Niewiarygodne

Opublikowane 2017-12-20
3 Komentarz

Odkrycie archeologów sugeruje, że Bóg istnieje!

Kiedy wypowiadamy się o religii powinniśmy być wyjątkowo ostrożni. Na świecie około 11% ludzi deklaruje się jako niewierzący. Należy jednak pamiętać, że każda religia pojęcie “ateizm” rozumie w różny sposób. Ateiści twierdzą, że nie ma Boga, żadnej siły nadprzyrodzonej oraz, że religia jest sprzeczna z rozumem. Pojawiają się również stwierdzenia, że wszystkie religie są kłamstwem stworzonym po to, aby ludzie byli posłuszni.

Odkrycie archeologów sugeruje, że Bóg istnieje! 1

Z drugiej strony na świecie mamy 2,3 mld chrześcijan, którzy bardzo mocno wierzą w istnienie Boga. Na świecie znajdziemy wyznawców 11 głównych religii takich jak: chrześcijaństwo, islam, hinduizm, buddyzm, konfucjanizm, taoizm, szintoizm, sikhizm, kaodaizm, dżinizm czy judaizm. Wszystko co jest połączone z religią jest święte i bardzo ważne dla osoby wierzącej.
Przejdź na następną stronę i zapoznaj się z dalszą częścią artykułu!

Odkrycie archeologów sugeruje, że Bóg istnieje! 2

Jeśli mówimy o najważniejszej postaci związanej z religią, wszyscy zgodzimy się co do odpowiedzi. Ta osoba była, jest i będzie przedstawiana w licznych obrazach, pieśniach, utworach literackich oraz rzeźbach. Oczywiście mówimy o Jezusie z Nazaretu. Mówi się, że był synem Boga, wysłannika naszego Pana, który zamierzał ocalić planetę przed wszelkim złem.

Odkrycie archeologów sugeruje, że Bóg istnieje! 3

Poświęcił się za nas wszystkich, abyśmy mogli żyć w lepszym świecie. Biblia przedstawia Jezusa jako najbardziej życzliwego człowieka, który przemierzył Ziemię, głosił słowo Boże i pomagał najbardziej potrzebującym. Jednak ateiści mimo to nie wierzą w jego istnienie oraz za wszelką cenę starają się udowodnić, że Bóg wcale nie istnieje.
Przejdź na następną stronę

Odkrycie archeologów sugeruje, że Bóg istnieje! 4

Ostatnie odkrycia archeologów wstrząsnęły zarówno chrześcijanami, jak i ateistami. W tej chwili ateiści nie są już w stanie udowodnić, że Jezus Chrystus nie jest Synem Boga. Osoby wierzące nigdy nie podejrzewali nawet, że może być inaczej. Obecnie, nie ma żadnych dowodów, które mogłyby podważyć to twierdzenie. Wydaje się, że wszystko o Jezusie zostało już odkryte.

Odkrycie archeologów sugeruje, że Bóg istnieje! 5

Naukowcy twierdzą, że dokonali niesamowitych odkryć, które umożliwiły przeprowadzenie kolejnych badań związanych z Nowym Testamentem. Dlatego też ateiści powinni o wiele lepiej zapoznać się z informacjami związanymi z istnieniem Boga, a dopiero później głosić swoje twierdzenia. Wiele osób twierdzi, że Bóg istnieje i argumentuje swoje zdanie tym, że mieli bezpośredni kontakt ze stwórcą.
Kliknij dalej i zapoznaj się z dalszą częścią artykułu!

Odkrycie archeologów sugeruje, że Bóg istnieje! 6

Świat idzie do przodu, a naukowcy dokonują coraz to nowych odkryć związanych z życiem Jezusa na Ziemi. Ciągłe badania przybliżają nas do prawdy, a sama wiara napędza nas do działania. Od początku istnienia świata, ludzie niejednokrotnie przekonali się, że Bóg istnieje. Ludzie powołują się na wysłuchane przez Boga modlitwy oraz sytuacje, które miały miejsce w ich życiu.

Odkrycie archeologów sugeruje, że Bóg istnieje! 7

Wierzący twierdzą, że Bóg wysłuchuje ich modlitwy oraz stara się za wszelką cenę pomagać ludziom mieszkającym na Ziemi. Pojawiają się również stwierdzenia, że pomaga podejmować słuszne decyzje oraz kieruje im życiem w sposób właściwy. Jedno jest pewne, dla osób wierzących Bóg jest najważniejszy w ich życiu i do końca będą wierzyły w jego istnienie.
Źródło: StarStock / Imgur
Jeśli podobał Ci się ten artykuł udostępnij go na Facebooku!

Odkrycie archeologów sugeruje, że Bóg istnieje! 8
4
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

Szczątki Arki Noego znalezione na lodowcu. Jakie ma to znaczenie dla ludzkości?
Jakub Brzozowski
Jakub Brzozowski 28.12.2017, 06:13
A jakieś konkrety co do odkryć tych naukowców? Słabo wam idzie nawracanie ;/
Agnieszka Nowak-Prytko
Agnieszka Nowak-Prytko 28.12.2017, 06:13
W sumie to niczego nowego i ciekawego z tego artykułu się nie dowiedziałam
Szymon Dędek
Szymon Dędek 28.12.2017, 06:13
Bardzo dobry artykuł. Pełen informacji i bardzo treściwie napisany.