NiewiarygodneO co kaman

Opublikowane 2018-01-01
0 Komentarz

8 wskazówek, które potwierdzą parapsychiczne zdolności umysłu!

Kiedy słyszymy, że ktoś posiada zdolności parapsychiczne możemy zauważyć, że większość osób zaczyna się śmiać, inni odczuwają strach, a wielu innych ciekawość. Wiele osób jednak nie ma pojęcia, czym tak naprawdę są zdolności parapsychiczne. Niektórzy kojarzą je z magią, inni z zabobonem. Jak się jednak okazuje, parapsychologia jest dziedziną, która bada zjawiska psychiczne wywołane przez nieznaną nam siłę. Czy Twój mózg posiada zdolności parapsychiczne? Zapoznaj się z naszym artykułem, a rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości!

1. Przeczucie

Niektóre osoby mają tendencję do wyczuwania co wydarzy się w ich życiu. Mogą bez problemu odgadnąć przyszłość oraz przewidzieć, co się za chwile stanie. Wiele osób nazywa to “przeczuciem”, jednak nikt nie zastanawia się skąd to przeczucie się bierze. Najczęściej pojawia się ono w sytuacjach zagrażających życiu lub wtedy, kiedy czegoś się panicznie boimy.
Przejdź na następną stronę!

1. Przeczucie 1

2. Wyczerpanie

Osoby, które posiadają zdolności parapsychiczne są wyjątkowo wrażliwi na zmiany w aurze, która ich otacza. Oznacza to, że chwilami mogą czuć się bardzo wyczerpani i zmęczeni. Dotyczy to szczególnie zmęczenia psychicznego, które objawia się niechęcią i złym nastrojem. Jeśli Twoje ciało i Twój umysł reaguje w ten sposób, możesz być pewny, że coś się dzieje.

2. Wyczerpanie

3. Elektronika

Czy zauważyliście, że czasami urządzenia działające w oparciu o energię elektryczną kompletnie wariują, kiedy zbliżysz się do nich? Zastanów się: jeśli idąc ulicą nagle gaśnie latarnia lub telefon komórkowy w Twojej kieszeni odmawia najprostszych funkcji, to coś musi być nie tak. Wiele osób wierzy, że to tylko przypadek, jednak należałoby się zastanowić.
Kliknij dalej i zapoznaj się z dalszą częścią artykułu!

3. Elektronika

4. Niesamowite wydarzenia

Osoby obdarzone darem parapsychicznych zdolności umysłu mogły niejednokrotnie zauważyć, że coś dziwnego dzieje się w ich otoczeniu. Czasami były to dość dziwne, jednak po pewnym czasie ludzie przestają to zauważać. Dzieje się tak dlatego, że tego typu osoby są bardzo wrażliwe. Ich dusza odczuwa znacznie więcej, a ponadto skupiają swoją uwagę na zupełnie innym świecie.

4. Niesamowite wydarzenia

5. Zwierzęta

Osoby, które otworzyły swój umysł, często wiedzą w jaki sposób komunikować się ze zwierzętami. Oczywiście nie chodzi tu o rozmowę z nimi, ale o utrzymanie pewnego rodzaju więzi. Ludzie ze zdolnościami parapsychicznymi dążą zwierzęta ogromnym szacunkiem, traktują ich jak kompanów. Psy, koty, ptaki oraz inni przedstawiciele fauny komunikują się z ludźmi na swój sposób. Można by powiedzieć, że mają swój własny język.
Przejdź na następną stronę!

5. Zwierzęta

6. Sny

Podczas gdy sen jest czymś naturalnym, to jednak marzenia senne dotyczą wąskiego grona osób. Ludzie, którzy śnią w sposób przypominający rzeczywistości i mają problem z rozgraniczeniem co jest jawą, a co snem, powinni być pewni, że ich umysł ma duże zdolności. Jeśli na dodatek udaje Ci się zapamiętać różne zapachy czy fakturę dotykanych przedmiotów to może to oznaczać tylko jedno…

6. Sny

7. Historia

Oczywiście, świat jest naładowany kosmiczną energią, której wiele osób nie rozumie. Jednak sięgając kilka wieków wstecz możemy się przekonać, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Niektóre eksponaty zgromadzone w muzeach są naładowane energią, którą osoba ze zdolnościami parapsychicznymi może odczuwać. Możliwe, że i Tobie zdążyła się nieprawdopodobna przygoda podczas wizyty w muzeum. Może odczuwasz tę energię?

7. Historia

8. Życie codzienne

Osoby, które posiadają zdolności parapsychiczne często doświadczają nadprzyrodzonych zjawisk w codziennym życiu. Może się to przejawiać poprzez postrzeganie ludzi jako niewidzialnych lub słuchanie głosów, które są niesłyszalne dla zwykłego śmiertelnika. Jeśli Twoje zmysły działają w ten sposób, możesz być pewny, że posiadasz nadprzyrodzone zdolności.
Źródło: Starstock / Giphy
Jeśli podobał Ci się ten artykuł udostępnij go na Facebooku!

8. Życie codzienne
6
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

Szczątki Arki Noego znalezione na lodowcu. Jakie ma to znaczenie dla ludzkości?