Porady

Opublikowane 2017-12-28
0 Komentarz

9 rzeczy, które kobiety robią, aby zwrócić uwagę mężczyzny!

Przez stulecia ludzkość doszła do tego, w jaki sposób zbudować maszyny przemieszczające się szybciej niż prędkość dźwięku, zdołaliśmy wysłać człowieka w kosmos oraz chronić ludzkość przed zagładą spowodowaną różnego typu epidemiami. Udało nam się tego dokonać, jednak wciąż nikt nie jest w stanie zrozumieć mechanizmu kobiecej logiki oraz sposobu myślenia kobiet. Co tak naprawdę są w stanie zrobić kobiety, aby przykuć uwagę mężczyzny? Sprawdźcie koniecznie!

1. Głupota

1. Głupota

Jest to dość rzadkie, jednak wciąż praktykowane. W sztuce flirtowania ponoć wszystkie chwyty są dozwolone, jednak ta technika jest dość specyficzna. Dziewczyny, aby zwrócić na siebie uwagę udają, że są o wiele mniej inteligentne niż są w rzeczywistości. Kobiety sądzą, że panowie o wiele bardziej wolą typowe słodkie, głupie i bezradne istoty, którymi jest łatwo manipulować. Czy ten sposób faktycznie działa?
Kliknij dalej i sprawdź pozostałe sposoby!

1. Głupota 1

2. Udawanie niedostępnej

Pod żadnym pozorem nie odpowiadaj od razu na wiadomości, kiedy zaprasza Cię do kina odmów i powiedz, że spędzasz wieczór z przyjaciółmi. W taki właśnie sposób kobiety próbują udawać niedostępne, ponieważ sądzą, że mężczyźni potrzebują motywacji, aby podejmować pewne decyzje. Chociaż prawdą jest, że taka gra może być motywująca, to jednak w końcu może stać się demotywatorem.

2. Udawanie niedostępnej

3. “Przypadkowe” spotkania

Każda zauroczona lub zakochana kobieta pragnie być blisko swojego ukochanego. W tym momencie panie wykorzystują metodę tzw. przypadkowego spotkania. Oznacza to, że starają się wpaść na niego w centrum handlowym, zaczynają chodzić na tę samą siłownie lub jeździć tym samym autobusem. Wszystko po to, aby zwrócić jego uwagę na swoją osobę.
Kliknij dalej i zapoznaj się z dalszą częścią artykułu!

3. “Przypadkowe” spotkania

4. Wspólne zainteresowania

Wiele kobiet poznając “mężczyznę życia” stara się upodobnić swoje zainteresowania do jego pasji. Dlaczego? Po to, aby mężczyzna myślał, że znalazł kobietę marzeń, która dodatkowo ma takie same hobby i uwielbia w ten sam sposób spędzać wolny czas. Kobiety mają nadzieję, że dzięki temu staną się o wiele bardziej atrakcyjne w oczach mężczyzn.

4. Wspólne zainteresowania

5. Nadmiar makijażu

Makijaż rozumiany jako sposób delikatnego podkreślenia kobiecego piękna w dyskretny i subtelny sposób nie jest niczym złym. Jednak pokrycie twarzy grubymi warstwami czegoś, co wygląda jak maska i dekorowanie dodatkowymi kolorami, teksturami i substancjami, może spowodować przeciwny skutek. Mężczyźni nie lubią mocno wymalowanych kobiet.
Przejdź na następną stronę

5. Nadmiar makijażu

6. Wiek

Nie ma znaczenia, ile tak naprawdę lat ma kobieta. Ważne jest to na ile lat wygląda i na ile się czuje. Jeśli ktoś ma 30 lat i czuje się jak 20 to nie ma w tym nic złego! W prawdzie, prawdziwy dżentelmen nie powinien pytać o wiek, jednak kiedy już taka sytuacja będzie miała miejsce, należy być szczerym. Niestety, kobiety mają tendencję do zaniżania swojego wieku, co później może okazać się sporym kłopotem.

6. Wiek

7. Świetny wygląd na siłę

Pomimo tego, jak wiele mówi się o starzeniu z godnością, to wciąż wiele kobiet patrzy w lustro i na siłę próbuję zrobić wszystko, aby zahamować procesy starzenia. Panie starają się zmienić swój wygląd zewnętrzny, zrzucić zbędne kilogramy oraz zaczynają wydawać spore sumy pieniędzy na ubrania od znanych projektantów. Wszystko po to, aby mężczyźni zauważyli pewną zmianę w ich wyglądzie.
Kliknij dalej i sprawdź pozostałe rzeczy, które kobiety są w stanie zrobić dla mężczyzn!

7. Świetny wygląd na siłę

8. Jedz jak ptaszek

Jesteście w restauracji, on zamawia ogromny stek z dodatkiem porcji frytek oraz zestaw surówek, a Ty wybierasz z karty sałatkę (koniecznie niskokaloryczną, wegańską i bezglutenową). Taka sytuacja ma miejsce bardzo często podczas pierwszych randek. Kobiety chcą pokazać mężczyźnie, że dbają o swój wygląd i starają się jeść zdrowo. Niestety, zaraz po zakończeniu randki udają się do najbliższej budki z kebabem i wreszcie jedzą swój “prawdziwy” posiłek.

8. Jedz jak ptaszek

9. Zazdrość

Zaskakujące, ile dziewcząt uważa, że wywoływanie u mężczyzn zazdrości jest najlepszym sposobem na sprawdzenie siły ich uczuć. Chociaż w niektórych przypadkach prawdą jest, że zazdrość może wzmocnić uczucia, to jednak zdarzają się przypadki kiedy panowie pragną zakończyć związek z taką dziewczyną. Zazdrość jest dobra, jednak należy pamiętać, aby zachować w niej umiar.
Źródło: Unsplash
Jeśli podobał Ci się ten artykuł, udostępnij go na Facebooku!

9. Zazdrość
0
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

7 rzeczy, które mężczyźni kochają w kobietach!