NiewiarygodnePorady

Opublikowane 2017-10-16
0 Komentarz

Drobne rzeczy, które możesz zrobić, aby polepszyć relacje w związku

Wbrew pozorom miłość między dwojgiem ludzi wcale nie jest tak prosta, jak to starają się pokazać telewizyjne seriale. Związek wymaga pracy. Dobre relacje wymagają czasu oraz szacunku dla drugiej osoby, emocjonalnego zaangażowania i właściwej komunikacji. Na szczęście istnieje kilka łatwych rzeczy, które można zrobić, aby polepszyć swój związek.

Wdzięczność

Wdzięczność

Takie proste, a jednocześnie niezwykle trudne. Pokaż swojemu partnerowi jak bardzo jesteś mu wdzięczna za to, że jest. Słowa zawsze są dobre, ale czasem możesz też inaczej wyrazić swoje uczucia. Nie musisz robić niczego spektakularnego, czy kupować drogich prezentów. Wystarczy, że go przytulisz, albo zaskoczysz porcją świeżo upieczonych ciasteczek.
Co jeszcze możesz zrobić dla Waszego związku? Sprawdź na kolejnej stronie

Wdzięczność 1

Wyłącz telefon

Telefon jest oczywiście doskonałym narzędziem do utrzymywania kontaktu z Twoim partnerem. Jeśli jednak spędzacie czas wspólnie, wychodzicie na romantyczną kolację albo do kina, to wyłączcie telefony. Pozwoli to Wam skupić się na sobie nawzajem i nic nie będzie przeszkadzać. Sprawdzanie maili i sms-ów naprawdę może poczekać.

Wyłącz telefon

Coś nowego

Spróbujcie wspólnie zrobić coś nowego. Może jest coś, co zawsze chciałaś zrobić, ale nie miałaś odwagi? Porozmawiaj ze swoim partnerem i namów go na nową przygodę. Nic tak nie zacieśnia więzi jak wspólne przeżywanie nowych atrakcji. Być może stanie się to waszym nowym hobby. Nawet jeśli dana czynność nie przypadnie Wam do gustu, to nie będzie to zmarnowany czas, ponieważ spędziliście go razem.
Chcesz wiedzieć więcej? Przejdź na kolejną stronę

Coś nowego

Śmiech

Szczery śmiech potrafi być jednym z najlepszych lekarstw. Może rozładować każdą stresującą sytuację i wpływa na poprawę samopoczucia. Dzięki śmiechowi możemy poczuć się naprawdę szczęśliwi. Dziel się ze swoim partnerem wesołymi wiadomościami czy radosnymi chwilami. Wspólny śmiech potrafi niesamowicie zbliżyć dwójkę partnerów.

Śmiech

Spontaniczne uściski

Być może życie nie jest romantyczną komedią, co wcale nie przeszkadza Ci, aby wprowadzić kilka magicznych elementów do Waszego związku. Nie musisz czekać na idealną chwilę, aby zrobić coś miłego i zaskakującego. Nawet spontaniczne całusy i uściski poprawią nastrój Twojego chłopaka. Nie krępuj się jeśli chcesz sprawić mu radość.
Dowiedz się więcej na temat związków na kolejnej stronie

Spontaniczne uściski

Szczerość

Pozostawanie w związku wymaga absolutnej szczerości. Trudno wyobrazić sobie, że okłamujesz swojego chłopaka, albo obawiasz się, żeby mu pokazać swoją prawdziwą twarz. Tylko bycie wiarygodną i autentyczną osobą scementuje związek. Ty i Twój chłopak musicie wiedzieć, że możecie sobie bezgranicznie ufać i polegać na sobie. A to wymaga pracy nad relacją.

Szczerość

Okaż zainteresowanie

W związku są dwie osoby. Nie zapominaj o tym. Drugiej osobie jest niezwykle miło, kiedy okazujesz jej zainteresowanie. Być może Twój chłopak jest pasjonatem motorów albo uwielbia gotować. Wspieraj do w jego pasjach, albo chociaż pytaj. Nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak to umocni Wasz związek. Być może nawet pochłonie Cię hobby Twojego chłopaka. Oczywiście ta sama zasada działa w drugą stronę i masz pełne prawo liczyć na wsparcie partnera.
Źródło: StarStock
Podobał Ci się artykuł? Udostępnij go na Facebooku i podziel się opinią!

Okaż zainteresowanie
0
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

14 oznak, które świadczą, że spotykasz się z właściwym mężczyzną!