NiewiarygodneGwiazdy

Opublikowane 2017-12-08
2 Komentarz

Od brzydkiego kaczątka do pięknej kobiety - czyli jak zmieniły się gwiazdy!

Nie od dziś wiadomo, że na świecie nie ma ludzi brzydkich, tylko biednych. Medycyna estetyczna rozwinęła się w bardzo szybkim tempie i dziś oferuje swoim pacjentom przeróżne zabiegi związane z poprawą urody. Według statystyk, coraz więcej kobiet decyduje się na ingerencję chirurgów w swoje naturalne piękno, jednak zdarzają się przypadki, kiedy to panie przesadzają z korektą swojego wyglądu. Czy gwiazdy popularnych filmów i seriali również korzystały z pomocy chirurgów? Czy efekt, który obecnie możemy podziwiać jest spowodowany upływającym czasem? Sprawdź koniecznie!

1. Vanessa Hudgens

1. Vanessa Hudgens

Vanessa Hudgens debiutowała u boku Zaca Efrona, z którym wystąpiła w “High School Musical” w 2006 roku. Patrząc na zdjęcie Vanessy z dzieciństwa i porównując jej obecny wygląd, zaczynamy mieć wątpliwości czy jest to dzieło natury czy chirurga? Pomimo tego, że Hudgens jest cenioną aktorką wokalistką, modelką oraz tancerką możemy zauważyć, że jej twarz delikatnie uległa zmianie.
Przejdź na następną stronę i dowiedz się więcej!

1. Vanessa Hudgens 1

2. Victoria Beckham

Znana z girlsbandu Spice Girls Victoria Beckham zmieniła się przez całą swoją karierę. Brytyjska piosenkarka, aktorka oraz tancerka, w późniejszym czasie projektantka mody i perfum wiele zawdzięcza nazwisku swojego bogatego i utalentowanego męża Davida Beckhama. Niestety, na próżno szukać dawnej Victorii w tej obecnej. Należy jednak zwrócić uwagę, że w młodości projektantka również była piękną kobietą.

2. Victoria Beckham

3. Gwen Stefani

Patrząc na Gwen Stefani nikt nie powiedziałby, że ta kobieta ma 48 lat! Prawda jest taka, że pomimo takiego wieku, Gwen wygląda fantastycznie. Wiele ludzi może ją pamiętać z okresu kiedy na jej głowie gościł różowy kolor włosów. Patrząc jednak na obecne zdjęcia piosenkarki, autorki tekstów i projektantki możemy powiedzieć, że czas się dla niej zatrzymał.
Kliknij dalej i dowiedz się więcej!

3. Gwen Stefani

4. Rihanna

Nie ma zbyt wielu słów, którymi można byłoby określić wielką zmianę, która zaszła w wyglądzie znanej piosenkarki. Rihanna znana jest z hitów takich jak “Umbrella”, “S&M”, “Diamonds” oraz “Stay” współpracowała z wieloma znanymi DJ z całego świata. Obecnie piosenkarka ma 28 lat i z pełną odpowiedzialnością można powiedzieć, że jest pięknością z Barbadosu!

4. Rihanna

5. Madonna

Kolejną wokalistką dla której czas się już dawno zatrzymał jest niewątpliwie Madonna. 16 sierpnia 2017 roku piosenkarka skończyła 59 lat jednak wciąż jest zaangażowana w swoją działalność artystyczną. Nie mniej jednak wystarczy spoglądać na zdjęcia Madonny z okresu dzieciństwa, aby zobaczyć, że wiek to tylko liczby!
Kliknij dalej i przejdź na następną stronę

5. Madonna

6. Penélope Cruz

Penélope Cruz uważana jest za jedną z najpiękniejszych hiszpańskich aktorek, która dodatkowo ma na swoim koncie wiele sukcesów. Warto wspomnieć, że w 2009 roku otrzymała Oscara za rolę w filmie “Vicky Cristina Barcelona” Woody’ego Allena. W trakcie swojej kariery zagrała w wielu filmach, jednak porównując jej wygląd sprzed kilkunastu lat możemy śmiało stwierdzić, że była zupełnie inną osobą.

6. Penélope Cruz

7. Avril Lavigne

Oglądając zdjęcie Avril z okresu kiedy była nastolatką, nigdy nie powiedzielibyśmy, że wyrośnie na tak piękną kobietę! Avrile Lavigne to tak naprawdę Avril Ramona Lavigne urodzona 27 września 1984 roku. Aktualnie piosenkarka pracuje nad swoim szóstym albumem, który ma się pojawić na półkach pod koniec 2017 roku.
Przejdź na następna stronę i zobacz kolejne gwiazdy!

7. Avril Lavigne

8. Catherine Zeta-Jones

Catherine Zeta-Jones zaistniała na szklanym ekranie w 1989 roku, kiedy to pojawiła się boku Antonio Banderasa w filmie fabularnym pod tytułem “Baśnie tysiąca i jednej nocy”. W 2000 roku została żoną Michaela Douglasa, z którym obecnie wychowuje dwójkę dzieci. Porównując zdjęcie aktorki z dzieciństwa widzimy, że wiele się zmieniło. Szczególnie porównując wystające kości policzkowe.

8. Catherine Zeta-Jones

9. Kate Hudson

Amerykańska piękność, która jest kojarzona przez wszystkich na całym świecie w tym roku świętowała 38 urodziny. Całe szczęście, w wieku 38 lat aktorka wygląda o niebo lepiej, niż kilkanaście lat temu! Przez całą swoją karierę grała w wielu filmach, które odniosły niebywały sukces. Wśród nich można wymienić m.in. “Jak stracić chłopaka w 10 dni” oraz “Pożyczony narzeczony”.
Kliknij dalej i sprawdź dwie ostatnie gwiazdy, które zmieniły się nie do poznania!

9. Kate Hudson

10. Kristen Stewart

Młoda 27 letnia aktorka zyskała ogromną popularność dzięki roli Belli Swan w serii “Zmierzch”. W 2016 roku przyjęła propozycję współpracy z paryskim domem mody Chanel, dzięki czemu jej twarz stała się rozpoznawalna na całym świecie. W 2010 roku została uznana za najwybitniejszą aktorkę według magazynu Vanity Fair. Oglądając film “Azyl” możemy zobaczyć jak aktorka wyglądała w wieku 16 lat i jak bardzo się zmieniła.

10. Kristen Stewart

11. Megan Fox

Piękna 31 letnia aktorka w jednym z wywiadów potwierdziła, że będąc nastolatką wyglądała jak brzydkie kaczątko. Zdradziła również, że w tym okresie farbowała włosy na rudo i nosiła aparat ortodontyczny na zębach. W 2001 roku zagrała u boku sióstr Olsen w “Mary-Kate i Ashley: Wakacje w słońcu”. Jednak dopiero rola Mikaeli w “Transformersach” sprawiła, że stała się rozpoznawalna.
Źródło: Imgur / Starstock
Jak widać nawet gwiazdy show biznesu nie urodziły się piękne! Jeśli podobał Ci się ten artykuł udostępnij go na Facebooku!

11. Megan Fox
0
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

7 osób, które myślą, że wyglądają jak gwiazdy!
Małgorzata Zarzycka
Małgorzata Zarzycka 15.12.2017, 06:13
Nie ma ludzi brzydkich, są jedynie biedni
Kasia Karnasiewicz
Kasia Karnasiewicz 14.12.2017, 06:13
Chyba pieniedzy w portwelu tak ogólnie...