NiewiarygodneZdrowie i Uroda

Opublikowane 2017-12-22
1 Komentarz

9 osób z najpiękniejszymi oczami na świecie

Jeśli prawdziwe jest powiedzenie że “oczy są oknem do duszy”, to wiele osób może wyrażać swoje emocje za pomocą jednego spojrzenia. Oczywiście każdy z nas chciałby mieć niepowtarzalny kolor oczu, jednak są na świecie osoby, które jak najbardziej mogą się pochwalić unikalną barwą tęczówki. Ponoć, patrząc drugiej osobie prosto w oczy możemy powiedzieć wiele o jej cechach charakteru, jednak dziś zwrócimy uwagę na osoby, które mają niezwykły kolor oczu!

Azu

Azu

Pierwszą osobą, która zdecydowanie wyróżnia się z tłumu jest chłopiec o imieniu Azu. Chłopiec ma 10 lat i pochodzi z Radżastanu w Indiach. Urodził się w małym miasteczku Shadipur, a jego największych hobby jest wykonywanie magicznych sztuczek. Patrząc na tego chłopca ma się wrażenie jakby chciał nas zaczarować samym spojrzeniem, które zdecydowanie wyróżnia się pośród jego rodaków.
Przejdź na następną stronę i sprawdź pozostałe osoby z pięknymi oczami!

Azu 1

Ping

Ping jest to mały chłopiec pochodzący z Japonii, który ma bardzo charakterystyczne spojrzenie. Kilkuletni chłopiec może pochwalić się pięknym zielonym spojrzeniem, które posiada niewiele osób na całej planecie. W oczach Pinga nie widać źrenic, ponieważ są one w kolorze tęczówki. Dotychczasowe badania nie wykazały żadnej wady wzroku u chłopca.

Ping

Dziewczynka widoczna na kolejnym zdjęciu jest kolejnym przykładem na to, że natura potrafi płatać figle. Pochodząca z Australii dziewczynka posiada bez wątpienia jedne z najbardziej atrakcyjnych oczu ze wszystkich. Fotograf, który zrobił to zdjęcie nie ma pojęcia jak dziewczynka ma na imię. Jedno jest pewne, na pewno urzekło go jej niezwykłe błękitne spojrzenie.
Kliknij dalej i zapoznaj się z dalszą częścią naszego niezwykłego artykułu!

Ping 1

Kolejna dziewczyna o nieznanym imieniu jest najprawdopodobniej arabską tancerką brzucha. Fotograf najwyraźniej poszukiwał inspiracji do wykonania zdjęcia wśród tancerek, jednak kobieta na zdjęciu fascynuje innych pięknymi, karmelowymi tęczówkami, które na dokładkę są otoczone zielonym pierścieniem. Oczy są dodatkowo podkreślone przez ciemny makijaż.

Ping 2

Dziewczynka przedstawiona na kolejnej fotografii pochodzi z Sudanu i ma po prostu piękne oczy! Jej fantastyczny kolor oczu wynika z kombinacji odcienia niebieskiego i zielonego. Co gorsza, idealny kształt jej oczu sprawia, że dziewczynka wygląda jak żywa lalka. Oprócz tego, kolor oczu kontrastuje z odcieniem jej skóry, co wygląda niewątpliwie tajemniczo.
Przejdź na następną stronę!

Ping 3

Adrian

Młody chłopak z Afryki również może się pochwalić wyjątkową barwą oczu! Chłopiec ma na imię Adrian, a jego tęczówka ma wyjątkowy jasnobłękitny kolor. Dzięki temu wydaje się być bardzo delikatna i ładnie kontrastuje z odcieniem skóry. Spoglądając na niego po raz pierwszy człowiek może odnieść wrażenie, że Adrian nosi soczewki kontaktowe o takim kolorze.

Adrian

To urocze dziecko byłoby piękne nawet bez tych fascynujących tęczówek, jednak to one niewątpliwie dodają jej uroku. Tęczówki tej dziewczynki mają kolor miodowy, który z daleka wygląda jak zielono-szary. Barwa oczu dziewczynki pięknie kontrastuje z jej ciemnym kolorem skóry. Ponadto, warto zwrócić uwagę na rysy twarzy dziewczyny, które są idealnie dopasowane do kształtu twarzy.
Kliknij dalej i zapoznaj się z dalszą częścią artykułu!

Adrian 1

Spoglądając na kolejne zdjęcie trudno uwierzyć, że to w ogóle jest możliwe. Dziewczynka i chłopiec na poniższym zdjęciu to rodzeństwo mające cudne zielone oczy! Taki odcień tęczówki posiada tylko 4% populacji na całym świecie, co oznacza, że to rodzeństwo jest wyjątkowe! Ktoś kto pierwszy raz widzi osobę z tak pięknymi oczami, nie może oderwać od nich wzroku.

Sharbat Gula

Sharbat Gula

Patrząc na fotografie tej młodej kobiety możemy stwierdzić, że w jej spojrzeniu jest coś tajemniczego i hipnotyzującego. Dziewczyna nazywa się Sharbat Gula i pochodzi z Afganistanu. Zdjęcie to pojawiło się w 1985 roku w National Geographic i wywołało ogromną furorę. Przez lata tożsamość dziewczyny była nieznana, lecz w 2002 roku została znaleziona przez dziennikarzy.
Źródło: Youtube
Jeśli podobał Ci się ten artykuł, udostępnij go znajomym na Facebooku!

Sharbat Gula 1
3
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

5 zdjęć, dzięki którym możecie przetestować swoją inteligencję!
Jurek Jurek
Jurek Jurek 03.01.2018, 06:13
Są z armii umarłych! Właśnie przekroczyli Wielki Mur i idą na południe! Johnie Snow, Królu Północy -ratuj nas!!! ;)