Niewiarygodne

Opublikowane 2017-12-14
0 Komentarz

Tajemnicza sprawa dziewczynki, która zniknęła na 50 lat…

Legendy mają to do siebie, że większość osób wie iż historie przekazywane w relacji ustnej są nieprawdziwe, jednak spora część osób w nie wierzy. W przypadku historii młodej pary mieszkającej w lesie z dala od cywilizacji trudno uwierzyć w sytuację, która miała miejsce. Historia opowiada o dziewczynce, która zapragnęła iść do lasu w poszukiwaniu jagód, z których chciała przygotować pyszny deser.

Tajemnicza sprawa dziewczynki, która zniknęła na 50 lat… 1

Rodzice dziewczynki bez wahania zgodzili się, aby ich córka poszła zbierać świeże jagody, ponieważ doskonale wiedzieli, że dziecko orientuje się w terenie i wie jak bezpiecznie wrócić do domu. Niestety, po kilku godzinach od wyjścia dziewczynki, rodzice zaczęli się martwić, gdyż robiło się już ciemno. Bez chwili namysłu postanowili pójść poszukać swojego jedynego dziecka.
Co przytrafiło się dziewczynce w lesie?

Tajemnicza sprawa dziewczynki, która zniknęła na 50 lat… 2

Rodzice bardzo martwili się, że ich córeczka wciąż nie wróciła z lasu i o zmroku zaczęli szukać jej po okolicy. W pierwszej kolejności udali się do najbliższego sąsiada, który również przejął się zaginięciem małej dziewczynki. Rodzice wraz z sąsiadami udali się na poszukiwania, jednak nikt nie znalazł ani śladu, który mógłby ich naprowadzić na jej ślad.

Tajemnicza sprawa dziewczynki, która zniknęła na 50 lat… 3

Rodzice wraz z przyjaciółmi i sąsiadami przeszukali las, lecz po kilku dniach stracili nadzieję na odnalezienie dziecka żywego. Powodem tego jest oczywiście fakt, że małej dziewczynce bardzo trudno jest przetrwać w lesie. Dziewczynka była jedynaczką, dlatego też smutek i rozpacz rodziców był ogromny. Szczególnie biorąc pod uwagę to, że w pewien sposób byli odpowiedzialni za tragedię.
Jak potoczyły się losy zaginionego dziecka?

Tajemnicza sprawa dziewczynki, która zniknęła na 50 lat… 4

Po kilkunastu tygodniach rodzice musieli pogodzić się z odejściem ich jedynego dziecka. Małżonkowie przez długi czas mieli poczucie winy i obwiniali siebie nawzajem. Ciało dziewczynki nigdy nie zostało znalezione, co dodatkowo potęgowało uczucie smutku. Niestety, po tak długim czasie rodzice byli pewni, że dziewczynka odeszła.

Tajemnicza sprawa dziewczynki, która zniknęła na 50 lat… 5

Matka każdej nocy modliła się o wieczny odpoczynek dla duszy swojej ukochanej dziewczynki. Lata mijały, a małżeństwo zdołało się już pogodzić z odejściem dziecka. Po 50 latach wspólnego życia, para była w podeszłym wieku. Pewnego dnia, ku ogromnego zaskoczenia i zdziwienia zobaczyli niewielką postać zbliżającą się w stronę ich domu.
Kim była postać, która odwiedziła stare małżeństwo?

Tajemnicza sprawa dziewczynki, która zniknęła na 50 lat… 6

Kiedy postać podeszła bliżej ich domu, małżonkowie nie mogli uwierzyć, że widzą kobietę podobną do swojej zaginionej córki. Kobieta była ubrana w te same ciuchy, co ich zaginiona 50 lat temu córka. Osoba ta wyglądała dokładnie tak samo jak ich córka w ten feralny dzień kiedy wyszła z domu do lasu i już nie wróciła. Dziewczynka, która stała przed ich domem była bardzo przestraszona, ponieważ nie była świadoma, że osoby przed którymi stoi to jej rodzice.

Tajemnicza sprawa dziewczynki, która zniknęła na 50 lat… 7

Po długiej rozmowie, dziewczynka wreszcie się uspokoiła i zrozumiała, że starsze osoby z siwymi włosami to naprawdę jej rodzice. Dziewczynka opowiadała rodzicom, że poszła po owoce i wróciła zaraz po tym, jak uzbierała pełny koszyk jagód. Najwyraźniej myślała, że zajęło jej to pięć godzin, jednak w rzeczywistości trwało to 50 lat. Co więcej, po swoim powrocie dziewczynka wyglądała dokładnie tak samo jak kiedyś.
Co spotkało zaginioną dziewczynkę?

Tajemnicza sprawa dziewczynki, która zniknęła na 50 lat… 8

Sąsiedzi starszego małżeństwa sugerowali, że dziecko może insynuować i wcale nie jest ich zaginioną córką. Jednak dziewczyna bardzo szybko udowodniła, że jest ich zaginioną córką, ponieważ znała wszystkie sekrety swojej rodziny! Plotki o powrocie dziecka momentalnie rozeszły się po okolicy i coraz więcej osób wiedziało o tajemniczej sytuacji, która przytrafiła się rodzinie.

Tajemnicza sprawa dziewczynki, która zniknęła na 50 lat… 9

Nikt nie był w stanie wyjaśnić w jaki sposób dziewczynka się odnalazła. Nawet policja nie była w stanie potwierdzić lub zaprzeczyć czy odnalezione dziecko to faktycznie ta sama osoba. Jedno jest pewne, zdarzają się sytuacje, kiedy ludzie celowo opuszczają swoje rodziny, aby żyć w samotności. Organy ścigania wciąż poszukują setek tysięcy ludzi zaginionych.
Kto jeszcze zaginął w tajemniczych okolicznościach?

Tajemnicza sprawa dziewczynki, która zniknęła na 50 lat… 10

Porucznik Felix Monkla

23 listopada 1953 roku doświadczony pilot porucznik Feliks Monkla zameldował, że jego myśliwiec F 89C "Scorpio" leci równolegle z inną niezidentyfikowaną maszyną. Radary uchwyciły sygnał obu maszyn latających, które po chwili połączyły się w jedno i zniknęły z radarów. Podczas poszukiwań nie znaleziono żadnych resztek samolotu, a tym bardziej pilota. Nigdy nie odkryto co tak naprawdę stało się z samolotem.

Porucznik Felix Monkla

Harold Holt

Kolejny przykład zaginionej osoby jest również fascynujący. W jaki sposób australijski premier Harold Holt mógł zniknąć w tajemniczy sposób nie pozostawiając żadnego śladu? Nie znaleziono żadnych dowodów świadczących na to, że premier zginął lub został porwany. Poszukiwania nie dały żadnego wyjaśnienia, które mogłoby potwierdzić, że premier został uprowadzony.
Źródło: Starstock / Imgur / Pixabay / Wikimedia
Jak widać, niektórych wydarzeń nie da się wyjaśnić w żaden logiczny sposób. Pozostaje mieć tylko nadzieję, że kiedyś to właśnie my nie znikniemy w tajemniczych okolicznościach.

Harold Holt
0
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

Weszli do rezydencji Michaela Jacksona i znaleźli wiele dziwnych rzeczy…