Testy

Opublikowane 2017-10-19
0 Komentarz

Rysunek prawdę powie! Czyli co mówi o nas technika rysunku?

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że rysunki, które wykonujemy odzwierciedlają nasze emocje, pragnienia oraz myśli, których do końca nie jestesmy świadomi. W ten sam sposób psychologowie badają naszą podświadomość będącą bazą informacji o człowieku. Psychologowie twierdzą również, że przy wykonywaniu rysunków lub innych bazgrołów, to właśnie podświadomość, a nie wyobraźnia nami kieruje.

Portrety

Portrety

Osoby mające wyjątkowe zdolności artystyczne potrafiące rysować lub malować portrety są w stanie wyrażać swoje emocje na różne sposoby. Zdaniem psychologów, osoba malująca portrety czuje się samotna, pozostawiona sama sobie i pragnie kontaktu z drugim człowiekiem. Najczęściej takie osoby brane są za introwertyków.
Przejdź na następną stronę i dowiedz się więcej o swojej osobowości!

Portrety 1

Postacie
Osoby, które nagminnie rysują różne postacie mają problem z nawiązywaniem znajomości. Podświadomie pragną, aby ktoś z bliskich osób zwrócił uwagę na ich cierpienie oraz okazał odrobinę empatii.
Dopracowanie detali do perfekcji
Ludzi zdecydowanych oraz pewnych siebie charakteryzuje sposób, w jaki dopracowują szczegóły w swoich rysunkach. Lubią, kiedy ich praca staje się małym arcydziełem i tylko wtedy potrafią być z siebie dumni.

Portrety 2

Oczy
Osoby rysujące oczy to ludzie, którzy potrafią przyjąć krytykę od innych osób.
Usta
Przedstawiając w swoich pracach usta, możemy stwierdzić, że jest to człowiek wrażliwy i potrzebujący miłości.
Podpisy
Ludzie, którzy znają poczucie własnej wartości i starają się dbać o drugiego człowieka.
Geometryczne kształty
Rysując kwadraty, trójkąty wielokąty czy inne figury geometryczne możemy stwierdzić, że ktoś lubi wyzwania i zawsze dąży do określonego celu.
Kliknij dalej i przejdź na kolejną stronę!

Portrety 3

Koła
Osoby potrzebujące akceptacji wśród rodziny i przyjaciół. Starają się być dobrymi ludźmi, jednak bardzo szybko tracą cierpliwość. O wiele lepiej czują się, gdy mają obok drugą osobę. Ponadto, są to osoby wyjątkowo inteligentne.
Zwierzęta
Jeśli mają tendencję do rysowania drapieżników takich jak wilki czy tygrys, należy zwrócić uwagę na ognisty temperament. Osoby lubiące rysować zające i wiewiórki są delikatne i wyjątkowo wrażliwe.

Portrety 4

Strzałki
Rysowanie strzałek we wszystkich kierunkach oznacza, że dana osoba nie ma żadnego konkretnego planu na przyszłość. Stara się żyć chwilą oraz nie zwraca uwagi na wszelkie niepowodzenia w życiu.
Gwiazdy
Osoby bardzo optymistyczne, które osiągają zamierzone cele bez żadnych problemów. Nigdy się nie poddają, zawsze starają się walczyć do końca.
Przejdź na następną stronę i zobacz co oznaczają pozostałe rysunki!

Portrety 5

Plaster miodu
Ludzie doceniający małe rzeczy, wolą mieć spokój w życiu, niż męczyć się z niewłaściwymi osobami.
Linie
Linie oznaczają człowieka nieśmiałego, który w dodatku potrafi zachować zimną krew w kryzysowych sytuacjach.
Rysowanie po kratkach
Osoby, które nagminnie rysują po kratkach w zeszycie ciągle poszukują swojego miejsca na ziemi. Nie są pewne swoich decyzji oraz zastanawiają się nad wieloma sprawami, na które ewidentnie nie mają wpływu.

Portrety 6

Kwiaty, słońce i chmury
Cechują osoby zadowolone z życia, które są urodzonymi optymistami. Potrafią cieszyć się z życia oraz uwielbiają spędzać czas z rodziną.
Domki
Osoby lubiące mieć wszystko uporządkowane i zawsze na swoim miejscu, które mają wyznaczone cele w życiu.
Szachownica
Szachownica jest zarezerwowana dla osób znajdujących się w skomplikowanej sytuacji oraz osoby, które nie są pewne swoich uczuć.

Źródło: Starstock

Jakie są Twoje cechy charakteru? Jeśli podobał Ci się ten artykuł, udostępnij go na Facebooku!

Portrety 7
2
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

6 najbardziej złych kobiet, według znaków zodiaku!