NiewiarygodneWzruszające

Opublikowane 2017-12-18
0 Komentarz

23-letni student z wielkim sercem!

Przeglądając portale czy oglądając telewizje wielokrotnie możemy natknąć się na ekscytujące historie, które spotykają ludzi na całym świecie. Każdego dnia co najmniej jedna osoba staje się bohaterem oraz udowadnia innym, że liczą się chęci. W internecie jest pełno historii ludzi, którzy z różnych powodów okazali serce drugiemu człowiekowi. Dzięki takim osobom, świat staje się o niebo lepszy!

23-letni student z wielkim sercem! 1

Tommy Connolly, 23-letni student Sunshine Coast University cieszył się przerwą semestralną i postanowił ostro wziąć się za treningi. Jego marzeniem było reprezentowanie Australii w mistrzostwach w sprincie. Pewnego dnia, napisał do swojej kuzynki, której nie widział ponad 10 lat! Po rozmowie z dziewczyną młody chłopak dowiedział się, że jego kuzynka jest bezdomna oraz że jest w 32 tygodniu ciąży…
Przejdź na następną stronę i dowiedz się więcej o historii dziewczyny!

23-letni student z wielkim sercem! 2

Młody student bardzo przejął się historią swojej kuzynki i postanowił zaprosić ją do swojego mieszkania oraz zaopiekować się nią. Kiedy chłopak odnalazł swoją kuzynkę, prosił ją, aby opowiedziała mu swoją historię. Dziewczyna wyznała mu, że od dłuższego czasu mieszka na ulicy i robi straszne rzeczy, aby się utrzymać. Nie miała ze sobą nic.

Tommy Connolly opiekował się swoją nieletnią kuzynką przez cały okres ciąży. Był również obecny przy porodzie, a co więcej przeciął pępowinę! Teraz pomaga swojej kuzynce w opiece nad czterotygodniowym dzieckiem. Młody chłopak powiedział, że pomaga swojej kuzynce ponieważ w dzieciństwie bardzo się lubili i przyjaźnili.
Jak potoczyła się historia młodej dziewczyny?

Connolly opowiedział historię dziewczyny i potwierdził, że Angela w zeszłym roku przestała nadużywać narkotyków, które były jej codziennością przez dłuższy czas. W wieku 16 lat zaszła w ciążę, a ojciec dziecka wkrótce potem trafił do więzienia. Kiedy Tommy się z nią spotkał, nie zastanawiał się długo nad pomocą. Od razu podjął decyzje o tym, że należy zrobić wszystko, aby dziewczyna czuła się dobrze.

Jak obiecał, tak zrobił. Zaopiekował się Angelą i dzieckiem najlepiej jak tylko potrafi. Sam przyznał, że w tym czasie nie liczyły się dla niego studia, praca czy cokolwiek innego. Najważniejsze było dla niego dobro kuzynki i dziecka. Całe szczęście udało mu się znaleźć pracę w hurtowni warzyw i owoców, gdzie pracował w pełnym wymiarze godzin.
Przejdź na następną stronę i poznaj dalsza historię!

Dzięki pracy, udało mu się zaoszczędzić prawie 3 tys. dolarów, które wystarczyły na pokrycie kosztów przeprowadzki oraz wyprawkę dla dziecka. Tommy zdecydował się powrócić na studia w marcu, jednak jego powrót zbiegł się w czasie z narodzinami dziecka Angeli. Kiedy dziewczyna urodziła, Tommy odrabiał wszystkie zadania domowe w poczekalni w szpitalu.

Chłopak szczerze przyznał, że po narodzinach dziecka nie spał zbyt wiele. Pewnego dnia, miał do zrobienia prezentację na następny dzień i musiał zarwać całą noc, aby być w stanie się przygotować. Kilka miesięcy po narodzinach, chłopak wreszcie mógł odpocząć i normalnie iść na zajęcia. Kiedy dziecko zaczęło się rozwijać, wreszcie ma więcej czasu na swoje sprawy.
Jak potoczyły się losy chłopaka?

Większość 23-latków woli spędzać wolny czas na zabawie i realizowaniu swoich pasji. Tommy Connolly mówi, że Angela i dziecko mają bezpośredni wpływ na jego życie towarzyskie. Całe szczęście, jego najbliżsi koledzy również są bardzo zapracowani i zajęci treningami. Connolly powiedział, że od czasu podzielenia się swoją historią w Internecie, otrzymuje od ludzi listy z gratulacjami.

Młody chłopak przyznaje, że to co zrobił wymagało odwagi, jednak ani razu nie żałował podjęcia takiej decyzji. Listy, które otrzymuje od ludzi, uświadomiły go, że wiele osób znajduje się w podobnej sytuacji. Connelly jest w szoku, że inne osoby nie są w stanie pomóc drugiemu człowiekowi. Jedno jest pewne, chłopak nie żałuje swojej decyzji i jest bardzo szczęśliwy, że mógł pomóc kuzynce w potrzebie.
Źródło: Starstock / Facebook: tommy.connolly.39
Czy uważasz, że postępowanie chłopaka jest godne do naśladowania? Jeśli podobał Ci się ten artykuł, udostępnij go na Facebooku!

0
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

Dwa lata temu myślał, że uratował wiewiórkę od śmierci. Dziś zwierzątko potrafi latać!