Testy

Opublikowane 2017-12-21
0 Komentarz

Linie na nadgarstku powiedzą, czy urodziliście się pod szczęśliwą gwiazdą!

Jaka będzie nasza przyszłość? Czy będziemy zarabiać wystarczającą sumę pieniędzy? Czy będziemy szczęśliwi? Są to pytania, które większość z nas zadaje sobie wkraczając w dorosłość. Niestety, nikt z nas nie jest w stanie przewidzieć jaki los spotka nas za kilka lat. Przez wieki ludzie zastanawiali się czy jest jakiś sposób, aby poznać przyszłość, jednak nawet znaczny postęp technologii nie umożliwił nam poznania tego, co nas czeka.

Linie na nadgarstku powiedzą, czy urodziliście się pod szczęśliwą gwiazdą! 1

Jeśli istniałaby możliwość, żeby przeczytać książkę opisującą nasze przyszłe życie, to ciekawe ile osób odważyłoby się przeczytać ją do końca? Niektórzy pewnie zrezygnowaliby z czytania już po pierwszym rozdziale, jednak możliwe, że znajdą się osoby, które będą ciekawe daty własnej śmierci.... Czy chcesz się dowiedzieć co czeka Cię w przyszłości? Jeśli tak, sprawdź co o Twojej przyszłości mówią linie na nadgarstku!

Linie na nadgarstku powiedzą, czy urodziliście się pod szczęśliwą gwiazdą! 2

1. 1, 2 lub 3 linie

Kiedy zegniemy i wyprostujemy nadgarstek zwykle zauważamy, że tworzą się na nim drobne, charakterystyczne linie. Chociaż zazwyczaj nie zastanawiamy się jakie jest ich znaczenie, może się okazać, że są one niezbędne do przewidywania naszej przeszłości. Jak się okazuje osoby, które mają jedną, dwie lub trzy gładkie linie są osobami wyjątkowo cierpliwymi.

1. 1, 2 lub 3 linie

Potrafią znaleźć rozwiązanie z najtrudniejszej sytuacji, a ponadto są to osoby bardzo pomocne. Niestety, nie mają szczęścia w miłości. Nie mogą znaleźć idealnego partnera, który będzie rozumiał ich potrzeby. Starają się być osobami pozytywnie nastawionymi do życia, lecz czasami lubią zaszyć się w pustym mieszkaniu i spędzić trochę czasu w samotności.
Przejdź na następną stronę!

1. 1, 2 lub 3 linie 1

2. Linia łańcucha

Jest to jeden z najbardziej powszechnych typów linii według przeprowadzonej ankiety. Co to oznacza? Osoba, która posiada linie łańcucha jest uważana za człowieka o wielkim sercu, która potrafi docenić starania drugiej osoby. Można powiedzieć, że jest to również człowiek mający wszystko pod kontrolą. Dotyczy to szczególnie pracy oraz powierzonych zadań.

2. Linia łańcucha

Osoba mająca linie łańcucha nigdy nie wykorzystuje ludzi do pracy. Woli sama zostać dłużej, niż zmuszać kogoś do dodatkowej pracy. Czasami, z powodu nadmiaru obowiązków ma problem z relaksem i odpoczynkiem. Nie lubi odkładać swoich planów na przyszłość, a ponadto kocha wyzwania i adrenalinę. Sporty ekstremalne nie stanowią dla niej żadnego problemu!
Przejdź na następną stronę i zapoznaj się z dalszą częścią artykułu!

2. Linia łańcucha 1

3. Krzyż na linii

Ludzie, którzy mają na swoim nadgarstku coś w rodzaju krzyżyka są ponoć osobami bardzo religijnymi. Nie ma dla nich nic lepszego niż chodzenie do kościoła w niedziele, a ponadto regulują swoje życie według tego, co znajduje się w Piśmie Świętym. Ponadto, są to osoby bardzo miłe i hojne, więc jeśli mamy problem, będą pierwszymi osobami, które przybiegną nam na ratunek.

3. Krzyż na linii

Kiedy ich zabraknie, zdamy sobie sprawę, że byli dla nas kimś więcej niż tylko “kołem ratunkowym”. Zwykle są to również osoby, które starają się zadowolić innych, niż samych siebie. Oprócz tego, ludzie tego typu pragną szczęścia oraz spokoju. Z wielką chęcią przeprowadzą się do domku pod lasem, aby w spokoju cieszyć się życiem.
Kliknij dalej i zapoznaj się z dalszą częścią artykułu!

3. Krzyż na linii 1

4. Trójkąt na linii

Co z osobami, które mają trójkąt na linii nadgarstka? Cóż, nie ma nic lepszego niż posiadanie trójkąta, który oznacza człowieka obdarzonego niebywałym szczęściem. Taki człowiek ma szczęście do pieniędzy, potrafi znaleźć miłość swojego życia, a ponadto może cieszyć się nienagannym zdrowiem. Oprócz tego, są to ludzie wyjątkowo przewidywalne oraz radosne.

4. Trójkąt na linii

Należy również dodać, że są to osoby bardzo towarzyskie, które mają grono swoich najbliższych przyjaciół. Lubią wychodzić wieczór do kina czy na kolację, natomiast zupełnie nie odpowiada im siedzenie w domu. Warto wspomnieć jeszcze, że są świetnymi pracownikami, lubią wykonywać swoją pracę, a do powierzonych zadań podchodzą z niebywałym szacunkiem.
Źródło: StarStock / www.avenue86.com
Jeśli podobał Ci się ten artykuł, udostępnij go na Facebooku!

4. Trójkąt na linii 1
1
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

Szczątki Arki Noego znalezione na lodowcu. Jakie ma to znaczenie dla ludzkości?