Niewiarygodne

Opublikowane 2017-12-20
0 Komentarz

10 animowanych postaci, które istnieją w rzeczywistości!

Będąc dziećmi bardzo często oglądaliśmy bajki, w których główne role najczęściej grały postacie animowane. Bardzo często dzieci utożsamiają się z postaciami ze swoich ulubionych bajek, co w doskonały sposób rozwija ich wyobraźnie oraz kształtuje umysł. Dzięki bajkom dzieci podczas zabawy mogą dowiedzieć się czegoś nowego, a ponadto spędzić miło chwile! Poniżej przedstawiamy dziesięć animowanych postaci, które istnieją w rzeczywistości!

1. Kubuś Puchatek

Kubuś Puchatek jest jedną z najbardziej znanych postaci literatury dziecięcej. Postać Kubusia Puchatka została zainspirowana maskotką kanadyjskiego wojska z Korpusu Weterynaryjnego Kanada, którą sam dowódca zakupił w Ontario. W roku 1914 kapitan przekazał żywego misia do londyńskiego zoo, gdzie przeżyła do 1934 roku.
Przejdź na następną stronę i dowiedz się więcej ciekawostek!

2. Piotruś Pan

Choć prawdą jest, że w Internecie jest pełno zdjęć, które porównują Justina Biebera z jedną z najbardziej znanych postaci, to jednak historia Piotrusia Pana jest o wiele mroczniejsza. James Barrie, twórca Piotrusia Pana stracił o 13 lat starszego brata, co było dla niego ogromnym szokiem. Później poznał rodzinę Davisów, której rodzice tragicznie zginęli. James Barrie musiał zaopiekować się pięciorgiem dzieci, wśród których był właśnie mały Peter (Piotruś).

3. Gru, Dru i Minionki

Chociaż nie ma wątpliwości, że zdjęcie mężczyzny siedzącego w metrze jest bardzo podobne do postaci Gru, czyli głównego bohatera filmu animowanego “Gru, Dru i Minionki”, to jednak osoba ta niekoniecznie jest związana z postacią z bajki. Aktorem, który ożywił postać Gru jest Steve Carell znany z komedii pt. “Dorwać Smarta”.
Przejdź na następną stronę

1. Kubuś Puchatek

4. Ned Flanders z Simpsonów

Kto nie zna Neda Flandersa? Znana postać z serii z naszego dzieciństwa również posiada swój odpowiednik w rzeczywistości. Ned jest sąsiadem rodziny Simpsonów i zazwyczaj nie za bardzo lubi się z Homerem. Jest pobożnym chrześcijaninem i jest najbardziej przyjaznym i współczującym sąsiadem w Springfield, zwykle uważanym za jeden z filarów w społeczności.

2. Piotruś Pan

5. Turanga Leela

Nie wiemy ile operacji miała kobieta przedstawiona na zdjęciu, jednak patrząc na nią możemy tylko sądzić że sporo. Na pierwszy rzut oka ciężko rozróżnić, która z tych kobiet to tak naprawdę Turanga Leela, a konkretnie kapitan statku Planet Express. Kobieta-cyklop o fioletowych włosach, która wybrała karierę przypisywacza przeznaczenia.
Kliknij dalej i zapoznaj się z dalszą częścią artykułu!

3. Gru, Dru i Minionki

6. Pani Bulwa z Toy Story

Każdy na pewno kojarzy amerykańską raperkę i wykonawcę “Super Bass”, “Anaconda” oraz “Pound The Alarm”. Jej charakterystyczny głos oraz dość odważny styl sprawiają, że Nicki Minaj jest rozpoznawalna na całym świecie. Od zawsze, Nicki była porównywana z różnymi bohaterami z filmów animowanych, jednak porównanie raperki do Pani Bulwy z “Toy Story” jest wyjątkowo trafione.

4. Ned Flanders z Simpsonów

7. Merida Waleczna

Chociaż prawdą jest, że obraz przedstawiony poniżej jest bardzo dobrze zgrany, to jednak Merida ma swoją odpowiedniczkę w świecie realnym. Jest nią dziewczyna mieszkająca w Denver o imieniu Sarah, która w ramach wolontariatu przebiera się za różne postacie Disneya. Sarah odwiedza w szpitalach chore dzieci i sprawia, że choć na chwilę mogą zapomnieć o chorobie.
Przejdź na następną stronę!

5. Turanga Leela

8. Pocahontas

Dziewczyna na zdjęciu jest niesamowicie podobna do Pocahontas! Ale czy wiesz, że Pocahontas naprawdę istniała? Dziewczyna nazywała się Matoaka i była córką Powatana, wodza Federacji Powatańskiej, kontrolującego tereny obecnej Wirginii. Oczywiście nie wyglądała tak samo jak dziewczyna z bajki, jednak historia Matoaki stała się inspiracją dla twórców niesamowitej historii.

6. Pani Bulwa z Toy Story

9. Elsa z “Krainy lodu”

Andressa Damiani jest dwudziestolatką, której obwód nie przekracza 50 cm, a jej biodra i klatka piersiowa mają zaledwie 80 cm. Z pochodzenia jest Brazylijką i twierdzi, że nie poddała się żadnemu zabiegowi chirurgicznemu, co oznacza, że jej ciało jest całkowicie naturalne. Młoda kobieta twierdzi również, że nie była na żadnej diecie, ani nie uprawiała żadnego sportu. Pewne jest tylko to, że dziewczyna wygląda jak Elsa z “Krainy lodu”.

7. Merida Waleczna

10. Meg Griffin z “Family Guy”

Dziewczyna widoczna na zdjęciu po prawej stronie jest niemal identyczna jak postać jednej z bohaterek zabawnej serii. W rzeczywistości, nawet ubrania młodej kobiety są podobne, do ubrań Meg. Ciekawe, czy dziewczyna ze zdjęcia również jest takim wyrzutkiem, jak Meg. Postać z “Family Guy” nie ma żadnego życia towarzyskiego i jest znana ze swojej niskiej samooceny.
Źródło: Twitter
Jeśli podobał Ci się ten artykuł udostępnij go znajomym na Facebooku!

8. Pocahontas
1
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

Szczątki Arki Noego znalezione na lodowcu. Jakie ma to znaczenie dla ludzkości?