Niewiarygodne

Opublikowane 2018-01-01
1 Komentarz

Jak manipulują ludzie zgodnie ze znakiem zodiaku?

Ludzie manipulują prawie cały czas. Możemy to zauważyć przebywając z kimś przez dłuższą chwilę lub oglądając reklamy, które również są idealnym przykładem manipulacji. Kontrolowanie i wpływanie na decyzję drugiego człowieka jest czymś, co sprawia, że łatwiej takim kimś kierować i wywierać wpływ. Wydaje się, że niektóre osoby urodziły się z talentem do manipulowania, podczas gdy inni uczą się tego przez całe życie. Który znak zodiaku jest najlepszym manipulatorem?

1. Baran

1. Baran

Wynika to głównie z faktu, że człowiek urodzony pod znakiem Barana uważa, że wszystko wokół niego opiera się na rywalizacji. Zodiakalne Barany uważają, że nikim nigdy nie manipulują, jednak są momenty kiedy wykorzystują każdą możliwą okazję, aby wykorzystać dobre serce drugiego człowieka. Kiedy są w związku, również mają ogromny problem z powstrzymaniem swoich nawyków.
Przejdź na następną stronę!

1. Baran 1

2. Byk

Osoby urodzone pod znakiem Byka mają w nawyku wykorzystywanie dobrych ludzi. Potrafią to robić w sposób bardzo nieprzyjemny i nie mają z tego powodu żadnych wyrzutów sumienia. Zasadniczo potrafią wykorzystać każdą sytuację, dlatego też są wyjątkowo przebiegli. Posługują się takim słownictwem, które specjalnie ma zmylić ich ofiarę.

2. Byk

3. Bliźnięta

Chłopcy urodzeni pod znakiem Bliźniąt są wyjątkowo uroczy i prawdopodobnie nawet nie będziesz w stanie się domyślić kiedy będą Tobą manipulować. Będziesz zaskoczony, kiedy zadzwonisz z prośbą o wyjaśnienie zaistniałej sytuacji, jednak zodiakalne Bliźnięta nigdy nie potrafią przyznać się do błędu. Oprócz tego, Bliźnięta obrażają się z byle powodu.
Kliknij dalej i przejdź na następną stronę!

3. Bliźnięta

4. Rak

Człowiek urodzony pod znakiem Raka jest bardzo dobry w manipulowaniu ludźmi poprzez swoje emocje. Kiedy poczujesz się naprawdę zraniony, możesz być pewny, że zodiakalny Rak to wykorzysta. To oznacza, że kiedy Twój partner zacznie płakać, całkowicie zapomnisz o tym co zrobił. Manipulacja emocjami jest bardzo specyficzną umiejętnością i niewiele osób ją posiada.

4. Rak

5. Lew

Ludzie, którzy są pod wpływem zodiakalnego Lwa mogą być pewni, że ta osoba owinie ich sobie wokół palca. Należy zwrócić szczególną uwagę na komplementy, które możemy usłyszeć od osoby urodzonej pod tym znakiem zodiaku. Na początku dana osoba stara się być dla nas miła i uprzejma, jednak nie należy dać się jej zwieść.
Przejdź na następną stronę!

5. Lew

6. Panna

Sposób w jaki Panny mogą manipulować ludźmi jest zaskakujący! Polega on na umyślnym wywieraniu presji, która w pewnym momencie jest nie do wytrzymania. Druga osoba zaczyna spełniać jej prośby dla świętego spokoju, aby tylko zadowolić zodiakalną Pannę. Zasadniczo chodzi o to, aby osoba manipulowana zbyt szybko nie zorientowała się, że padła ofiarą manipulacji.

6. Panna

7. Waga

Mężczyźni należący do znaku Wagi wyróżniają się właśnie tym, że są bardzo dobrymi manipulantami. Oprócz tego, zodiakalne Wagi są niezwykle niewierne i fałszywe. Dlatego jeśli ktoś z naszych przyjaciół urodził się pod znakiem Wagi, powinniśmy szczególnie zwracać uwagę na tę osobę. Czasami lepiej dmuchać na zimne.
Przejdź na następną stronę

7. Waga

8. Skorpion

Wiemy na sto procent, że Skorpiony są mistrzami manipulacji! Mają bardzo trudny charakter, co dodatkowo sprawia ogromne problemy. Należy uważać, poniewaz Skorpiony wykorzytują różne techniki, aby skutecznie manipulować ludźmi. Najczęściej jest to flirt, przekupstwo, poczucie winy oraz kilka innych. Skutecznie potrafią wykorzystać również poczucie strachu u drugiej osoby.

8. Skorpion

9. Strzelec

Ten znak zodiaku jest dość interesujący, ponieważ ma swój własny sposób na manipulowanie drugim człowiekiem. Można stwierdzić, że Strzelec posunie się do wszystkiego, aby wygrać. Oprócz tego, osoba urodzona pod znakiem Strzelca nigdy nie potrafi przepraszać. Zawsze uważa, że ma rację, a kiedy jest inaczej obraża się i odchodzi.
Kliknij dalej i sprawdź kolejną stronę!

9. Strzelec

10. Koziorożec

Osoby urodzone pod znakiem Koziorożca są ściśle związane z pracą i życiem zawodowym. Koziorożce potrafią skutecznie manipulować swoimi pracownikami i wykorzystywać ich do robienia rzeczy, na które one nie mają ochoty. Niestety, ogromną wadą Koziorożców jest to, że nie chcą docenić czyjejś ciężkiej pracy. O wiele częściej wolą zrzucić winę na kogoś innego.

10. Koziorożec

11. Wodnik

Dla ludzi urodzonych pod znakiem Wodnika liczy się tylko to, żeby wykorzystać dobre serce najbliższej osoby. Niestety, Wodniki również potrafią umiejętnie manipulować emocjami, co jest jednym z najgorszych typów manipulacji. Czasami mogą się nie kontaktować przez parę miesięcy, a później nagle przypominają sobie o istnieniu drugiego człowieka.

11. Wodnik

12. Ryby

Ludzie urodzeni pod znakiem Ryb udają świetnych przyjaciół na początku znajomości. Zaczynają od sprawdzenia w jakim stopniu mogą daną osobę zmanipulować, a dopiero później starają się ją wykorzystać. Czasami ich sposoby manipulacji są bardzo perfidne, jednak na początku starają się być delikatni. Warto również zwrócić uwagę na to, że nie lubią chwalić się swoimi umiejętnościami.
Źródło: StarStock
Którym znakiem zodiaku jesteś Ty? Jeśli podobał Ci się ten artykuł, udostępnij go na Facebooku!

12. Ryby
5
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

7 rzeczy, które mężczyźni kochają w kobietach!
Alekasandra No
Alekasandra No 05.01.2018, 06:13
Hahahahah. Biedny mój mąż ( a może raczej ja?)