NiewiarygodneGwiazdy

Opublikowane 2017-12-15
0 Komentarz

Które gwiazdy są ze sobą spokrewnione?

Rodzina definiowana jest jako grupa społeczna lub instytucja społeczna. Jedna z najbardziej trafnych definicji określa rodzinę jako “najważniejszą, podstawową grupę społeczną, na której opiera się całe społeczeństwo”. Każdy z nas przebywając z najbliższymi osobami, doskonale wie jak ważna w jego życiu jest rodzina. Dobrze mieć kogoś, na kim możemy bezgranicznie polegać, szczególnie jeśli ktoś z naszych najbliższych ma taki sam zawód. Poniżej przedstawiamy listę celebrytów, którzy wprowadzili do świata gwiazd swoich najbliższych!

1. Jason Schwartzman i Nicolas Cage

1. Jason Schwartzman i Nicolas Cage

Nicolas Cage tak naprawdę nazywa się Nicolas Kim Coppola, a jego dziadek był sławnym amerykańskim kompozytorem i dyrygentem. Ojciec Nicolasa jest znanym pisarzem i mecenasem sztuki, natomiast kuzyni Cage’a - Roman Coppola, Sofia Coppola oraz Jason Schwartzman również są aktorami. Ponadto, Nicolas Cage jest bratankiem reżysera Francisa Forda Coppoli.
Przejdź na następną stronę i dowiedz się więcej o innych aktorach!

1. Jason Schwartzman i Nicolas Cage 1

2. Jenny McCarthy i Melissa McCarthy

Kto by pomyślał, że obie panie są ze sobą spokrewnione? Melissa jest amerykańską aktorką, komikiem, pisarką oraz producentem, córką Sandry i Michaela McCarthy'ego oraz kuzynką Jenny McCarthy. Jenny natomiast jest jedną z modelek oraz byłym króliczkiem Playboya. W 1994 roku została wybrana na Playmate całego roku.

2. Jenny McCarthy i Melissa McCarthy

3. Emily i Zooey Deschanel

Spostrzegawcze osoby zauważyły, że aktorka znana z serialu “Kości” oraz aktorka z “Jess i chłopaki” mają takie same nazwiska. Oczywiście obie panie są ze sobą spokrewnione. Emily i Zooey są córkami znanego reżysera Caleba Deschanela oraz aktorki Mary Jo Deschanel. Nic więc dziwnego, że dziewczyny od początku marzyły o karierze aktorki.
Kliknij dalej i zapoznaj się z dalszą częścią artykułu!

3. Emily i Zooey Deschanel

4. Justin Bieber, Avril Lavigne, Ryan Gosling i Celine Dion

Odkrycie to zaskoczyło nie tylko naukowców badających korzenie gwiazd, ale również samych zainteresowanych. Justin Bieber jest dalekim kuzynem Avril Lavigne oraz Ryana Goslinga! Przodkowie Biebera pochodzą z Francji, w 1637 roku przeprowadzili się do Quebecu. Oprócz tego, naukowcy odkryli, że Celine Dion również jest daleką kuzynką młodego piosenkarza!

4. Justin Bieber, Avril Lavigne, Ryan Gosling i Celine Dion

5. Emma Roberts i Julia Roberts

Młoda aktorka, która zadebiutowała w roli Madison Montgomery w “American Horror Story” potwierdziła, że jest siostrzenicą Julii Roberts. Młoda Emma namawiała nawet Julię do zagrania epizodu w słynnej serii, jednak Julia odmówiła. Powiedziała wtedy, że bardzo boi się tego typu seriali. Nie ulega jednak wątpliwości, że Emma ma przed sobą wielką przyszłość.
Przejdź na następną stronę artykułu!

5. Emma Roberts i Julia Roberts

6. Jon Voight i Angelina Jolie

Jon Voight jest ojcem Angeliny Jolie, która na początku swojej kariery postanowiła zmienić nazwisko, aby jej sukces nie był kojarzony z nazwiskiem ojca. Jeśli chodzi o rozwód Angeliny i Brada Pitta, jej ojciec bardzo martwił się o dalsze życie swojej córki i wnuków, jednak postanowił nie wtrącać się do życia swojej córki.

6. Jon Voight i Angelina Jolie

7. Hugh Hefner i George W. Bush

Nie wiemy jak George Bush mógłby zareagować, gdyby dowiedział się, że twórca Playboya jest jego krewnym. Drzewa genealogiczne zdaje się wskazywać, że twórca magazynu Playboy Hugh Hefner jest spokrewniony z byłym prezydentem Stanów Zjednoczonych Georgem Bushem. Nie wiadomo dokładnie jak daleko są spokrewnieni, jednak drzewo genealogiczne nie kłamie.

7. Hugh Hefner i George W. Bush

8. Barack Obama i Brad Pitt

Prezydent, który ustąpił miejsce Donaldowi Trumpowi jest dalekim kuzynem Brada Pitta! Hillary Clinton dzieli przodków z dawną partnerką aktora Angeliną Jolie. Barack Obama, syn rolnika z Kenii jest również spokrewniony z byłymi amerykańskimi prezydentami, m.in. Geraldem Fordem, Harrym Trumanem, Jamesem Madisonem oraz Georgem Bushem.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, polub i udostępnij go na Facebooku!
Zobacz również nasz Instagram, Tik Tok oraz kanał na Youtubie, jeśli chcesz zobaczyć więcej interesujących treści.

Źródło: Starstock

8. Barack Obama i Brad Pitt
0
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

Szczątki Arki Noego znalezione na lodowcu. Jakie ma to znaczenie dla ludzkości?