NiewiarygodneO co kamanNewsy

Opublikowane 2017-10-23
0 Komentarz

Zdjęcie wysłane przez młodą kobietę przekonuje, że Michael Jackson nadal żyje

Przez kilka dni fani Michaela Jacksona żyli w przekonaniu, że ich idol nadal żyje. Ożywienie na forach społecznościowych nastąpiło po “Twettcie”, który pojawił się na profilu młodego fana "Króla Popu". Choć Jackson nie żyje od prawie dziesięciu lat, okazuje się, że wiele osób nie wierzy w jego śmierć. Dla nich przekonująca jest fotografia, która pojawiła się w sieci. Jeśli jesteś fanem Michaela Jacksona, nie przegap tej publikacji.

Zdjęcie wysłane przez młodą kobietę przekonuje, że Michael Jackson nadal żyje 1

On nie żyje, prawda?
Smutna wiadomość o śmierci autora takich przebojów jak “Billie Jean”, “Thriller” czy “Smooth Criminal” obiegła cały świat w dniu 25 czerwca 2009 roku, tuż przed rozpoczęciem nowej trasy koncertowej Michaela Jacksona. Jednak po wielu dowodach tej drastycznej informacji (włącznie ze zdjęciem Michaela zrobionym zaraz po jego śmierci) miliony fanów odrzuca jego śmierć jako prawdę. Czy Michael nadal żyje? Przejdź na następną stronę naszego artykułu.

Zdjęcie wysłane przez młodą kobietę przekonuje, że Michael Jackson nadal żyje 2

Kontrowersje
Media z kolei pomagają budzić spory i od czasu do czasu zaskoczą publiczność informacjami dotyczącymi zmarłego piosenkarza. Na przykład pod koniec lipca 2017 roku, prasa ujawniła, że matka Michaela, Katherine Jackson (87) twierdzi, że grób piosenkarza w Forest Lawn Memorial Park jest pusty. Wiadomość ta została przechwycona przez miłośników teorii spiskowych, którzy chcą wierzyć, że Michael dalej żyje.

Zdjęcie wysłane przez młodą kobietę przekonuje, że Michael Jackson nadal żyje 3

Nowe kontrowersje
W połowie września 2017 roku, użytkownik Twittera, zidentyfikowany jako Lourdes Zavaleta (21), wywołał szok publikując zdjęcie na swoim profilu, które według wielu jest dowodem na prawdziwość teorii spiskowych. Na zdjęciu można zobaczyć mężczyznę, siedzącego w samochodzie z lekkim uśmiechem na twarzy wyglądem przypominającego “Króla Popu”. Kim jest sobowtór Michaela Jacksona? Sprawdź na następnej stronie.

“Nie mów, że spotykasz się z Michaelem Jacksonem!”
Zdjęcie zrobione przez młodą dziewczynę, nie tylko przedstawia ikonę muzyki, ale także wyróżnia się ciekawym opisem: “Ludzie, patrzcie jaki mój chłopak jest uroczy. Spójrzcie na zdjęcie, które przed chwilą mi wysłał”. Tak napisała na swoim profilu młoda kobieta, na chwilę przed medialnym sztormem. Zdjęcie było szeroko komentowane i często udostępniane, na końcu dziewczyna wyjawiła prawdę.

To nie Michael, to Sergio
Według niej, człowiek na zdjęciu nie jest jej chłopakiem. Zdjęcie skopiowała od młodego mężczyzny o imieniu Sergio Cortes. Zapytana przez “Daily Mail” o publikację zdjęcia, powiedziała, że zdecydowała się wrzucić zdjęcie dla zabawy, jako żart. Nie podejrzewała jednak, że tak wielu ludzi zareaguje na jej post.

Kim jest chłopiec z fotografii?
Jak widać na profilu zarządzanym przez młodego sobowtóra Michaela Jacksona, zdjęcie cieszy się ogromną popularnością. Mężczyzna nie był znany internautom, a wszystko zmieniło się po poście Lourdes Zavalety. Kim jest młody mężczyzna? Jest muzykiem i zarabia na życie naśladując “Króla Popu”. Poniżej możesz zobaczyć go w krótkim filmie nagranym w tym samym dniu, w którym wykonano zdjęcie.
Źródło: Starstock / Twitter

Jeśli podoba Ci się nasz artykuł, podziel się nim ze znajomymi na Facebooku!

4
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

8 znanych celebrytów, którzy mają sobowtórów