NiewiarygodnePorady

Opublikowane 2018-01-02
0 Komentarz

8 znaków zodiaku, które nie są zgodne w miłości

Twierdzisz, że Ty i Twój partner jesteście sobie przeznaczeni na całe życie? Czy jednak zastanawiałaś się kiedyś, co jeśli nie jesteście sobie przeznaczeni? Przecież bardzo prawdopodobne jest to, że za pięć lat przestaniecie się dogadywać. Prawda jest taka, że każdy z nas może mieć wątpliwości, które najlepiej rozwiać sprawdzając co mówią gwiazdy! Poniżej przygotowaliśmy zestawienia znaków zodiaku, które nie są zgodne w miłości…

1. Panna i Ryby

1. Panna i Ryby

Te dwa znaki zodiaku przyciągają się do siebie jak magnez. Są całkowicie przeciwne, jednak w jakiś sposób chcą tworzyć udany związek, co czasami okazuje się sporym wyzwaniem. Ryby są bardzo wrażliwe i nie lubią zmian, natomiast zodiakalne Panny nie chcą tkwić w jednym miejscu. Panny potrzebują zmian, które są dla nich bardzo ważne, natomiast Ryby wolą spędzić resztę życia w jednym miejscu.
Przejdź na następną stronę i dowiedz się więcej!

1. Panna i Ryby 1

2. Baran i Skorpion

Jeśli dałoby się opisać czyjś związek tylko i wyłącznie jednym słowem, to w przypadku tej pary idealne byłoby słowo: niebezpieczeństwo. Baran i Skorpion są to dwa najbardziej wybuchowe znaki zodiaku, które charakteryzuje namiętność oraz wyjątkowo ciężki charakter. Zarówno jeden jak i drugi posiada silną i dominującą naturę, dlatego też nie wróżymy im długiego związku.

2. Baran i Skorpion

3. Rak i Bliźnięta

Te dwa znaki zodiaku mają ze sobą więcej wspólnego, niż mogłoby się wydawać. Oba mają tendencję do podejmowania pochopnych decyzji oraz do częstych zmian nastroju. Zodiakalny Rak jest jak “matka”, która dba o dobre relacje, jednak czasami ze względu na podobieństwo, te dwa znaki nie mogą się ze sobą dogadać.
Kliknij dalej i poznaj inne znaki zodiaku!

3. Rak i Bliźnięta

4. Lew i Byk

Osoby urodzone pod znakiem Byka oraz Lwa są bardzo wytrwali w dążeniu do celu. Jeśli jest coś na czym im zależy, starają się do tego dążyć. Niestety, charaktery Lwa jest dominujący w tym związku i czasami może się okazać problemem nie do przejścia. Niektóre nawyki Lwa irytują pokornego Byka, który jest wyjątkowo skromny.

4. Lew i Byk

5. Strzelec i Koziorożec

Osoby spod znaku Strzelca są ludźmi pozytywnie zakręconymi, co czasami może denerwować spokojnego Koziorożca. Oczywiście przeciwieństwa się przyciągają, jednak w tym wypadku możemy mieć problem z długotrwałym związkiem. Będąc w parze z Koziorożcem powinno się zwrócić uwagę, że jest to człowiek lubiący spędzać wieczory samotnie, a Strzelec nie potrafi wysiedzieć w miejscu.
Przejdź na następną stronę

5. Strzelec i Koziorożec

6. Wodnik i Skorpion

Te dwa znaki zodiaku mają ze sobą o wiele więcej wspólnego niż myślisz! Wodnik i Skorpion myślą same za siebie i są od siebie całkowicie niezależne. Dodatkowo, osoby urodzone pod znakiem Wodnika i Skorpiona są wyjątkowo tajemnicze. Jednak w przypadku Skorpionów ta tajemniczość będzie postrzegana jako zła cecha, ponieważ Wodnik lubi długie rozmowy i chce być wszystko wiedzący.

6. Wodnik i Skorpion

7. Waga i Rak

Oboje czują się bardzo szczęśliwi na początku związku, ponieważ poszukują tego samego: równowaga, harmonia i spokój, to wszystko czego im potrzeba. Waga z natury jest osobą bardzo nieśmiałą, która ma problemy z wyrażaniem emocji. Podczas gdy Rak stara się być człowiekiem samowystarczalnym, unika ludzi i woli spędzać długie i samotne wieczory.

7. Waga i Rak

8. Ryby i Bliźnięta

Ryby i Bliźnięta są ostatnią interesującą nas parą. Jak się okazuje, te dwa znaki zodiaku są wyjątkowo serdeczne i zabawne. Oprócz tego mają wielkie trudności z zaufaniem drugiej osobie. Ryby często pragną odnaleźć miłość w osobie urodzonej pod znakiem Bliźniąt, co czasami jest niemożliwe. Wcześniej czy później w związku pojawią się problemy i trzeba będzie podjąć poważną decyzję.
Źródło: Starstock / Unsplash
Jeśli podobał Ci się ten artykuł, udostępnij go na Facebooku!

8. Ryby i Bliźnięta
2
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

7 zwrotów o wiele potężniejszych niż “Kocham Cię”...