NiewiarygodneTesty

Opublikowane 2017-10-15
6 Komentarz

Tylko prawdziwi geniusze są w stanie znaleźć różnicę pomiędzy tymi zdjęciami!

Wszyscy kochamy rozwiązywać krzyżówki oraz inne łamigłówki. Zadania tego typu wspomagają pracę naszego mózgu, dzięki czemu w trakcie zabawy trenujemy nasze szare komórki. Niektóre osoby potrzebują nawet kilku minut, aby zastanowić się nad poprawną odpowiedzią, jednak są wśród nas prawdziwi geniusze, którzy bez większego problemu rozwiążą najcięższe zadanie!

Tylko prawdziwi geniusze są w stanie znaleźć różnicę pomiędzy tymi zdjęciami! 1

Hobby polegające na rozwiązywaniu łamigłówek jest bardzo praktyczne. Rozwiązywanie zagadek, krzyżówek, gra w sudoku czy inne planszówki są wyjątkowo pożyteczne dla naszego mózgu. Istnieje również pewna zabawa, polegająca na znalezieniu kilku różnic na porównywanych zdjęciach. Oczywiście, aby znaleźć wszystkie różnice, musimy się dokładnie przyglądnąć i wytężyć umysł.
Czy jesteś w stanie wskazać wszystkie różnicę? Sprawdź koniecznie!

Tylko prawdziwi geniusze są w stanie znaleźć różnicę pomiędzy tymi zdjęciami! 2

Na pierwszym zdjęciu możemy zauważyć kobietę wyglądającą przez okno w kierunku morza. Patrząc mamy wrażenie, że jest to obraz pochodzący z początku XX wieku, ze względu na styl i wygląd okien. Jednak nie to jest w tej chwili ważne, a to jakie różnice kryją się w oglądanej przez nas fotografii? Czy jest to suknia kobiety, a może okno? Przyglądnij się uważnie i zobacz.

Tylko prawdziwi geniusze są w stanie znaleźć różnicę pomiędzy tymi zdjęciami! 3

Jeśli zauważyłeś, że w zdjęciu po prawej stronie widnieje nora myszy możesz być z siebie dumny. Jest to pierwsza poprawna odpowiedź. Kolejne zdjęcie przedstawia pewien rodzaj maszyny, która posiada kilka zaworów oraz manometr. Oczywiście zdjęcie po lewej różni się pewnym detalem od zdjęcia po prawej, jednak tylko spostrzegawcze osoby są w stanie to zauważyć.
Przejdź na następną stronę i sprawdź odpowiedź!

Tylko prawdziwi geniusze są w stanie znaleźć różnicę pomiędzy tymi zdjęciami! 4

Osoby spostrzegawcze na pewno zwróciły uwagę na kształt zielonej rury znajdującej się na dole zdjęcia. Czy udało Ci się zauważyć różnicę? Jeśli tak, możesz przyznać sobie drugi punkt. Kolejne zadanie polega na znalezieniu różnicy w jednym z najbardziej popularnych obrazów Leonarda Da Vinci “Mona Lisa”. Przeanalizuj każdy centymetr dzieła, a na pewno zauważysz różnicę.

Tylko prawdziwi geniusze są w stanie znaleźć różnicę pomiędzy tymi zdjęciami! 5

Dokładnie! Prostokąt znajdujący się na lewym zdjęciu, obok łokcia Mona Lisy nagle zniknął! Na początku dość trudno znaleźć różnicę, jednak po chwili odpowiedź okazuje się wyjątkowo banalna. Czwarta fotografia przedstawia chłopca lecącego wśród gwiazd i planet w statku kosmicznym. Znalezienie różnicy na tym zdjęciu pozostawiamy geniuszom.
Czy zauważyliście jaka jest różnica? Koniecznie sprawdź odpowiedź!

Tylko prawdziwi geniusze są w stanie znaleźć różnicę pomiędzy tymi zdjęciami! 6

Odpowiedź kryje się w latającym spodku, w którym chłopiec siedzi. Chodzi dokładnie o środkowy, owalny element statku. Widzimy, że na jednym zdjęciu jest on większy, a na drugim mniejszy. Następna zagadka kieruje nas do stolicy Wielkiej Brytanii - Londynu. Na zdjęciu widać zabytki, takie jak Big Ben oraz Westminster Abbey oraz jeden drobny szczegół.

Tylko prawdziwi geniusze są w stanie znaleźć różnicę pomiędzy tymi zdjęciami! 7

Jeśli zauważyłeś, że czas na Big Benie jest inny możesz być z siebie zadowolony. Jednak kolejne różnice kryją się w znikającym samolocie oraz numerze autobusu. Wychodzi na to, że znów udało Ci się udzielić poprawnej odpowiedzi! Czy w kolejnym zadaniu również znajdziesz wszystkie różnice?

Tylko prawdziwi geniusze są w stanie znaleźć różnicę pomiędzy tymi zdjęciami! 8

Osoby, które są wyjątkowo spostrzegawcze na pewno zauważyły, że na zdjęciu po lewej wystają gałązki, których brak jest na fotografii po prawej. Pod koniec pragniemy przedstawić wam zdjęcia jednego z najbardziej lubianych parków rozrywki na świecie. Disneyland w Paryżu jest miejscem najchętniej odwiedzanym przez turystów oraz marzeniem każdego dziecka. Różnica pomiędzy dwoma zdjęciami jest dość trudna do odnalezienia, jeśli jednak Ci się to udało, możesz uznać się za prawdziwego geniusza!

Źródło: StarStock / www.wittyfeed.com

Czy udało Ci się odgadnąć wszystkie różnice? Podziel się swoim wynikiem w komentarzu i udostępnij artykuł na Facebooku!

Tylko prawdziwi geniusze są w stanie znaleźć różnicę pomiędzy tymi zdjęciami! 9
0
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

5 zdjęć, dzięki którym możecie przetestować swoją inteligencję!
Justyna Smusz
Justyna Smusz 20.10.2017, 05:13
Na prawym zdjęciu jest prawie nie widoczna zasłona z porównaniem do zdjecia z lewej strony
Jolanta Anna Swiderska
Jolanta Anna Swiderska 20.10.2017, 05:13
Na lewym zdjęciu, przy prawym skrzydle okiennym jest widoczna firanka...a na prawym zdjeciu po lewj stronie większy kawałek ściany.
Kinga Klajn-Toboła
Kinga Klajn-Toboła 20.10.2017, 05:13
należy zobaczyć całe zdjęcie aby różnica była prawdziwa, na tym podglądzie nie da się tego zrobić
Justyna Smusz
Justyna Smusz 20.10.2017, 05:13
Jeszcze jedno po prawej stronie przy podłodze jest coś na ścianie jakiś cień przypomina nore myszy a nie ma tego na lewym obrazku
Celina Maslanka
Celina Maslanka 20.10.2017, 05:13
Ta pani z lewej ma tampona ta z prawej nie.wiecej strzegolow nie widze
Daniel Wiercioch
Daniel Wiercioch 20.10.2017, 05:13
Zasłona po prawej hallo