NiewiarygodneGwiazdy

Opublikowane 2017-12-11
1 Komentarz

Gwiazdy, które straciły dzieci w tragicznych okolicznościach…

Utrata dziecka jest to najgorszy cios dla rodzica, który musi pochować swoje własne dziecko. Nikt o zdrowych zmysłach nie potrafi sobie wyobrazić jak straszne jest to przeżycie. Utrata bliskiej osoby, a tym bardziej własnego dziecka zostawia ślad do końca życia. Oczywiście taka tragedia dotyka wszystkich ludzi i absolutnie nikt nie jest w stanie uniknąć tak ogromnego nieszczęścia. Poniżej przedstawiamy sławne osoby, które również doświadczyły takiej tragedii w życiu.

Eric Clapton

Eric Clapton

Syn legendarnego muzyka zmarł, gdy miał 4 latka. Mały Connor podczas zabawy ze swoją nianią w chowanego wypadł przez niezabezpieczone okno z 53 piętra. Niestety, chłopca nie udało się uratować. Nie jest również tajemnicą, że jeden z największych hitów Claptona "Tears in Heaven" został stworzony, aby upamiętnić zmarłego tragicznie Connora.
Przejdź na następną stronę

Eric Clapton 1

John Travolta

John Travolta, jeden z najsławniejszych aktorów lat 80. i 90. XX wieku również musiał się zmierzyć z ogromna tragedią. Jego syn - Jett, owoc związku Johna i Kelly Preston zmagał się z ciężką chorobą po pobycie na Bahamach. Kiedy młody chłopiec powrócił do ojczyzny, doszło do poważnych powikłań związanych z chorobą, którą nabył podczas pobytu za granicą.

John Travolta

Keanu Reeves

Aktor i jego partnerka Jennifer Syme mieli córkę Avę Archer Syme-Reeves. Niestety, dziewczynka przyszła na świat martwa. Ból rodziców był tak ogromny, że oboje pogrążyli się w wielkiej żałobie. Jakby tego było mało, kilka miesięcy po śmierci dziecka, Jennifer zmarła w wypadku samochodowym. Nic więc dziwnego, że aktor długo nie mógł się otrząsnąć po tragedii.
Przejdź na następną stronę i zapoznaj się z dalszą częścią artykułu

Keanu Reeves

Marie Osmond

Depresja jest bez wątpienia jedną z najbardziej charakterystycznych chorób w XXI wieku. Również amerykańska piosenkarka Marie Osmond, musiała przejść przez najgorsze chwile w życiu. Jej syn Michael Blosil ze względu na depresje próbował targnąć się na życie. Niestety, lekarze nie byli w stanie ocalić jego życia. Po śmierci syna, Marie Osmond długo dochodziła do siebie.

Marie Osmond

Sylvester Stallone

Jest to jeden z najbardziej znanych aktorów na całym świecie, jednak i jego życie nie oszczędziło. Sage Stallone zmarł nagle w wieku 36 lat. Jego śmierć była bardzo kontrowersyjna, ponieważ przyczyną zgonu był atak serca lub udar mózgu spowodowany śmiertelną mieszanką narkotyków, alkoholu oraz papierosów.
Przejdź na następną stronę

Sylvester Stallone

Mia Farrow

Amerykańska aktorka wychowała piętnaścioro dzieci, z czego większość z nich było adoptowana. Co gorsza, większość z nich pochodziła z różnych części świata. Pomimo tego, że pod opieką Farrow jakość życia dzieci znacznie się poprawiła, to jednak dwójka z nich odeszła z powodu choroby. Jedna córka, Tam zmarła w wieku 19 lat w wyniku niewydolności serca, druga natomiast zmarła na AIDS.

Mia Farrow

Pierce Brosnan

Aktor od ponad 17 lat był związany z Cassandrą Harris. Kiedy kobieta zmarła na raka jajnika, Pierce opiekował się córką kobiety. Całe życie traktował Charlotte Harris tak, jakby była jego własnym dzieckiem. Niestety, w wieku 41 lat kobieta zmarła na tę samą chorobę co matka. Na krótko przed śmiercią, Charlotte poślubiła swojego długoletniego partnera Alexa Smitha.

Pierce Brosnan

Mike Tyson

Najlepszy znany bokser na całym świecie nie zawsze potrafił rozwiązywać wszystkie swoje problemy za pomocą siły pięści. W 2009 roku bokser musiał pożegnać tragicznie zmarłą córkę Exodus, która odeszła w wieku 4 lat. Jak się okazało, dziecko zmarło z powodu uduszenia się kablem podczas zabawy na bieżni lekkoatletycznej.
Źródło: Starstock
Jak widać, straszne tragedie nie omijają żadnego człowieka…

Mike Tyson
0
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

Zmarł na 90 minut, a po przebudzeniu ogłosił, że Niebo istnieje…
Lucjan Skop
Lucjan Skop 15.12.2017, 06:13
A w Polsce? Np. Eleni...