Porady

Opublikowane 2017-10-15
0 Komentarz

7 sposobów na bycie bardziej atrakcyjną!

Każdy mężczyzna zwraca uwagę na inne aspekty kobiecej urody oraz intelektu. Trudno jest stwierdzić, na co powinno się uważać podczas pierwszych spotkań, ponieważ nie znamy jeszcze drugiego człowieka na tyle dobrze. Czasami z pozoru błahe sprawy, mogą nam pomóc zwrócić uwagę mężczyzny na naszą osobę. Jednak dla kobiet, które nie mają już pomysłu, podpowiadamy jak być o wiele bardziej atrakcyjną w oczach mężczyzny!

1. Pewność siebie i zrozumienie

1. Pewność siebie i zrozumienie

Ludzie powinni być pewni swoich uczuć wobec drugiej osoby. Dlatego też, poznając nowego człowieka musimy być od początku pewnymi siebie osobami. Ponadto, należy okazywać zrozumienie dla drugiej osoby, szczególnie jeśli planujemy nawiązać z nią dłuższy kontakt. Kobiety koniecznie muszą pokazać mężczyźnie, że są pewne tego co mówią oraz tego co robią.
Przejdź na następną stronę i dowiedz się więcej!

1. Pewność siebie i zrozumienie 1

2. Czerwony kolor

Istnieją badania, które dowodzą, że mężczyźni o wiele częściej zwracają uwagę na kobiety noszące czerwoną odzież. Ponoć, kobiety ubrane na czerwono zapadają panom mocno w pamięć. Jest to niezwykle ważne i sprawia, że mężczyzna zwróci na Ciebie uwagę. Może podczas kolejnej randki warto spróbować tej metody?

2. Czerwony kolor

3. Humor

Kobiety znacznie lepiej postrzegają mężczyzn, którzy są ciągle uśmiechnięci i mają genialne poczucie humoru. Jak się okazuje, panowie też zwracają uwagę na uśmiech dziewczyny. Mężczyźni potwierdzają, że o wiele częściej zwracają uwagę na kobiety uśmiechnięte, o miłej i przyjaznej aparycji. Pamiętaj, że poczucie humoru jest kluczem do sukcesu!
Kliknij dalej i sprawdź, co jeszcze podoba się mężczyznom!

3. Humor

4. Dobry gust

Wiele kobiet nie zdaje sobie sprawy z tego, że mężczyźni zwracają uwagę na detale. Dlatego też, mężczyzna jest w stanie zwrócić uwagę na Twój ubiór, perfumy, dodatki oraz inne elementy stroju. Warto czasami poświęcić parę minut więcej, aby dopracować swój strój do perfekcji po to, żeby wyglądać bardziej elegancko. Elegancko ubrane kobiety są o wiele lepiej zapamiętane niż te, które ubierają się niechlujnie.

4. Dobry gust

5. Makijaż

Makijaż dla wielu kobiet jest niezwykle ważny, jednak należy pamiętać, że nie powinno się przesadzać. Dlatego też, panie powinny bardziej uwierzyć w swoją naturalną urodę i zrezygnować z nakładania grubych warstw makijażu. Spora ilość kosmetyków na twarzy nie sprawi, że mężczyzna zacznie szaleć na Twoim punkcie.
Co jeszcze należy zrobić, aby być atrakcyjną dla mężczyzny!

5. Makijaż

6. Podkreślaj swoje walory!

Mężczyźni uwielbiają patrzeć na kobiety, które wiedzą w jaki sposób podkreślić swoje atuty. Panie powinny czuć się dobrze w swoim ciele oraz zaopatrywać się w ubrania pasujące do ich sylwetki. Dlatego też, warto podkreślać kobiece atrybuty w sposób subtelny. Celem kolejnego wypadu do galerii handlowej jest zakup odzieży dopasowanej do sylwetki.

7. Bądź sobą!

Kobiety myślą, że zwrócą uwagę mężczyzny, gdy będą udawać kogoś kim nie są. Niestety, takie myślenie zawsze okazuje się błędnym myśleniem. Panowie lubią, kiedy kobiety są naturalne i od samego początku nikogo nie udają. Okazywanie dobrego serca i wrażliwość jest dodatkowym plusem, ponieważ mężczyźni uważają takie kobiety za wyjątkowo atrakcyjne!

Źródła: Pixabay / Twitter

Czy już wiesz w jaki sposób zwrócić uwagę mężczyzny? Jeśli podobał Ci się ten artykuł, udostępnij go na Facebooku!

6. Podkreślaj swoje walory!
2
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

7 zwrotów o wiele potężniejszych niż “Kocham Cię”...