O co kamanPoradyRodzina

Opublikowane 2017-10-20
0 Komentarz

7 wskazówek jak pomyślnie przetrwać związek na odległość

Związki na odległość są skomplikowane. Nieodebrane połączenia, plany, które nie wypaliły czy brak bliskiego kontaktu z ukochaną osobą mogą być udręką. W rzeczywistości każda relacja sprowadza się do komunikacji i zrozumienia. W tych przypadkach komunikacja jest ważna i decydująca. Każdy związek wymaga wysiłku i poświęcenia. Niektórzy twierdzą, że obecnie relacje na odległość są silniejsze i bezpieczniejsze, dzięki komputerom i telefonom. Czy utrzymanie związku na odległość jest możliwe? Jeśli zastosujesz te 7 wskazówek, taki związek przetrwa.

7 wskazówek jak pomyślnie przetrwać związek na odległość 1

Codzienne rozmowy
Czy będzie to telefon, Skype, Viber czy Facebook. Niezależnie czy jesteś w pracy czy w domu, o każdej porze dnia czy nocy - zawsze możesz porozmawiać ze swoim partnerem. Codzienna wspólna rozmowa jest konieczna, utrzymuje związek przy życiu. Tym sposobem, Twój partner zawsze będzie wiedział jak minął Ci dzień i zawsze będziesz mieć o czym z nim porozmawiać. Przejdź na następną stronę i zobacz pozostałe wskazówki.

7 wskazówek jak pomyślnie przetrwać związek na odległość 2

Planowanie czasu spędzonego razem
Zawsze planuj czas na wspólne spędzenie go z partnerem, ponieważ czas ten jest ograniczony. Nie próbuj kompensować wszystkiego w czasie, w którym się widzicie. Planuj również swój czas bez partnera. Spędź go samotnie lub w gronie znajomych. Gdy widzisz się z partnerem, planujcie następne spotkanie. Takie plany inicjują bliskość w związku.

7 wskazówek jak pomyślnie przetrwać związek na odległość 3

Unikaj tajemnic
Szczerość jest ważna dla każdego związku, zwłaszcza w relacjach na odległość. Bądź otwarty, aby porozmawiać z partnerem o tym co Cię niepokoi. Powiedz jasno co Cię martwi i czego się boisz. Szczerość oznacza bardzo wiele dla przyszłości związku i znacznie pogłębia przywiązanie emocjonalne. Zobacz, co jeszcze należy zrobić, aby związek na odległość przetrwał.

7 wskazówek jak pomyślnie przetrwać związek na odległość 4

Zaufaj swojemu partnerowi
Jeśli dobrze znasz swojego partnera, okaż mu zrozumienie. Jeśli nie odebrał Twojego telefonu, nie panikuj i nie myśl o najgorszym. Być może miał akurat ważne spotkanie, na którym nie mógł odebrać telefonu. Szansa, że jest w pracy jest bardziej prawdopodobna niż to, że akurat w tym momencie Cię zdradza. Pohamuj swoją dziką wyobraźnię.

7 wskazówek jak pomyślnie przetrwać związek na odległość 5

Nie zapomnij o ważnych datach
Nie zapominaj o ważnych momentach. Nigdy nie zapominaj o ważnych rocznicach. Zawsze poważnie traktuj takie daty, jak rocznice, urodziny jak i pierwsze wasze wspólne wspomnienia. Zaskakujcie siebie nawzajem. Wyślij miłą wiadomość, przepełnioną emocjami, załącz zdjęcie, spraw ukochanej osobie przyjemność i radość. Przejdź na następną stronę po więcej cennych wskazówek.

7 wskazówek jak pomyślnie przetrwać związek na odległość 6

Czatujcie każdego dnia
Tylko dlatego, że nie widujecie się każdego dnia, nie oznacza to, że nie możecie widzieć się na video czacie. Każdy moment jest dobry, aby zobaczyć choć na chwilę ukochaną osobę. Video czat jest doskonałym sposobem, aby budować bliskość i potwierdzić zaufanie. Kto powiedział, że nie możecie zjeść razem romantycznej kolacji? Wystarczy umówić się na odpowiednią godzinę, przygotować kolację i zapalić świecę.

7 wskazówek jak pomyślnie przetrwać związek na odległość 7

Miej plan końcowy
Poza wszystkimi pozytywnymi korzyściami związku na odległość, musisz mieć punkt końcowy. To indywidualne rozwiązanie, ale relacje na odległość powinny być tymczasową a nie trwałą opcją. Aby miłość mogła trwać, nadal wymaganym warunkiem jest obecność partnera. Niech wiara, że będziesz razem ze swoim partnerem, będzie Twoim światełkiem w tunelu.
Źródło: unsplash

Jeśli podoba Ci się nasz artykuł, podziel się nim ze znajomymi na Facebooku!

7 wskazówek jak pomyślnie przetrwać związek na odległość 8
3
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

14 oznak, które świadczą, że spotykasz się z właściwym mężczyzną!