NiewiarygodneO co kaman

Opublikowane 2017-10-13
1 Komentarz

Zmora wszystkich dziewczyn- dlaczego wasz partner nie odpisuje na sms-y?

Jesteśmy już tak przyzwyczajeni do natychmiastowego kontaktu, że nie możemy sobie wyobrazić, jak ludzie komunikowali się ze sobą przed erą telefonów komórkowych i Facebooka. Kiedyś wszyscy umawiali się osobiście lub za pośrednictwem listów. Czasem musieli czekać kilka dni do kilku tygodni na odpowiedź. To musiało być trudne. Dzisiejsza, doskonale rozwijająca się technologia teoretycznie ułatwia komunikację, ale czy na pewno? Czasem nawet najnowsze wynalazki nie są w stanie zmusić naszego chłopaka, żeby odpisał na wiadomość.

Nie jest zainteresowany

Nie jest zainteresowany

Jego brak zainteresowania może mieć podwójne znaczenie. Jedno jest niestety dosyć brutalne. Po prostu stracił zainteresowanie Tobą i najzwyczajniej w świecie ignoruje Cię. Drugie znaczenie jest nieco łagodniejsze. Twój chłopak może nie być zainteresowany sytuacją. Być może nie chce odpowiadać na 42 wiadomości w ciągu dnia, wystarczy, że odpisał Ci 5 razy.
Co jeszcze sprawia, że Twój chłopak nie odpisuje na sms-y? Sprawdź na kolejnej stronie

Nie jest zainteresowany 1

Jest przytłoczony

Może być tak, że problem nie leży po stronie chłopaka ale wynika z Twojego postępowania. Przyglądnij się swojemu zachowaniu. Być może kompulsywnie wysyłasz setki nic nie znaczących wiadomości swojemu partnerowi. On może czuć się tym, po prostu, przytłoczony. Nie jest Ci w stanie odpisać nawet na połowę wiadomości. Może to być trudne, ale zastanów się, czy Twoje postępowanie nie ma czegoś wspólnego z brakiem reakcji partnera.

Jest przytłoczony

Sądzi, że nie musi odpowiadać

Dla dziewczyn może to wydać się nieprawdopodobne, ale brak reakcji ze strony chłopaka może być spowodowany tym, że on myśli, iż Twoja wiadomość nie potrzebuje odpowiedzi. Twój partner może być jedną z tych osób, które nie odczuwają potrzeby komentowania czy odsyłania uśmiechniętej emotki. Odpowie Ci na wiadomość tylko wtedy, gdy wyślesz mu zapytanie.
Dowiedz się więcej na kolejnej stronie

Sądzi, że nie musi odpowiadać

Nie chce się pojawić

Być może taka logika wyda się pokrętna, ale Twój chłopak boi się, że jeśli zacznie przeglądać wiadomości od Ciebie to natknie się na te niepożądane. Nie ma dziś czasu, aby Cię odwiedzić i unika kontaktu z Tobą, albo się boi, że piszesz do niego tylko wtedy, gdy go potrzebujesz. Możesz sobie nawet nie uświadamiać takiej możliwości, ale w rzeczywistości może tak być.

Nie chce się pojawić

Myślał, że odpisał

Jak powszechnie wiadomo mężczyźni mają duży problem z podzielnością uwagi. Dlatego jeżeli pisze do niego 5 osób naraz, a on próbuje obejrzeć “Grę o tron” i zamówić pizzę nie dziw się, że po prostu gubi się w kilku zadaniach naraz. Mogło mu się wydawać, że już Ci odpisał, pomimo, że tego nie zrobił w rzeczywistości. Ewentualnie odpowiedział Ci na jedną z wiadomości i myśli, że więcej ich nie ma.

Myślał, że odpisał

Nie lubi sms-ów

Większość ludzi lubi pisać sms-y, a przynajmniej nie ma z tym problemu. Ale być może Twój chłopak należy do tej kategorii osób, które tego nie znoszą. Są osoby, które uwielbiają rozmawiać przez telefon i są tacy, którzy nie lubią. Najwłaściwszym rozwiązaniem będzie rozmowa z Twoim partnerem. Warto go zapytać, co lubi. Być może pisanie sms-ów go denerwuje.
Źródło: StarStock
Podobał Ci się artykuł? Udostępnij go na Facebooku i podziel się opinią!

 Nie lubi sms-ów
1
Co o tym sądzisz? Dołącz do rozmowy

7 wskazówek jak pomyślnie przetrwać związek na odległość
Kacper Olan
Kacper Olan 18.10.2017, 05:13
BO JEST KURWA ZAJĘTY.