Niewiarygodne

Opublikowane 2017-12-19
0 Komentarz

8 pikantnych aluzji, których nie widzieliśmy będąc dzieckiem

Wszyscy wiemy, że za zabawnymi i przyjaznymi dzieciom scenami z bajek stoją pewne aluzje, których młodzi widzowie nie dostrzegają. Jak się okazuje, również bajki Disneya mogą mieć “ciemną stronę”, która dla dzieci jest zupełnie niezrozumiała. Będąc dziećmi oglądaliśmy bajki i nawet nie zwracaliśmy uwagi na pikantne aluzje, które odgrywały rolę w przygodach bohaterów.

8 pikantnych aluzji, których nie widzieliśmy będąc dzieckiem 1

Jeśli chcesz się dowiedzieć, które bajki zawierały pikantne szczegóły wystarczy poszukać informacji w internecie i gotowe! Jeśli jesteście gotów dowiedzieć się ile ominęło was będąc dzieckiem, to koniecznie przeczytajcie ten artykuł. Pożegnaj się ze swoim dzieciństwem i sprawdź, które bajki są o wiele bardziej odważne niż się wcześniej wydawało!
Przejdź na następną stronę i dowiedz się więcej!

1. Toy Story

Jak wszystkim wiadomo, “Toy Story” opowiada o zabawkach Andy’ego. Jego ulubioną zabawką jest kowboj o imieniu Chudy. Jako dziecko nie mogliśmy zrozumieć, dlaczego rodzice wymieniają się ukratkowymi spojrzeniami, jednak teraz wydaje się to być oczywiste. Jedna z zabawek, to wędka z nogami Barbie. Sposób w jaki się porusza jest dość wymowny.

2. Toy Story 2

Dzieci oglądając “Toy Story 2” są zdecydowanie nieświadome jednej sceny, która wydaje się być oczywista dla publiczności w nieco starszym wieku. Widząc tę scenę, z łatwością możemy się domyślić co przedstawia. Chodzi tu dokładnie o moment, kiedy Buzz jest “podekscytowany” widząc Jessie, jego skrzydła gwałtownie się unoszą.
Kliknij dalej i sprawdź inne pikantne szczegóły w bajkach!

3. Bambi

Będąc dziećmi na pewno nie byliśmy w stanie domyślić się co przedstawia właśnie ta scena. Podobnie jak w przypadku Buzza, to samo dzieje się z Kwiatkiem w bajce “Bambi”. Po otrzymaniu pocałunku od ukochanej, nasz mały przyjaciel jest “podekscytowany” i możemy zobaczyć, jak cała jego krew płynie w kierunku jego ogona.

4. Aladyn

Być może większość z was nie pamięta dokładnie fabuły Aladyna, jednak dla osób z dobrą pamięcią nie będzie żadnym problemem skojarzyć scenę, kiedy to po ślubie cały pałac zaczyna się trząść. Oczywiście jest to dość wymowna scena i nikt z nas nie musi się długo zastanawiać, aby stwierdzić o co chodzi. Będąc dzieckiem na pewno nikt nie zwrócił na to uwagi.
Przejdź na następną stronę

5. Auta

“Auta” ukazują historię pewnej wyścigówki, a dokładnie Zygzaka McQueen, który przez za wszelką cenę pragnie wygrać w wyścigu o Złoty Tłok. W jednej ze scen, możemy zaobserwować, jak po wyścigu dwie fanki Zygzaka podchodzą do niego i w dość nietypowy sposób udowadniają mu, że są jego największymi fankami. Z łatwością można się domyślić o co chodzi w tej scenie.

6. Herkules

W Herkulesie jest pewna scena, która dawniej wydawała nam się bez sensu. Oglądając Herkulesa będąc już dorosłym człowiekiem, wreszcie możemy zrozumieć o co w tej scenie chodziło. Nie ma wątpliwości, że Edyp opowiada historię człowieka, którego przeznaczeniem jest zakochać się w jego matce oraz mieć z nią dzieci. Historia wydaje się jakby znajoma.
Przejdź na następną stronę

7. Kraina lodu

“Kraina lodu” miała swoją premierę w 2013 roku, jednak oglądając film fantasy możemy zobaczyć jedną scenę, która jest wyjątkowo dwuznaczna. W tej scenie Kristoff drwi z Anny, że mało zna Hansa (a raczej nic o nim nie wie). Na końcu rozmowy pada zdanie “Rozmiar Twoich stóp”. Wtedy Anna wpada w złość i mówi że “Rozmiar stóp nie ma znaczenia”. Czy aby na pewno chodziło o stopy?

8. Nowe szaty króla

“Nowe szaty króla” to film przygodowy oraz klasyk z dzieciństwa, który kończy naszą listę bajek z pikantnymi aluzjami. W jednej ze scen Kron śpi i ma namiot rozstawiony poniżej linii bioder. Wydaje się to być dość dziwne, jednak w dzieciństwie mogło nas to bardziej bawić niż wywoływać jakiekolwiek skojarzenia. Interpretację tej sceny pozostawiamy waszej wyobraźni.
Źródło: bustle.com / Giphy
Jeśli podobał Ci się ten artykuł udostępnij go na Facebooku!

7. Kraina lodu
0
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

10 osób prosto z kreskówki!