Niewiarygodne

Opublikowane 2017-10-20
0 Komentarz

Niesamowite zdjęcia, które pokazują niezwykłą perspektywę!

Dziś, dzięki postępowi w dziedzinie fotografii możemy uchwycić praktycznie każde ujęcie. Niezależnie od tego, czy robimy zdjęcie telefonem komórkowym czy profesjonalną lustrzanką, możemy osiągnąć efekt, który zadziwi każdego! Wszystko zależy od naszych umiejętności i pomysłu, w jaki sposób wykonamy dane zdjęcie. Poniżej przedstawiamy kilka genialnych fotografii, które zostały zrobione przez zwykłych ludzi.

1. Spadając w dół

1. Spadając w dół

Pierwsze wrażenie, jakie możemy odnieść po zobaczeniu tego zdjęcia jest niezwykle fascynujące. Na początku zastanawiamy się jak ten rowerzysta się tam znalazł i jak wydostał się z tej pułapki? Po dokładnej analizie zdjęcia zdajemy sobie sprawę z tego, że mężczyzna tak naprawdę leży na drodze dla rowerzystów, a nie wisi!
Przejdź na następną stronę i zobacz inne fascynujące zdjęcia!

1. Spadając w dół 1

2. Kto jest obrócony?

Początkowo możemy myśleć, że jest to efekt pewnego programu graficznego do retuszowania zdjęć, jednak gdy się dokładnie przyglądniemy to zauważymy, że nie jest to dzieło grafików. W tym wypadku musimy uwierzyć, że jest to po prostu zdjęcie wykonane w odpowiedniej perspektywie. Grawitacji nie da się aż tak oszukać.

2. Kto jest obrócony?

3. Pionowy basen

Na pierwszy rzut oka możemy pomyśleć, że jest to kadr z filmu science fiction, który udowadnia, że wszystko na świecie jest możliwe. Niestety, coś takiego jak pionowy basen istnieje ewentualnie tylko i wyłącznie w naszych wyobrażeniach. Zrobienie takiego zdjęcia nie wymagało zbyt skomplikowanego manewru.
Kliknij dalej i sprawdź co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy!

3. Pionowy basen

4. Spadanie w otchłań

Zdjęcie to wymagało od fotografa uchwycenia momentu spadania, a raczej podskoku jednego z mężczyzn. Być może na pierwszy rzut oka to zdjęcie może wydawać się przerażające, to jednak gwarantujemy wam, że podczas jego wykonywania nikt nie ucierpiał. Trik polega na tym, że jeden mężczyzna bezpiecznie leży na ziemi, drugi natomiast podskakuje.

4. Spadanie w otchłań

5. Zdolność kontroli własnego ciała

Dziewczyna przedstawiona na zdjęciu wydaje się być profesjonalną akrobatką, która z ponadprzeciętną lekkością wchodzi na rękach na rampę. Niestety, jak możemy zauważyć, włosy dziewczyny wcale nie opadają w kierunku jej dłoni, tylko w przeciwną stronę. Po tym niewielkim detalu możemy poznać, że dziewczyna wcale nie wspina się na rękach.
Przejdź na następną stronę i zobacz kolejne fascynujące zdjęcia!

5. Zdolność kontroli własnego ciała

6. Żaglówka

Choć początkowo mogłoby się wydawać, że dziewczyna na zdjęciu trzyma zabawkową żaglówkę, to jednak gdy przyglądniemy się dokładniej zobaczymy, że jest to prawdziwa żaglówka! Cały trik polega na tym, że zdjęcie zostało zrobione z perspektywy, dzięki której wydaje nam się, że żaglówka w oddali jest malutka. Taki sam efekt uzyskalibyśmy stając przy wieży Eiffla.

6. Żaglówka

7. Fotograf

Być może widzieliście wiele przypadków zdjęć robionych z tej perspektywy, jednak w tym przypadku fotografowi udało się zrobić wyjątkowe zdjęcie! Możemy zauważyć, że detale takie jak stojąca butelka i paczka papierosów trzymają się mocno ściany, a mężczyzna będący na środku ma nawet podwiniętą koszulkę. Doceniamy trud włożony w to zdjęcie!

Źródło: Instagram / Twitter / Pixabay

A czy Ty potrafisz robić tak niezwykłe zdjęcia? Jeśli podobał Ci się ten artykuł, udostępnij go na Facebooku!

7. Fotograf
0
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy
7 rzeczy, które mężczyźni kochają w kobietach!