Niewiarygodne

Opublikowane 2017-12-15
1 Komentarz

Stephen Hawking i katastrofalne wieści o naszej planecie…

Wieści o końcu świata docierają do nas z różnych stron. Koniec świata przewidzieli Aztekowie, Nostradamus, Ojciec Klimuszko, “Czeladnik”, “Czarny pająk”, Rasputin oraz Ojciec Pio. Patrząc na obecną sytuację na całym świecie, coraz więcej osób zaczyna obawiać się o swoje bezpieczeństwo. Nic w tym dziwnego skoro ilość zamachów terrorystycznych gwałtownie wzrosła, a rządy poszczególnych krajów nie mają pojęcia w jaki sposób walczyć z zagrożeniem.

Stephen Hawking i katastrofalne wieści o naszej planecie… 1

Na pewno każdy z was pamięta 21 grudnia 2012? Był to dzień, na który Majowie przewidzieli koniec świata. Oczywiście każdy z nas był przygotowany na ewentualną tragedie, jednak jak widać minęło już sporo czasu, a końca świata wciąż jak nie było, tak nie ma. Co prawda niektóre źródła donosiły o możliwym kataklizmie, jednak póki co możemy spać spokojnie.
Kiedy nadejdzie apokalipsa?

Stephen Hawking i katastrofalne wieści o naszej planecie… 2

Czy wiara w starożytną cywilizację okazała się błędem? Możliwe że tak, jednak o wiele lepiej zapobiegać, niż później żałować, że się czegoś nie zrobiło. Pytanie jednak brzmi, czy po raz kolejny ludzkość da się oszukać i będzie się przygotowywać do końca świata. Jeśli przepowiednia końca świata będzie pochodzić z pewnego źródła, to możliwe, że ludzkość weźmie ją za wiarygodną.

Stephen Hawking i katastrofalne wieści o naszej planecie… 3

Zdaniem profesora Stephena Hawkinga, nasze dni na Ziemi są policzone. Brytyjski astrofizyk, kosmolog, fizyk teoretyk i geniusz zapieczętował datę wygaśnięcia naszej ukochanej planety. Wyjaśnił również, że koniec świata nie nastąpi nagle. Zwraca również uwagę na fakt, że konstruowane przez człowieka roboty, mogą zabijać ludzi oraz siać spustoszenie.
Co jeszcze zagraża naszej planecie?

Stephen Hawking i katastrofalne wieści o naszej planecie… 4

Hawking przyznał również, że nasza planeta staje się niebezpiecznym miejscem z powodu licznych ataków terrorystycznych, zamieszek oraz groźby wybuchu wojny. W jednej z książek znajdziemy wypowiedź profesora, która wyraża pogląd na temat przyszłości oraz podróży kosmicznych. Wierzy on również, że rasa ludzka nie ma przyszłości, jeśli nie zaczniemy lepiej badać kosmosu.

Stephen Hawking i katastrofalne wieści o naszej planecie… 5

Kiedy zapytano go o koniec świata, Hawking powiedział, że coraz więcej zagrożeń stojących przed ludzkością pochodzi z technologii. Naukowiec stwierdził, że największym zagrożeniem są wojna jądrowa, ocieplenie klimatu oraz genetycznie zmodyfikowane wirusy, które trudno będzie usunąć. Aby uniknąć wszystkich tych sytuacji, powinniśmy w większym stopniu kontrolować rozwój cywilizacji.
Jak będzie wyglądał koniec świata?

Stephen Hawking i katastrofalne wieści o naszej planecie… 6

Naukowiec twierdzi, że od dłuższego czasu trwają badania, które będą w stanie określić, jak wyglądałoby życie na Czerwonej Planecie. Niedawno rząd USA otrzymał dwustronicowy projekt ustawy o budżecie w wysokości 19,5 mld dolarów na NASA, aby móc wysłać załogę na Marsa. Okazuje się, że w ciągu najbliższych 25 lat będzie to możliwe.

Stephen Hawking i katastrofalne wieści o naszej planecie… 7

Profesor Hawking zaznaczył wcześniej, że sztuczna inteligencja jest wystarczająco silna, aby doprowadzić do upadku ludzkości. Wielu naukowców ostrzega konstruktorów z dziedziny robotyki, że autonomiczna broń może okazać się kluczem do zagłady naszego świata. Od dłuższego czasu specjaliści badają możliwość zasiedlenia innych planet, jednak jak wiadomo potrzeba jeszcze czasu, abyśmy mogli się stać gatunkiem wielu planetarnym.
Źródło: Starstock / www.dailymail.co.uk
Jeśli podobał Ci się ten artykuł, udostępnij go znajomym na Facebooku!

Stephen Hawking i katastrofalne wieści o naszej planecie… 8
1
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

Szczątki Arki Noego znalezione na lodowcu. Jakie ma to znaczenie dla ludzkości?
Dorota Zielak
Dorota Zielak 22.12.2017, 06:13
To niech sobie opuszcza .Prorok się znalazł .!