NiewiarygodnePorady

Opublikowane 2017-10-20
0 Komentarz

7 rzeczy, o których mężczyźni nie lubią mówić głośno, a jednak zwracają na to uwagę.

Można zauważyć, że mężczyźni nie lubią rozmawiać o pewnych sprawach. Trudne i skomplikowane sprawy wolą rozwiązywać po cichu, tak aby nikt się nie dowiedział. Pomimo tego, że kobiety uwielbiają wiedzieć co siedzi w głowie mężczyzny, to jednak czasami trudno rozszyfrować o czym w danej chwili myśli. O czym tak naprawdę nie lubią rozmawiać mężczyźni? Co przykuwa ich uwagę w płci przeciwnej?

1. Kocha brzmienie Twojego głosu

1. Kocha brzmienie Twojego głosu

Ten uśmiech, który widnieje na twarzy Twojego mężczyzny za każdym razem kiedy usłyszy Twój głos mówi sam za siebie! Prawda jest taka, że mężczyźni potrzebują usłyszeć kobiecy głos chociaż przez chwile, lecz nigdy się do tego nie przyznają. Nie ma znaczenia, czy usłyszy Twój głos na żywo, czy przez telefon, ważne żeby choć chwile porozmawiać.
Przejdź na następną stronę i zapoznaj się z dalszą częścią artykułu!

1. Kocha brzmienie Twojego głosu 1

2. Wspólne hobby

Mężczyźni rzadko kiedy potrafią się przyznać do tego, że lubią dzielić ze swoją partnerką jej hobby. Prawda jest taka, że panowie często fascynują się pewnymi czynnościami wykonywanymi przez swoje partnerki. Niekiedy zastanawiają się w jaki sposób kobiety spędzają wolny czas, jednak wolą to sprawdzić, niż po prostu zapytać.

2. Wspólne hobby

3. Zazdrość

Panowie nie lubią mówić o tym, że są zazdrośni o swoją kobietę. O wiele częściej wolą po prostu się obrazić i nie odzywać przez kilka dni, niż tłumaczyć co lub kto jest powodem ich zazdrości. Ponadto, mężczyźni nie lubią tłumaczyć się ze swojego zachowania, dla nich to co się zdarzyło staje się przeszłością, do której nie chcą wracać.
Kliknij dalej i sprawdź na co zwracają uwagę mężczyźni!

3. Zazdrość

4. Zapach

Nie chodzi tylko o perfumy z których korzystasz. Każdy człowiek, ma swój szczególny zapach, który jest rozpoznawany przez innego człowieka. Pozostaje on na ciele, ubraniach oraz przedmiotach, z którymi konkretna osoba ma kontakt. Mężczyźni szaleją na punkcie zapachu kobiet, które dodatkowo uzupełniają go pachnącymi perfumami.

4. Zapach

5. Mów o sobie

Niektórzy mężczyźni nie lubią opowiadać o sobie nowo poznanym osobom. Prawda jest taka, że trudno jest im opowiadać o życiu, sytuacji w pracy czy swoich znajomych. Czasami wolą posłuchać co druga osoba ma do powiedzenia, niż opowiadać o swoim życiu. Fakt, że mężczyzna nie lubi opowiadać o swoim życiu sprawia, że w pewnym momencie może zapaść niezręczna cisza.
Przejdź na następną stronę i dowiedz się więcej!

5. Mów o sobie

6. Twój najlepszy przyjaciel jest Twoim wrogiem

W życiu niekiedy zdarza się tak, że osoby, które wcześniej były nam bliskie stają się naszymi największymi wrogami. Mężczyźni nie lubią rozmawiać o takich przykrych sytuacjach, szczególnie, że męska przyjaźń jest dla nich bardzo cenna. Jeśli więc Twój partner nie chce rozmawiać o przykrej sytuacji, która miała miejsce w jego przeszłości, postaraj się to zrozumieć.

6. Twój najlepszy przyjaciel jest Twoim wrogiem

7. Marzenia

Mężczyźni nie lubią chwalić się swoimi marzeniami. Nieważne jak długą są z kimś w związku, zawsze wolą zostawić swoje plany i marzenia dla siebie. Ciągła chęć rozmowy o wspólnych planach i marzeniach zdecydowanie niekorzystnie wpływa na związek. O wiele lepiej jest poczekać, aż partner sam będzie chciał porozmawiać na ten temat.
Źródło: Starstock

Podobał Ci się ten artykuł? Jeśli tak udostępnij go znajomym na Facebooku!

7. Marzenia
0
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

7 rzeczy, które mężczyźni kochają w kobietach!