NiewiarygodnePoradyZdrowie i Uroda

Opublikowane 2017-10-14
0 Komentarz

Japońska metoda, która pozwala na szybkie spalanie tłuszczu z brzucha!

Większość osób słysząc słowo “dieta” od razu myśli o męczących ćwiczeniach, wyrzeczeniach i efekcie jojo. Niestety, jeszcze kilka lat temu diety kojarzone były z ogromnym wysiłkiem zarówno fizycznym jak i psychicznym. Od pewnego czasu świadomość ludzi odnośnie zdrowego trybu życia rośnie, a dieta nie jest kojarzona z morderczymi ćwiczeniami.

Japońska metoda, która pozwala na szybkie spalanie tłuszczu z brzucha! 1

Mimo coraz większej świadomości ludzi dotyczącej zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej, wciąż możemy natknąć się na osoby, które próbują osiągnąć swój cel drogą na skróty. Niektóre osoby pragną schudnąć za pomocą suplementów diety, które w żaden sposób nie są w stanie nam pomóc, a potrafią wręcz zaszkodzić. Dlatego też, warto czasem zwrócić uwagę na tradycyjne metody odchudzania, które wraz z odpowiednią dietą i aktywnością fizyczną pozwolą osiągnąć zamierzony cel.
Tradycyjne metody spalania tłuszczu, czyli japoński sposób na zbędne kilogramy!

Japońska metoda, która pozwala na szybkie spalanie tłuszczu z brzucha! 2

Metoda “magii”

W tym przypadku odkrywamy metodę wymagającą prawidłowego oddechu. Według japońskiej metody spalania tłuszczu, dzięki oddychaniu w różnych pozycjach możemy spalić nawet do 13 kilogramów tłuszczu w przeciągu zaledwie 50 dni. Jedyne co musimy zrobić to poświęcić każdego dnia 10 minut, aby na nie wymagające ćwiczenia oddechowe.

Metoda “magii”

Dla niektórych osób ćwiczenia oddechowe mogą wydawać się nieco bezsensowne, jednak niejednokrotnie udowodniono, że prawidłowy oddech jest bardzo ważnym elementem diety i zdrowego trybu życia. Japoński aktor Miki Ryosuke długo cierpiał z powodu nawracającego bólu pleców. W celu eliminacji uporczywej dolegliwości, lekarze zalecili mu serię podstawowych ćwiczeń oddechowych, które pozwoliły wzmocnić mięśnie brzucha i odcinek lędźwiowy, dzięki czemu dość szybko pozbył się problemu.
W jaki sposób aktor pozbył się dokuczliwego bólu?

Metoda “magii” 1

Ku zaskoczeniu, zaledwie kilka dni po pierwszych ćwiczeniach, aktor przyznał, że czuje się coraz lepiej. Zauważył również, że dzięki ćwiczeniom zmniejszyła się objętość jego brzucha. Dzięki regularnym ćwiczeniom oddechowym uporał się nie tylko z nawracającym bólem, ale także z otyłością brzuszną, która spędzała mu sen z powiek. W jaki sposób Miki Ryosuke pozbył się problemu? Sprawdź poniżej!

Pierwszy etap

Pierwszy etap

Na początku musimy wystawić lewą stopę naprzód. Większość masy naszego ciała powinna spoczywać na drugiej stopie. W momencie, gdy ustawimy nasze ciało w odpowiedniej pozycji, możemy zacząć wdychać powietrze, wypełniając nasze płuca nieprzerwanie przez 3 sekundy. Kiedy nasze ciało zostanie dotlenione, unosimy lekko ramiona i zaczynamy wydychać powietrze przez 7 sekund.
Przejdź na następną stronę i sprawdź dalsze etapy!

Pierwszy etap 1

Podczas wykonywania pierwszego etapu, stale musimy napinać mięśnie pośladków, aby osiągnąć zamierzone efekty. W tym etapie, musimy powtarzać ćwiczenia przez okres od 2 do 5 minut każdego dnia. Przez cały ten czas, powinniśmy dbać, aby mięśnie naszego ciała były stale napięte. Ponadto, dzięki odpowiedniemu dotlenieniu, nasze mięśnie o wiele lepiej pracują.

Drugi etap

Drugi etap

Drugi etap ćwiczeń oddechowych polega również na napięciu mięśni pośladków, a następnie całego ciała. Oprócz tego, w momencie wykonywania oddechów koniecznie należy umieścić jedną rękę na brzuchu, a drugą w dolnej części pleców. Podobnie jak w pierwszym etapie, powietrze wdychamy przez 3 sekundy, a wydychamy przez 7. Ten etap również należy powtarzać codziennie od 2 do 5 minut.
Co jeszcze powinniśmy wiedzieć o ćwiczeniach oddechowych?

Drugi etap 1

Pamiętaj, aby ćwiczenia były w pełni skuteczne, powinno się je powtarzać każdego dnia. Biorąc pod uwagę fakt, że zajmują tylko od 4 do 10 minut dziennie i nie wymagają przygotowania specjalistycznego sprzętu czy innych akcesoriów, możemy je wykonywać o każdej porze dnia. Ponieważ ćwiczenia oddechowe nie wymagają od nas zmiany diety, ani większego wysiłku fizycznego dlatego też nie stanowią żadnego zagrożenia dla zdrowia.

Drugi etap 2

Dzięki ćwiczeniom oddechowym jesteśmy w stanie zapewnić sobie zdrowie oraz sprzyjające warunki do utraty tłuszczu. Jeśli połączymy ćwiczenia oddechowe ze zdrową dietą oraz wybraną aktywnością fizyczną, możemy w dość krótkim czasie pozbyć się zbędnych kilogramów. Pamiętaj, że nie warto niszczyć sobie zdrowia “dietami cud”, które są skuteczne tylko na jakiś czas.

Źródło: Pixabay / Youtube: Mom Ma

Czy uważasz, że ćwiczenia oddechowe mogą być skuteczne? Podziel się swoją opinią w komentarzu i udostępnij artykuł znajomym na Facebooku!

Drugi etap 3
11
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

7 rzeczy, które mężczyźni kochają w kobietach!