnować czasu na zamartwianie się sprawami niezależnymi od człowieka. Szkoda marnować życie na kłótnie, fochy, żale i nieporozumienia. Aby było lepiej trzeba być realistą i twardo stąpać po ziemi.

Wybrany kolor przycisku opisuje stosunek do życia konkretnej osoby! 5

5. Fioletowy
Jeśli wybrałeś kolor fioletowy, to oznacza, że w życiu poszukujesz bezpieczeństwa i osoby, której możesz bezgranicznie zaufać. Należysz do grona osób wrażliwych na działanie środowiska, nie lubisz robić niczego w samotności, a ponadto nie lubisz wyrażać swojej opinii. Obce osoby starasz się trzymać na dystans, a dla ludzi którzy Cię zawiedli nie ma drugiej szansy. Kliknij dalej i przejdź na następną stronę

Wybrany kolor przycisku opisuje stosunek do życia konkretnej osoby! 6

6. Zielony
Twoje zasady są proste, jednak w pewnych momentach nie tak proste do odgadnięcia przez inne osoby. Ludzie często zastanawiają się o co chodzi i mają kłopot z rozszyfrowaniem Twojej osobowości. Potrzebujesz czasu dla siebie, odrobiny relaksu i stabilności, która pomoże Ci się odprężyć i spojrzeć na życie z innej perspektywy. Pamiętaj, że musisz nauczyć się mówić “nie”.

Wybrany kolor przycisku opisuje stosunek do życia konkretnej osoby! 7

7. Żółty
Osoby, które wybrały kolor żółty są pewne siebie i nie boją się podejmować trudnych decyzji. Jeśli wybrałeś właśnie ten kolor to jesteś jedną z tych osób, które przyciągają do siebie pozytywnie zwariowanych ludzi! Potrafisz zaprzyjaźnić się z każdym człowiekiem, jednak w Twoim gronie pozostaną tylko zaufane osoby. Ludzie wokół podziwiają Cię za podejście do życia.

Wybrany kolor przycisku opisuje stosunek do życia konkretnej osoby! 8

8. Niebieski
Czujesz się dobrze z ludźmi wokół siebie, a także w miejscu w którym mieszkasz. Twoim głównym celem jest osiągnięcie wewnętrznego spełnienia do którego dążysz poprzez realizację zamierzonych celów. Lubisz wyzwania, jednak o wiele bardziej cenisz sobie spokój. Długie i chłodne wieczory wolisz spędzać w niewielkim kręgu osób, a najlepiej ze swoją drugą połówką.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, udostępnij go na Facebooku!

Wybrany kolor przycisku opisuje stosunek do życia konkretnej osoby! 9
3
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy
7 zwrotów o wiele potężniejszych niż “Kocham Cię”...