NiewiarygodnePorady

Opublikowane 2017-12-12
0 Komentarz

10 faktów dotyczących kobiet, o których mężczyźni nie wiedzą

Kobiety są wyjątkowo złożonymi istotami, które niekiedy wysyłają niejednoznaczne wiadomości, trudne do zrozumienia przez płeć przeciwną. Zanim mężczyzna domyśli się o co chodzi jego kobiecie jest już często po fakcie. Dlatego też, specjalnie z myślą o mężczyznach, przygotowaliśmy 10 faktów dotyczących kobiet, o których warto wiedzieć!

1. Wysiłek jest bardzo ważny

1. Wysiłek jest bardzo ważny

Każda kobieta zasługuje na to co najlepsze. Nieważne czy jest żoną, partnerką, najlepszą przyjaciółką czy znajomą z pracy. Mężczyźni powinni być świadomi tego, że w każdą relację muszą się angażować. Kobiety o wiele lepiej postrzegają mężczyzn, którzy potrafią okazać zainteresowanie drugą osobą. W ten sposób czują się wyjątkowe i o wiele łatwiej do nich dotrzeć.
Przejdź na następną stronę i sprawdź inne fakty dotyczące kobiet!

1. Wysiłek jest bardzo ważny 1

2. Dobry człowiek

Jak się okazuje, moda na “złego mężczyznę” już przeminęła. Teraz kobiety poszukują dobrego człowieka, który będzie w stanie zatroszczyć się o najmniejszy problem. Badania przeprowadzone w Wielkiej Brytanii potwierdzają, że kobiety w poszukiwaniu partnera mają tendencję do szukania rycerza, który zagwarantuje im bezpieczeństwo.

2. Dobry człowiek

3. Wzorowy partner

Istnieje ogromna różnica pomiędzy byciem wzorowym partnerem, a dobrym człowiekiem. Wiele kobiet ma problem z rozpoznaniem czy mężczyzna, którego znają długi czas będzie idealnym towarzyszem na resztę życia. Dlatego też, panowie powinni być cierpliwi i zaprezentować się dziewczynie z jak najlepszej strony.
Kliknij dalej i zapoznaj się z dalszą częścią artykułu!

3. Wzorowy partner

4. Wymuszony uśmiech

Kobiety nie cierpią być zmuszone do uśmiechu. Kiedy mają zły dzień, wolą po prostu posiedzieć chwile w samotności i przegonić smutki. Pomimo tego, że mężczyzna chce dobrze, czasami lepiej odpuścić i dać partnerce chwile czasu. Dlatego też, panowie nie powinni nalegać oraz na siłę próbować uszczęśliwiać swojej kobiety.

4. Wymuszony uśmiech

5. Zachowanie względem rodziców

Panowie mogą nie być świadomi faktu, że kobiety zwracają uwagę na stosunki pomiędzy mężczyzną, a jego rodzicami. Sposób w jaki mężczyźni mówią o swojej matce może pomóc określić jak będzie traktował kobiety w przyszłości. Należy pamiętać, że pewne zachowania wynosi się z domu. Jeśli mężczyzna potrafi z szacunkiem odnosić się do kobiety, która go urodziła, możemy mieć pewność, że będzie szanował swoją przyszłą żonę.
Przejdź na następną stronę i dowiedz się więcej!

5. Zachowanie względem rodziców

6. Uczciwość przede wszystkim

Nie ma nic złego w wychodzeniu z więcej niż jedną osobą na imprezę czy do kina. Każdy człowiek potrzebuje od czasu do czasu rozerwać się w towarzystwie przyjaciół i znajomych. Jednak warto zauważyć, że kobiety zwracają uwagę na uczciwość swojego przyszłego partnera oraz na to, jak się zachowuje w obecności swoich przyjaciół.

6. Uczciwość przede wszystkim

7. Otwarte drzwi

W momencie gdy mężczyzna decyduje się zniknąć z życia kobiety z dnia na dzień, nie powinien liczyć na powrót. Niestety, większość kobiet otwarcie przyznaje, że gdyby znalazło się w takiej sytuacji to wciąż by liczyły, że ich partner pewnego dnia do nich wróci i będzie wszystko jak dawniej. Oczywiście mężczyźni bardzo chętnie wykorzystują taką możliwość.
Kliknij dalej i zapoznaj się z dalszą częścią artykułu!

7. Otwarte drzwi

8. Kobiety odzyskują równowagę znacznie szybciej

Jeśli chodzi o zakończenie związku, kobiety znacznie dłużej przeżywają rozstanie z mężczyzną. Całe szczęście przechodzenie przez wszystkie etapy rozstania przychodzi im o niebo łatwiej. Panowie dopiero po pewnym czasie zaczynają zdawać sobie sprawę z utraty swojej ukochanej. Zazwyczaj pogodzenie się z końcem związku jest o wiele trudniejsze dla mężczyzny.

8. Kobiety odzyskują równowagę znacznie szybciej

9. Seksizm

Kobiety zwracają szczególną uwagę na to, że ich partnerzy zachowują się tak, jakby chcieli ich dyskryminować. Należy pamiętać, że robią to tylko po to, aby sprawić swojej partnerce przykrość. Ponadto, seksizm od pewnego czasu stał się wyjątkowo niemodny i panowie powinni o tym pamiętać. Wyższość mężczyzn nad kobietami jest już przeszłością.

9. Seksizm

10. Metoda małych kroków

Ostatnią rzeczą, której kobiety potrzebują jest stosowanie przez partnerów metody małych kroków. Oznacza to, że wolą zrobić wszystko krok po kroku, niż spieszyć się z podejmowaniem ważnych życiowych decyzji, których później mogą żałować. Wiele kobiet obawia się podejmowania pochopnych decyzji, ponieważ uważają, że życie jest za krótkie na błędy.
Źródło: Starstock / Giphy
Jeśli podobał Ci się ten artykuł, udostępnij go znajomym na Facebooku!

10. Metoda małych kroków
4
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

7 rzeczy, które mężczyźni kochają w kobietach!