Niewiarygodne

Opublikowane 2017-12-13
1 Komentarz

9 kształtów nosa oraz ich znaczenie

Nos u ssaków jest niezmiernie potrzebny w procesie oddychania, ponieważ umożliwia o wiele łatwiejszy przepływ powietrza. Powietrze, które przechodzi przez nos zostaje oczyszczone z drobnoustrojów, które zatrzymują się na włoskach. Jednak nos ma nie tylko za zadanie ułatwić nam oddychanie, ale również może nam wiele powiedzieć o właścicielu! Jak się okazuje, kształt nosa pomaga świetnie określić jaką ktoś ma osobowość oraz charakter. Sprawdź, co mówi o Tobie kształt i wielkość nosa!

Duży nos

Osoba mająca duży nos ma wyjątkowo ciężko charakter. Duży nos jest również symbolem siły, jedności, przywództwa oraz chęci samodzielnej pracy. Ludzie z dużymi nosami świetnie odnajdują się jako szefowie oraz osoby mające władzę nad innymi. Lubią kiedy wszystko idzie po ich myśli i kiedy inne osoby nie kwestionują ich zdania.
Przejdź na następną stronę i dowiedz się więcej!

Duży nos

Mały nos

Osoby posiadające małe nosy z zaokrągloną końcówką najlepiej odnajdują się w grupie. Lubią pracować w zespole, w którym mogą wykorzystać wszystkie swoje możliwości. Mają bujną wyobraźnie, która sprawdza się podczas pracy nad różnymi projektami. Są wyjątkowo niecierpliwi, co może stanowić ogromny problem dla współpracowników oraz najbliższych.

Mały nos

Długi nos

Długi nos jest oznaką poczucia niezależności od innych ludzi. Osoby posiadające długie nosy są wyjątkowo ambitne i radosne. Potrafią również odnaleźć pozytywne aspekty codziennego życia, a ponadto cieszą się z małych rzeczy. Ich największym problemem jest niepowodzenie w miłości. Mają problem z zaufaniem oraz niechętnie nawiązują kontakty.
Kliknij dalej!

Długi nos

Krótki nos

Ludzie mający krótki nos są lojalni i uprzejmi. Charakteryzuje ich również ambicja, która niekiedy może ich zgubić. Są to osoby wyjątkowo ostrożne i przytłoczone codziennym życiem. Każdego dnia borykają się z problemami, które z dnia na dzień się nawarstwiają. Osoby te potrzebują kogoś, kto będzie obok nich i pomoże w rozwiązywaniu problemów.

Krótki nos

Prosty nos

Osoby mające prosty nos i wąskie nozdrza postrzegane są jako osoby wyjątkowo atrakcyjne. Ponadto, są to osoby inteligentne, które odnoszą sukcesy w pracy i życiu osobistym. Mają wszystko poukładane i potrafią wykorzystać swój potencjał. Mają jednak problem ze znalezieniem idealnego partnera, który pokaże im jak piękne jest życie!
Przejdź na następną stronę i zapoznaj się z dalszą częścią artykułu!

Prosty nos

Szeroki nos

Osoby, które mają krótkie lecz szerokie nosy są wyjątkowo pogodne. Mają zdrowe podejście do życia, dzięki czemu umieją poradzić sobie z wszystkimi problemami. Są to również osoby, które mają szczęście w miłości. Trafiają na partnerów, którzy są oddani i wierni, a ponadto nigdy nie ignorują ich potrzeb. Dzięki temu, są to ludzie którzy wierzą w prawdziwą miłość!

Szeroki nos

Zakrzywiony nos

Zakrzywione nosy charakteryzują ludzi skąpych, którzy zwracają uwagę tylko i wyłącznie na własne potrzeby. Są to osoby samolubne, których nie obchodzi los innych. Potrafią umiejętnie manipulować człowiekiem, przez co są jeszcze bardziej niebezpiecznymi ludźmi. Osoby te, mają co prawda szczęście w miłości, jednak trudno tu powiedzieć o prawdziwym uczuciu.
Kliknij dalej i przeczytaj kolejną część naszego artykułu!

Zakrzywiony nos

Mocno zaokrąglony na czubku

Osoby, które mają nos mocno zaokrąglony na czubku z reguły mają złote serce. Są to bardzo wrażliwe osoby, które dbają o swoich najbliższych. Niestety, często ich dobroć jest wykorzystywana w bardzo nieprzyjemny sposób, dlatego też muszą uważać z kim nawiązują kontakty. W drugiej osobie poszukują dobra, miłości i bezpieczeństwa.

Mocno zaokrąglony na czubku

Długi i szeroki nos

Osoby z takimi nosami poszukują nowych sposobów rozwiązywania problemów i konfliktów w dzisiejszym świecie. Starają się zbawić świat, mimo własnych życiowych niepowodzeń. Są to ludzie wyjątkowo otwarci, ciekawi świata i lubiący wyzwania. W życiu poszukują adrenaliny oraz przeżyć, które do końca życia będą miło wspominać.
Źródło: Pixabay / Imgur / Twitter
Co Twój nos mówi o Tobie? Jeśli podobał Ci się ten artykuł udostępnij go na Facebooku!

Długi i szeroki nos
3
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

7 rzeczy, które mężczyźni kochają w kobietach!
Gabi Mela
Gabi Mela 19.12.2017, 06:13
Nie jak nos ale te pięty